دومین جلسه از کلاس Starters ۶ زبان انگلیسی، در اردیبهشتی زیبا رقم خورد.هوا هوای خوبی برای شروعی جدید بود و مردم سراسر جهان تا حدودی به کوئید ۱۹ عادت کرده و پذیرفته بودند که این نیز، همراهی نامهربان در این ایام خواهد بود که باید حضورش را پذیرفت و در کنار آن به روال عادی زندگی پرداخت.
بسیاری بعد از دو ماه سردرگرمی، تکانی به خود دادند و سعی کردند به این بخش از زندگی نیز عادت کرده و برای بهتر گذراندن این ایام، تلاش نمایند. برنامه ریزی کردند، کتاب خواندند، هنری فرا گرفتند و به یادگیری زبان دوم پرداختند. تعدادی از این ایام به عنوان بهترین ایام زندگی یاد کردند و بسیاری اما چاره ای جز پذیرش این موضوع نداشتند.
آکادمی زبان بهین دانش
 نیز، در کنار زبان آموزان خود ایستاد و برای حال خوبشان به ایجاد دوره های آنلاین زبان انگلیسی و سایر زبان های دیگر اقدام نمود. اما این دوره به تنهایی نمی توانست رضایت تیم بزرگ بهین دانش را حاصل کند و در نتیجه برآن شدند تا تمامی دوره های خود را با روش سیستم آموزشی رامیت و یادگیری با دوره راکت، به اجرا در آورند.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:
راکت زبان انگلیسی

 

مدرس این دوره از کلاس های Starters ۶ انگلیسی، سرکار خانم جعفری، از اساتید قدر در زمینه تدریس زبان های انگلیسی و اسپانیایی بودند. ایشان با سابقه درخشان خود در زمینه تدریس آموزش زبان انگلیسی به صورت غیرحضوری، امتحان لازم را سال ها پیش گذرانده بودند و احمدرضا ابراهیمی اطمینان کامل به شیوه تدریس آنلاین زبان انگلیسی ایشان داشتند. استاد سمانه جعفری با سابقه ای ۹ ساله در زمینه تدریس زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیرحضوری، در تمامی رده های سنی، کارنامه درخشانی را برای خود رقم زده و در این راستا، در زمینه به روز کردن اطلاعات زبانی و شیوه تدریس زبان های خارجه، از هیچ تلاشی دریغ نمی نمودند.
استاد جعفری در زمینه تدریس زبان به کودکان، به صورت تخصصی فعالیت نموده و با توجه به سن کم و شناخت خوب از زبان آموزان خود، ارتباط خوب و مثبتی را با آنها رقم زده اند.
کتابی که در این دوره و در این سطح به زبان آموزان کودک آموزش داده می شود، کتاب Big English ۱ زبان انگلیسی است. مجموعه BIG ENGLISH در هفت جلد (Starter- ۶) تهیه دیده شده است، که برای آموزش زبان آموزان ۸ تا ۱۱ سال مناسب است و می تواند آنها را از سطح A۱ تا B۱ ارتقاء دهد.
این مجموعه یکی از بهترین و کامل ترین کتاب های دوره های آموزش زبان انگلیسی است که تمام مطالب مورد نیاز، جهت تقویت مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی را در خود دارد. از ویژگی های کتاب بیگ انگلیسی ۲ می توان به این موارد اشاره داشت که، شروع هر درس با یک آهنگ آغاز می شود، که لغات کلیدی و مهم در زبان انگلیسی را در یک قالب مشخص و برنامه ریزی شده آموزش می دهد. همچنین این کتاب به خوبی، گرامر انگلیسی را به زبان آموزان آموزش می دهد و در واقع با ساده کردن زبان انگلیسی، این مسیر را برای زبان آموزان این دوره، لذت بخش می کند.
ویدئوهای آموزشی در کتاب بیگ انگلیش ۲
 برای هر درس، در قالب دو فایل ویدئویی آموزشی انگلیسی بر اساس موضوع درس تهیه شده است.  مجموعه سوالاتی در بخش اصلی کتاب و کتاب کار انگلیسی کودکان، تهیه شده است که می توان با حل آنها، روند پیشرفت زبان آموزان در یادگیری آنلاین زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار داد. در نهایت همراه با این کتاب، یک CD در نظر گرفته شده است که با هدف، تقویت شنیداری در زبان انگلیسی تهیه شده است.

 

 

شروع کلاس با سلام و خوش و بش های دوستانه آغاز شد و زبان آموزان کوچلوی ما، همیشه بخش جذاب دوره های حضوری و غیرحضوری انگلیسی هستند. خواستن در صدای تک تک آنها موج می زند و این حس خوب، احساس مشترک و مثبتی را به ما القا می نماید.
استاد جعفری
 با روی خوش و انرژی مثبت، با تک تک آنها به احوالپرسی به زبان انگلیسی پرداخت و همین امر می توانست استاد را از شرایط ذهنی و روحی زبان آموزان خود مطلع کند. درس امروز مربوط به پارت ۹ کتاب بیگ انگلیش بود که استاد از آنها خواست که به آدیوی آن گوش داده و سعی کنند دقیقا همانند کتاب به تکرار این مطالب بپردازند. در نهایت برای افرادی که به خوبی با کلاس هماهنگ بودند یک استیکر ارسال شد و به آنها امتیاز این بخش داده شد.
استاد از آنها خواستند، که به بخش دوم نیز به همین منوال گوش داده و مانند فایل صوتی انگلیسی ارسال شده به تلفظ لغات و کلمات کلیدی انگلیسی این درس، دقت کامل داشته باشند. همه در این فعالیت به خوبی ظاهر شدند و همین امر تشویق استاد جعفری را به همراه داشت. تک تک به صدای آنها گوش داده و در نهایت هر بخش اشتباه به آنها گوشزد و از آنها خواسته می شد که برای بار دوم نیز تکرار نمایند.

 

 

مدیریت کلاس های آنلاین انگلیسی ویژه کودکان، نیاز به تخصص های لازم دارد تا بتوان کلاس انگلیسی را از حالت کسل کننده خارج کرده و به زبان آموزان ارائه مسیری خلاق و به دور از قوانین را بدهد. زبان آموزان در دوره های آنلاین انگلیسی، بیش از دوره های حضوری، امکان مکالمه کردن و بحث در فعالیت های کلاس را دارند؛ که این نکته به خودی خود از نکات مثبت دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی است.
در ادامه استاد از زبان آموزان خواست تا به ورک بوک کتاب انگلیسی رجوع کرده و به حل تمرین مربوط به این درس بپردازند. در نهایت باید از تمرین های حل شده عکس ارسال می شد و همچنین زبان آموزان از روی آن بخش خوانده و صدای خود را در گروه ارسال می نمودند. برای این کار یک زمان کوتاه در نظر گرفته شد و استاد هر از گاهی با ارسال استیکر و صدای خود، آنها را تشویق به ادامه مسیر می کردند.
وقتی مطمئن به انجام تکالیف از سمت همگی شدند به بخش دوم تمرین ها رفته و از آنها خواسته شد که با کلمه پرسشی What در انگلیسی،چند سوال درباره کلمات جدید ارائه شده ی امروز بسازند. امیرحسین این بخش را به خوبی متوجه نشده بود و استاد جعفری کمک های لازم را به او کردند.

 

 

تمرین ها و فعالیت های مختلفی در گروه ارسال و انجام شد و زبان آموزان هنوز هم در دقایق پایانی حال خوب ساعات اولیه کلاس را داشتند و بسیاری از آنها در زمانی کمتر از زمان تعیین شده از سمت استاد، به سوالات پاسخ می دادند و در ادامه نیز به حل اشکالات خود می پرداختند.
بخش آخری که به عنوان تمرین در این جلسه ارائه شد، حضور یک تمرین ۶ بخشی بود که استاد از همه خواستند با استفاده از این کلمات یک جمله انگلیسی بسازند. این تمرین به این شکل ارائه شد:
۱- He/ cake
۲- She/ juice
۳- They/ milk
۴- You/ an apple
۵- She/ an orange
۶- He/ an ice cream

 

 

هدف دوره های آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان!

تمرین به شکل ایده آلی توسط زبان آموزان انجام شد و استاد پایان کلاس را با ارائه تکالیف در منزل اعلام نمودند. یک پروژه کوچک نیز برای آنها در نظر گرفته شد تا هر یک علاوه بر کارهای معمول در کلاس، به انجام تکالیف هدفمندتر و کاربردی تر نیز اقدام نمایند.
کلاس های آنلاین به خودی خود می تواند در تقویت مهارت های اصلی در انگلیسی از جمله تقویت مکالمه انگلیسی، تقویت مهارت شنیداری انگلیسی، تقویت مهارت خواندن در انگلیسی و تقویت مهارت نوشتاری در زبان انگلیسی، کمک بسزایی کند. چرا که زبان آموزان به شکل واقعی تر با زبان انگلیسی مواجه می شوند و می توانند این مهم را، بهتر از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار بدهند.
مهارت املایی در زبان انگلیسی
، یادگیری گرامر انگلیسی به روش ناخودآگاه و سایر موارد مهم دیگر نیز به خودی خود، در دوره های آنلاین زبان انگلیسی، تقویت می شوند و زبان آموزان نیازی نیست که برای تمرین مکالمه یا نوشتن در انگلیسی، به دنبال پارتنر انگلیسی باشند. در واقع استاد و همکلاسی ها در این دوره، نقش پارتنر انگلیسی را برای شما ایفا می کنند؛ که اگر کمی فرصت طلب باشید، می توانید از این موقعیت به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.
در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که اگر شما نیز علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان های خارجه و دوره های آنلاین تربیت مدرس راکت هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آکادمی زبان بهین دانش بوده و مشاوره لازم جهت انتخاب زبان یا دوره های متناسب با شرایط خود را به صورت رایگان بگیرید.
لازم به ذکر است که همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا گذراندن دوره، به صورت تمام وقت حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.