IELTS7 Banner 01 8

برترین زبان ها برای کسب و کار و بیزینس را می توان در طبقه بندی خاص خود قرار داد و در مورد این موضوع، ساعت های بسیاری به گفتگو پرداخت. این موضوع می تواند یکی از موضوعات مهم در زمینه انتخاب زبان دوم باشد و بسیاری از ما با هدف ساختن آینده ای بهتر، به دنبال آگاهی یافتن از آن هستیم.
یادگیری زبان اگرچه با اهداف گوناگونی در افراد مختلف به انجام می رسد اما باید به این نکته اشاره داشت که اکثر ما زبان را فرا می گیریم که بتوانیم آینده ای بهتر را برای خود و خانواده مان رقم بزنیم. به همین جهت، مقاله این را تحت همین عنوان برای شما عزیزان تهیه دیده ایم که به کنکاش این موضوع پرداخته و تمامی نکات مهم را در بخش برای شما، توضیح خواهد داد.

 

برترین زبان ها در کسب و کار

– زبان انگلیسی 
بدون شک اگر بخواهیم درباره بهترین زبان جهت کسب درآمد صحبت کنیم، زبان انگلیسی با اختلاف در رتبه اول قرار می گیرد. انگلیسی زبانی است که یادگیری آن برای سایر ملت ها، به یک باید تبدیل شده است و به همین دلیل با فرهنگ سازی های گوناگون در سراسر کشورها، جوانان و نوجوانان خود را تشویق به یادگیری زبان انگلیسی می کنند.
زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم، شناخته شده است و البته که همین مورد باعث شده است که در کسب و کارهای متفاوت، اخذ قراردادها، همایش های کاری و… یادگیری این زبان برای شما به یک نیاز تبدیل شود و اگر هدفتان از یادگیری زبان دوم، به دست آوردن کسب و کار بهتر و روابط کاری ایده آل است، بهتر است که اولین گزینه خود را زبان انگلیسی قرار دهید.
اگر بخواهیم یک آمار درست از افرادی که به این زبان صحبت می کنند را به شما عزیزان بدهیم بهتر است که خاطر نشان کنیم که حدود ۶۰ کشور این زبان را به عنوان زبان رسمی و کاربردی خود در بخش های مهم انتخاب کرده اند که کشور استرالیا، آمریکا،نیوزلند و بریتانیا از مهم ترین آنها هستند.

 

– زبان آلمانی
اگر در حیطه های بین المللی مشغول به کار هستید، باید بدانید که زبان آلمانی از مهم ترین زبان هایی است که در اقتصاد بین المللی اهمیت فراوانی دارد و در واقع برای افرادی که دوست دارند با این کشور قراردادهای مهم اقتصادی امضا نمایند و یا ارتباط قوی تری در زمینه اقتصادی و تجاری ایجاد نمایند، ملزم خواهد بود. این زبان در بیش از ۱۳ کشور مهم جهان از جمله آمریکا، کانادا و استرالیا، به عنوان زبان دوم برگزیده شده است و قطعا با این درجه اهمیت بهتر است که به یادگیری آن بعد از زبان انگلیسی پرداخته و خود را قوی تر و مستعدتر نمایید. این زبان نیز یکی دیگر از اعضای خانواده زبان هندو_اروپایی است که البته با چیزی بالغ بر ۹۰ میلیون گویش ور، برای سایر ملت ها مهم واقع شده است و امروزه به شکل گسترده تری در کشور ایران، به یادگیری و آموزش آن اقدام می نمایند.

 

– زبان اسپانیایی
یادگیری زبان اسپانیایی برای بسیاری از ما ایرانیان به دلیل تلفظ جذابی که دارد، از یک سرگرمی نیز برخوردار است. این زبان نیز یکی از ده زبان برتر در جهان بین الملل است و البته که در رتبه اول پرتکلم ترین زبانهای بین المللی قرار دارد. سالانه ما بسیاری از قرارداردهای خود را با این کشور بزرگ می بندیم و ارتباطات قوی ای در این زمینه داریم که اگر شما نیز علاقه من به یافتن شغل ایده آل خود در شرکت های مهم ایرانی و یا اسپانیایی هستید، بهتر است که یادگیری این زبان را در راستای کار خود قرار دهید. زبان اسپانیایی زبان رسمی و دوم بیش از ۷۰ کشور جهان است و این خود درجه اهمیت یادگیری آن را مشخص می نماید. آلمانی زبان ها و افرادی که در آمریکا زندگی می کنند در اغلب اوقات این زبان را به عنوان زبان دوم خود برگزیده و در نهایت شما می توانیداز شگفتی استفاده از آن در تمامی حوزه ها، بهره ببرید.

 

– زبان عربی
زبان عربی یکی از چند زبان برتر در جهان بین الملل شناخته می شود که اهمیت آن بر می گردد به اینکه این زبان در میان سایر مسلمانان به عنوان زبان قرآن و دین اسلام شناخته شده است. زبان عربی زبان دوم مسلمانان است و بسیاری نیز که به دین شریف اسلام روی می آورند نیز به یادگیری آن مبادرت می ورزند. زبان عربی از جمله زبان هایی است که برای ما ایرانیان نیز به جهات مختلف، از جمله موارد اقتصادی، سیاسی، شرکت در همایش های سالانه مسلمانان و روابط بین مرزی، از اهمیت بسیاری برخوردار است. البته که بخش جنوبی ایران با کشورهای عربی زیادی در ارتباط هستند و افراد خطه جنوب ایران گاها به شکل ناخودآگاه و به جهت نیازی که به این زبان پیدا کرده اند، اگرچه به تمامی مهارت های آن مسلط نیستند اما به خوبی می توانند مکالمه عربی را ایجاد نمایند.

 

– زبان ترکی استانبولی
کشور ترکیه امروزه بیش از سابق در زمینه های اقتصادی، تجاری و سیاسی با کشور ایران در حال تعامل است و سالانه شاهد آن هستیم که افراد بسیاری از هموطنان ما برای ایجاد کسب و کارهای مختلف در این کشور، به آنجا سفر می کنند. البته نباید فراموش کرد که اجناس ترکی در میان ایرانیان از محبوبیت بسیاری برخوردار است و تجار بسیاری برای تامین جنس مغازه و یا فروشگاه های خود به این کشور سفر کرده و اقدام به خرید می کنند. کشور ترکیه به دلیل پیشرفت سریعی که در زمینه اقتصاد داشته است، جایگاه مهمی را در بین اقتصاددانان ما داشته و امروز شاهد آن هستیم که خیل عظیمی به یادگیری این زبان مبادرت می ورزند.

 

در نهایت بهتر است یادآور شویم که یادگیری هر زبانی مزیت های خاص خود را دارد و شما به هر زبانی که علاقه مند هستید، نمی توانید راهی را نیابید که این زبان در زمینه های کاری برای شما مثمر ثمر نباشد. زبان های مختلف و ایجاد ارتباطات گسترده تر با دنیایی خارج از مرزها، برای همه ما به یک شگفتی بزرگ می ماند که می توانیم از آنها در موقعیت های مختلف از جمله شغل هایی مانند: تور لیدر، متصدی هتل، ترجمه کتاب ها، نیروی ارتباطات بین الملل و… . این کارها از خوب تا عالی گستردگی زیادی دارند و شما می توانید با توجه به علایق خود، یک شغل مناسب بیابید از جمله تدریس زبان و … .

 

موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، در راستای رضایت زبان آموزان خود، موقعیتی را فراهم نموده است تا علاوه بر آموزش زبان، راهبری ها و راهنمایی هایی نیز در زمینه های شغلی و چگونگی استفاده از مهارت هایشان را داشته باشند. این موارد برای این هستند که از زبان آموزان خود افرادی با اعتمادبنفس و قدرتمند ساخته و در نهایت بتوانند از مهارت خود در دنیای واقعی بهره ببرند.
این دوره ها به صورت آموزش زبان آنلاین نیز برگذار می شود تا زبان آموزانی که علاقه مند به یادگیری زبان هستند و اما موقعیت رفت و آمد را ندارند، در فضایی برابر با سایر زبان آموزان کلان شهر ها، زبان را با همان کیفیت و به دو شکل آموزش زبان در ۵۰ روز و آموزش زبان با دوره های همیاد بگذرانند.
در کنار آموزش ها در فضای اپ زبانگرد نیز شما موقعیتی را خواهید یافت تا به صورت رایگان، روزانه به تمرین پرداخته و در نهایت در فضایی گسترده تر نیز، به چت و مکالمه زبان با سایر هم سطح های خود بپردازید.
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دوره های ویژه آکادمی زبان بهین دانش، با ثبت مشخصات خود در بخش زیر اقدام کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاص بفرمایید.