IELTS7 Banner 01 8

آموزش اسم حیوانات به زبان روسی در مسیر یادگیری زبان آموزان علاوه بر اینکه دارای اهمیت است در واقع بخشی سرگرم کننده را نیز برای آنها رقم می زند که شاید بتواند در کنار آموزش گرامر روسی، به یک تفریح مهیج برای آنها تبدیل شود.
در یادگیری این زبان پرداختن به چنین موضوعاتی برای ایجاد سرگرمی مورد نیاز است و ما در این مقاله تلاش داشته ایم که اسامی پرندگان، پستانداران و سایر موجودات را به صورت جداگانه به شما عزیزان آموزش دهیم تا در صورتی که در مسیر یادگیری تان به آنها نیاز پیدا کردید بتوانید به راحتی به بخش مورد نظرتان ورود کرده و در زمان خود صرفه جویی نمایید. به طور مثال اگر شما به دنبال اسم یک حشره خاص به زبان روسی هستید می توانید به سادگی در بخش مخصوص به این موجودات وارد و در نهایت اسم مورد نظرتان را بیابید.

 

اسامی خزندگان به زبان روسی!

خزندگان داری بدنی از جنس پولک یا با سطح استخوانی هستند. در واقع شناخته ترین این موجودات لاکپشت ها و سوسمارها هستند. این موجودات داری بدنی استخوانی با قلب چهار حفره ای هستند که دانستن این ویژگی ها قطعا برای تمامی ما جالب خواهد بود. این موجودات توانایی تحمل مناطق خشک را دارند و براحتی می توانند در این مناطق زندگی کنند.

 

Рептилии имеют чешуйчатое тело или костистую поверхность, наиболее известными из которых являются черепахи или ящерицы. В большинстве случаев эти существа имеют костистое тело с сердцем из четырех отверстий, которое будет интересно узнать всем. По сути, эти существа живут в засушливых районах и могут легко выжить в этих областях

Рептилии <= خزندگان
Жаба <= وزغ
ядовитая змея <= مار سمی
черепаха <= لاکپشت
ящерица <= مارمولک
гремучая змея <= مار زنگی
Маленькая змея <= مار کوچک
змея <= مار
Хамелеоны <= آفتاب پرست
Лягушка <= قورباغه
головастик <= بچه قورباغه
Яйца лягушки <= تخم قورباغه

 

اسامی پستانداران به زبان روسی!

پستانداران از جمله موجوداتی هستند که فرزندانشان را از شیر خود تغذیه می کنند و اصولا دارای بدنی با پوششی از جنس مو و یا خز هستند. از جمله پستاندارانی که در زندگی بشر از گذشته تا کنون مثمر ثمر بوده اند، می توان به گاو، گوسفند و اسب اشاره نمود. این موجودات همه اهلی نیستند و در دو شکل اهلی و وحشی در طبیعت زندگی می کنند. برای شناخت این حیوانات بخش زیر را مطالعه نمایید.

 

млекопитающих

Млекопитающие являются одним из существ, которые кормят своих детей молоком и в основном имеют тело, покрытое шерстью или шерстью. Среди млекопитающих, которые были плодотворными в жизни человека с прошлого до настоящего времени, являются коровы, овцы и лошади. Эти существа не все одомашнены и живут в двух формах, домашней и дикой. Чтобы узнать этих животных, прочитайте следующий раздел.

олень <= گوزن
лев <= شیر
волк <= گرگ
буйвол <= گاو میش
корова <= گاو
Летучая мышь <= خفاش
еж <= جوجه تیغی/ خارپشت
Rasų <= راسو
Лиса <= روباه
Газель <= آهو
Обезьяна <= میمون
Жирафа <= زرافه
Козел <= بز
олень <= گوزن
тигр <= ببر
Верблюды <= شتر
гепард <= یوزپلنگ
леопард <= پلنگ
Кенгуру <= کانگرو
слон <= فیل
бегемот <= اسب آبی

 

اسامی پرندگان به زبان روسی!

پرندگان نیز یکی گونه های جانوری هستند که بدنی دارای بال دارند و اصولا بدنشان با پر پوشانده شده است. بسیاری از پرندگان به وسیله پروازهای زیبایشان برای ما شناخته شده اند اما تعدادی نیز هستند که از بال و پر برخوردار هستند و اما توانایی پرواز کردن را ندارند. با اسامی انواع پرندگان به زبان آلمانی آشنا شوید.

 

Страусы также являются разновидностью животных, которые имеют крылатое тело и в основном покрыты перьями. Многие птицы известны нам своими прекрасными полетами, но есть и такие, у которых есть крылья и перья, но они не умеют летать. Узнайте названия разных видов птиц на немецком языке.

страус <= شتر مرغ
Курица <= مرغ
Петух <= خروس
ворона <= کلاغ
Ласточка <= پرستو
Утка <= اردک
Сова <= جغد
Гусь <= غاز
лебедь <= قو
чайка <= مرغ دریایی

 

اسامی آبزیان به زبان روسی!

آبزیان به موجوداتی اطلاق می شود که در مناطقی دارای آب از جمله رودخانه ها، دریاها و اقیانوس ها زندگی می کنند. از مهم ترین آبزیان می توان به انواع ماهی ها اشاره نمود که قادر به زندگی در مناطق خشک و بدون آب نیستند. با اسامی آبزیان به زبان روسی آشنا شوید…

 

Водные животные – существа, которые живут в богатых водой областях, таких как реки, моря и океаны. Наиболее важными водными животными являются рыбы, которые не могут жить в сухих районах без воды. Познакомьтесь с именами водных животных на русском языке

водный <= آبزیان
Рыба <= ماهی
стена <= نهنگ/ وال
медуза <= عروس دریایی
Сом <= گربه ماهی
дельфин <= دلفین
Угорь <= مارماهی
Ракушка <= صدف
Краб <= خرچنگ
Осьминог <= هشت پا
печать <= فوک
акула <= کوسه
Креветка <= میگو

 

ر ادامه این موضوع باید به این مورد نیز اشاره نمود که آموزش نیاز به تنوع و استفاده از روش های گوناگون دارد تا در افراد مختلف ایجاد انگیزه نموده و بتوانیم باعث شگفتی های بسیاری شویم. اما تلاش و جدید زبان آموزان نیز از اولویت یادگیری است که این نیاز جز با جدیت و تمرین و تکرار میسر نخواهد شد.
ما بر حسب مسئولیتی که بر دوش خود احساس می کنیم، بخش های مهم آموزشی را با انواع سرگرمی ها ادغام نموده و سعی بر آن داشته ایم تا با مشاوره های رایگانی که برای همین منظور صورت می گیرد، علاقه مندان را در مسیر درست تری هدایت نماییم.
آکادمی زبان بهین دانش، آموزش زبان روسی را به شکل آموزش آنلاین روسی در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانیم با برنامه ریزی درست تر، تعداد بیشتری از علاقه مندان را به دو زبانه و چند زبانه شدن هدایت نماییم.
در این راستا با ایجاد دوره های آموزش زبان روسی در ۵۰ روز و دوره های همیاد زبان روسی، با روش سیستم آموزشی رامیت، به نیاز تمامی زبان آموزان پاسخ داده و در واقع با راهبرانی از جنس خود آنها و حمایت های ۲۴ ساعته این عزیزان، آموزش را به ایده آل ترین روش در اختیار سایر افراد قرار داده ایم.

 

دوره های ما تنها به آموزش غیرحضوری اکتفا نکرده و از ابتدا تا انتها با کارشناسان مشاور خود، زبان آموزان را حمایت و راهبری های درست را در اختیارشان قرار داده ایم. شما عزیزان نیز اگر علاقه مند به شرکت در دوره های آموزش زبان اسپانیایی هستید و یا تمایل به کسب مشاوره دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر با ما ارتباط برقرار کرده و در نهایت از مزایای این دوره ها بهره لازم و کافی را ببرید.