اردیبهشت ۹۹ حضورش را با شروع کلاسی جذاب در سطح پیشرفته کودکان، اعلام نمود؛ اردیبهشتی متفاوت اما هدفمند. زبان آموزان ما بلافاصله بعد از اتمام دوره پیشین، شروع به ثبت نام در ترم های بهاره آکادمی زبان بهین دانش نمودند و ما در کمتر از ۴۸ ساعت تمامی کلاس های ترمیک و حضوری خود را با شیوه ای بهتر و برنامه ریزی شده، شروع نمودیم.
بسیاری از خانواده ها نگران حضور کرونا و خانه نشینی فرزندانشان بودند، بسیاری می ترسیدند این روزها ادامه دار باشد و نتوانند از عهده این خانه نشینی برآیند. اما ما برآن شدیم تا در این شلوغ باز و استرس ها و دلنگرانی ها، دوای زخمی بوده و دوره های حضوری خود را به صورت آنلاین و با روش راکت زبان انگلیسی برگزار نماییم.
زبان آموزان و کسانی که دورادور و کم و بیش با دوره های راکت زبان های خارجه ما آشنا بودند، این خبر را به عنوان برگ ای در دست می دانستند و شروع به ثبت نام و حضور در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی کردند. کلاس های آنلاین زبان اما رنگ و بویی تازه تر داشت و سرحالی و خوشحالی زبان آموزان، به کرات مشهود بود.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

آشنایی با استاد و کتاب های این دوره !!

دوره های راکت با استفاده از سیستم آموزشی رامیت از ویژه ترین دوره های آکادمی زبان بهین دانش است که طی سال های اخیر، نتایج مثبت و شگفت انگیزی را بدست آورده است. برای تدریس در این دوره، از اساتید خلاق و جوان بهره گرفته شده است و استاد زهرا رحیمی یکی از اساتید خوش ذوق و کاربلد دوره های راکت زبان انگلیسی است که در دوره های تربیت مدرس راکت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی نیز، شرکت نموده است.
استاد رحیمی مسلط به زبان انگلیسی است و سابقه تدریس در هر رده سنی و به دو صورت حضوری و غیرحضوری را در کارنامه خود دارد. از تخصصی ترین زمینه هایی که ایشان انجام می دهد می توان تدریس در دوره های راکت انگلیسی را نام برد، که به بهترین شکل ممکن از سمت ایشان اداره می شود.
دوره آنلاین زبان انگلیسی در سطح پیشرفته
، به دوره Movers انگلیسی شناخته می شود. این کلاس اما سطح ۶ دوره Movers زبان انگلیسی و از بالاترین سطح در دوره کودکان محسوب می شود. این کلاس به مدرسی زهرا رحیمی شروعی اردیبهشتی داشت و در ۱۸ جلسه ۱ ساعت و نیمه در ساعت ۱۵:۰۰ روزهای زوج، برگزار می شود.
کتابی که در این دوره تدریس می شود کتاب Big English ۳ انگلیسی است. این کتاب از بهترین کتاب های آموزشی زبان انگلیسی ویژه کودکان است که از مزایای آن جذابیت تصویری و برنامه ریزی شده بودن مطالب در هنگام تدریس را می شود نام برد. 

مجموعه BIG ENGLISH در هفت جلد تهیه دیده شده است و مناسب رده سنی ۷ تا ۱۳ سال می باشد. این کتاب در واقع زبان آموزان را بسته به پشت کار و جدیت خود و همراهی با استاد، از سطح A۱ تا B۱ انگلیسی، ارتقاء می دهد.
ویژگی های کتاب بیگ انگلیش ۳
، استفاده از ویژگی CLIL است که این کلمه مخفف عبارت انگلیسی Content and Language Integrated Learning می باشد. مزیت CLIL افزایش اعتماد به نفس ، اطلاعات عمومی و در نتیجه افزایش مهارت گفتگو انگلیسی در زبان آموزان است.
شروع هر درس از کتاب بیگ انگلیش با یک آهنگ است که لغات کلیدی و مهم همان درس را در شکلی سرگرم کننده به زبان آموزان آموزش می دهد. آموزش لغات کلیدی انگلیسی، با استفاده از تصاویر صورت می پذیرد. هر درس شامل دو فایل ویدئویی انگلیسی و بر اساس موضوع درس است و در پایان، مجموعه سوالاتی برای ارزیابی میزان پیشرفت زبان آموزان در بخش های متفاوت کتاب از جمله  Work Book تهیه دیده شده است که این سوالات در واقع همه مهارت های اصلی و مهم در زبان انگلیسی را مورد سنجش و بررسی قرار می دهد. CD ارائه شده همراه با این کتاب، برای تقویت شنیداری زبان انگلیسی زبان آموزان و تمرینات Listening انگلیسی تهیه دیده شده است که از مزایای مهم این کتاب است.

 

 

خب برگردیم به کلاس و حال و احوالپرسی مثبتی که تک تک زبان آموزان با هم داشتند. این حال خوب را می شد در تک تک ویس هایشان شنید. محمدامین از اولین زبان آموزانی بود که ترجیح داد با ارسال ویس به سلام و حال و احوال بپرسد و این کار او مورد تشویق گرم استاد قرار گرفت. پس از آن سایر زبان آموزان نیز مجدد سلام هایشان را در قالب ارسال ویس انجام داده و یک به یک مورد تشویق قرار گرفتند. جملات مثبت و حال خوبشان به ما نیز منتقل شد و اردیبهشت ما را پررنگ تر و زیباتر کرد.
پس از آن بلافاصله کلاس با سوال استاد که از زبان آموزان پرسیده بود چه چیزی را دوست ندارید شروع موفقی گرفت. سوال به این شکل بیان شد: ?What don’t you like و زبان آموزان با .I don’t like onions یا .I don’t like green bean و جوابهایی این چنینی به سوال استاد پاسخ دادند.
در ادامه استاد خواست که با استفاده از کلمات کلیدی ای که با این مضمون در کتاب است، جملات مثبت انگلیسی و جملات منفی در انگلیسی، بسازند و صدای خود را در گروه ارسال نمایند. هدف از این کار، آشنایی زبان آموزان با مواد غذایی در انگلیسی و همچنین تقویت مهارت تلفظ انگلیسی آنها بود.

 

 

?What you see in the picture

این سوال در بخش دوم کلاس ذکر شد و از زبان آموزان خواسته شد به تصاویر نگاه کنند و با توجه به این تصاویر بگویند که چه چیزی می بینند و پیرامون آنها صحبت و گفتگو کنند. سپس خواسته شد که بگویند در این تصاویر پدر و مادر به انگلیسی دیده می شود یا خواهر و برادر؟ زبان آموزان بدون وقفه به این سوال با جملات کوتاه و بلند در انگلیسی پاسخ دادند و این موضوع باعث خوشحالی استاد رحیمی شد. استاد از نیما خواست که در فعالیت ها مشارکت کرده و او را تشویق به فعالیت بیشتر در کلاس کرد.
در این بخش خواسته شد که سی دی این بخش را به خوبی گوش دهند و وقتی که به طور کامل به سی دی انگلیسی گوش دادند به استاد اعلام نمایند. برای این کار ۵ دقیقه در نظر گرفته شد. هدف این کار، تمرین گفتگو پیرامون شروع سوال با …Are there بود و این که به چه شکل می توانیم از سوالات کوتاه مثبت و منفی در انگلیسی استفاده نماییم. به این مثال توجه نمایید:
?Are there any tomato  و از آنها خواسته شد سوالات مطرح شده را با Yes/ No کوئیزشن پاسخ بدهند.
در ادامه خواسته شدن به سوالاتی که با Is there و Are there پرسیده می شود، جواب واقعی داده شود تا زبان انگلیسی را در واقعیت زندگی وارد کرده و زبان آموزان یاد بگیرند که با ساده ترین شکل ممکن نیز می شود به تمرین انگلیسی پرداخت. در واقع این یک نوع آموزش روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل بود.
در پایان این بخش نیز از زبان آموزان خواسته شد که یک بخش از این داستان را انتخاب نمایند و به فایل صوتی مربوط به آن گوش داده و در ادامه به ارسال صدای خود در حال خواندن آن بخش اقدام نمایند. برای این کار یک زمان ۱۰ دقیقه ای در نظر گرفته شد.

 

 

فعالیت تا دقایق پایانی کلاس ادامه داشت و سعی بر این می شد که با هر فعالیتی که در نظر گرفته می شود، همه مهارت های اصلی زبان انگلیسی در زبان آموزان تقویت شود. بعضی از ویس های عالی زبان آموزان در گروه توسط استاد ارسال شد و این کار برای تشویق تک تک آنها صورت گرفت. استاد با ارسال هر ویس از آنها یک کامنت مثبت به آنها می داد و این انرژی خوبه کلاس را حفظ می کرد.
تمرین های در منزل زبان انگلیسی
 اما، از هر دو بخش کتاب یعنی بخش اصلی و همچنین Home work انتخاب شد و از آنها خواسته شد که در صورت اشکال، سوالات خود را برای جلسه بعد موکول نکرده و در این زمینه از پشتیبانی آنلاین استاد در تمامی سوالات شبانه روز بهره ببرند.
استاد به آنها این اطمینان را داد، در زمانی که نیاز به کمک او داشته باشند، با کمال میل پذیرای آنها خواهد بود و می توانند از این موقعیت مثبت استفاده نمایند تا یادگیری سریع انگلیسی، به شکل بهتری اتفاق بیفتد و هر یک بتوانند گام به گام با کلاس و درسهای تدریس شده توسط استاد، مسیر یادگیری را با قدرت بیش تری پیش ببرند.

 

 

هدف دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان!

دوره های آموزش زبان انگلیسی، هر کدام با هدف خاص و با توجه به نیازی که در جامعه احساس می شود، شکل می گیرند. دوره های آنلاین انگلیسی نیز، با همین معیار شکل گیری شد تا بتواند دایره وسیعی را در آموزش زبان خارجه ایجاد نموده و شرایط یکسانی را برای تمامی افراد چه در کلانشهرها و چه در شهر و روستاهای دور افتاده ایجاد نمایند.
با بوجود آمدن دوره های آنلاین، موارد کمک آموزشی از جمله دیکشنری های آنلاین یا کتاب های صوتی زبان انگلیسی نیز، در بخش آموزش وارد شد و این موقعیت را برای تمامی افراد بوجود آورد، که در محیط مجازی استفاده درستی را داشته و بتوانند به اهداف و توانایی های خود بیافزاید.
دوره های آنلاین زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش
، با ویژگی های مثبت، کمبود محیط های آموزشی زبان های خارجه را در جای جای ایران و حتی خارج از ایران رفع نمود و این موقعیت را شامل حال تمامی هموطنان و فارسی زبانان سراسر ایران نمود. علاوه بر ایران، آموزش ما جغرافیایی وسیع تر به خود گرفت و امروزه شاهد این هستیم که از افغانستان، ترکیه و کشورهای عربی، زبان آموزان هدفمندی را در دوره های آنلاین خود داریم و هدف ما، رساندن تک تک آنها به سطح ایده آل در زبان انگلیسی و سایر زبان های دیگر است.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی یا دوره های آنلاین تربیت مدرس زبان انگلیسی هستید، میتوانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما بوده و از مشاوره رایگان آنها در انتخاب زبان، انتخاب دوره متناسب با شرایط خود و موارد دیگر، بهره مند شوید.
مشاوران ما همه روزه به جز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه، مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهند.