فرودین برای هر فردی حس و حال مخصوص به خود دارد. بعضی ها زیاد می خوابند و بعضی ها به تکاپو می افتند. بعضی ها می خواهند شروع تازه ای داشته باشند اما بسیاری دیگر به همان مسیر قبل ادامه می دهند. سال ۹۹  نیز با تمام تلخی هایی که در جهان رقم زد، اما مانند تمام سال های پیش برای هر فردی معنای متفاوتی داشت. برای بسیاری معنی زندگی و زیستن را پررنگ تر کرد و برای دیگری تلخی های بسیاری را رقم زد.
خانواده بزرگ بهین دانش
 اما با قدرت بیشتری بر هدف خود ثابت قدم ماند و طبق برنامه ریزی های قبل با شروع ترم جدید، کلاس های حضوری خود را برگزار کرد. ترم بهاره اما یک تفاوت بزرگ با سایر دوره های ترمیک آموزش زبان انگلیسی داشت، این دوره طبق سیستم آموزشی رامیت و با ویژگی های راکت زبان انگلیسی شروع شده و بسیاری از زبان آموزان را که کمابیش با این دوره آشنا بودند، شگفت زده کرد.
شرکت در دوره های راکت انگلیسی، برای بسیاری به دلیل نداشتن امکان ثبت نام، یک رویا محسوب می شد ولی حال تمامی زبان آموزان می توانستند با ویژه ترین دوره آموزشی، زبان انگلیسی را فرا بگیرند و از یادگیری خود لذت ببرند. اساتید انتخاب شده برای دوره های آنلاین زبان انگلیسی، همگی از اساتید راکت بوده اند و این خود بر مزیت این  دوره نسبت به دوره های دیگر، می افزاید.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

کلاس زبان در سطح پیشرفته و ویژه کودکان در آکادمی زبان بهین دانش، تحت عنوان دوره Movers ۴ زبان انگلیسی، به زبان آموزان ارائه می شود. این دوره از دوره های پیشرفته زبان انگلیسی است و در واقع بنا به نیاز زبان آموزان که اکثرا هم دانش آموز هستند و در حال تحصیل، به صورت ترمیک برگزار می شود.
این دوره توفیقی شد تا تمامی دوره ها، به سبک و سیاق دوره های راکت زبان های خارجه و با سیستم آموزشی رامیت، برگزار شوند.استاد هانیه رهنما یکی از اساتید فعال در حوزه راکت زبان انگلیسی است که تدریس دوره آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان را بر عهده گرفته اند.
استاد رهنما علاوه بر تخصص ویژه ای که در حوزه تدریس آنلاین زبان انگلیسی دارند، دوره های حضوری زبان انگلیسی را با روش راکت زبان، به ویژه ترین شکل ممکن تدریس می کنند. خانم رهنما از اساتید جوان و سخت کوش موسسه زبان هستند و به همین علت رابطه گرم و صمیمی ای را با زبان آموزان خود برقرار کرده اند.
ایشان در طی یک سال تمامی دوره های تربیت مدرس انگلیسی را پشت سر گذاشته تا بتواند در مسیر آموزش زبان، گام های قدرتمندی را بردارد. علاوه بر تربیت مدرس انگلیسی در دوره ویژه تربیت مدرس راکت زبان نیز، شرکت و امروزه از اساتید توانمند دوره های راکت ما هستند.
کتاب تدریس شده در این ترم، کتاب Big English ۳ زبان انگلیسی است که با اتمام این کتاب زبان آموزان نوجوان در واقع سطح پیشرفته زبان انگلیسی را گذرانده و می توانند وارد مسیر جدیدی در یادگیری زبان انگلیسی شوند. کتاب Big English ۳ انگلیسی از کتاب های برجسته در حوزه آموزش زبان انگلیسی است و با توجه به شکل ظاهری شکیل و گلاسه بودن آن، زبان آموزان را در این مسیر بیشتر سر شوق می آورد.
تمامی مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی، اعم از مهارت مکالمه زبان انگلیسی، مهارت نوشتن در زبان انگلیسی، مهارت خواندن در زبان انگلیسی، مهارت گوش دادن در زبان انگلیسی و سایر مهارت های مهمی همچون گرامر زبان انگلیسی، به شکل قدرتمندی در این دوره، تقویت می شود.

 

 

کلاس امروز با حال و احوالپرسی از جانب استاد شروع شد. بعضی از بچه ها سلام و احوال پرسی را تایپ و اغلب آنها صدای ضبط شده خود را ارسال می کردند. استاد رهنما با حال خوب و انرژی مثبت، به تک تک آنها کامنت می داد و یک به یک از آنها حالشان را می پرسید. از آنها خواسته شد که احوالپرسی به انگلیسی را مکالمه کنند تا به تقویت مهارت مکالمه آنها نیز در اوایل شروع کلاس، پرداخته شود و در عین حال، اعتمادبنفس کافی را بدست بیاورند.
در ادامه استاد یک فایل صوتی آموزش زبان انگلیسی در گروه ارسال نموده و از همگی خواستند که به خوبی به این فایل صوتی انگلیسی گوش فرا دهند و به لهجه انگلیسی، نوع ادای عبارات انگلیسی و تلفظ ها دقت نمایند. در این راستا یک زمان ده دقیقه ای برای آنها در نظر گرفته شد که یک تمرین کوتاه داشته و در آخر ویس خود را در گروف ارسال نمایند.
بخش مکالمه از بخش های عالی دوره های آنلاین زبان های خارجه است و باعث تنوع و حال بهتر در زبان آموزان می شود. در این ده دقیقه به حال و احوالپرسی با زبان آموزانی که دیرتر به گروه پیوسته بودند پرداخت و کم کم ویس های آنها یکی پس از دیگری ارسال شد.
استاد نیز از تک تک آنها به صورت جداگانه به خاطر احساس مسئولیت و مشارکتی که در کلاس داشتند، تشکر نمود و در عین حال تلفظ های اشتباه انگلیسی را نیز، به آنها گوشزد می کردند.

 

بیشتر بخوانید:
آموزش مکالمه انگلیسی

 

تفاوت Before و After!!

بعد از یک مکالمه شسته رفته، استاد از زبان آموزان دعوت نمودند که به صفحه ۵ کتاب انگلیسی رجوع کرده و به بخش ۶ و ۷ کتاب دقت نمایند. در ادامه با توجه به چیزی که از فایل صوتی انگلیسی در بخش شنیده اند، به این بخش پاسخ دهند. در واقع این بخش به تفاوت بین Before و After در انگلیسی اشاره داشت و با هدف یادگیری این موارد پیش می رفت.
در ادامه این بخش از زبان آموزان یک سوال شخصی پرسیده می شد و اینکه آیا شخصیت کتاب، دوشنبه ها را دوست دارد یا نه. این تمرین علاوه بر اینکه مهارت شنیداری در انگلیسی یا لیسنینگ زبان انگلیسی را تقویت می نمود، مهارت نوشتن در انگلیسی و مهارت گفتگو در انگلیسی را نیز تقویت می نمود.
هر کدام که جواب های درست را ارسال می کردند با یک استیکر جذاب از استاد مواجه می شدند و تشویق استاد را ازآن خود می کردند. هر بخش که به طور کامل انجام می شد، استاد یک امتیاز مثبت در نظر می گرفتند و در گروه ارسال می نمودند. استاد در ادامه خواستند که هر یک، دلیل اینکه Dylan دوشنبه ها را دوست دارد یا اینکه چرا Dylan سوپرایز شده است را با توجه به شنیده های این بخش مشخص نمایند و به این سوالات پاسخ دهند. جواب های کوتاه مدنظر استاد رهنما نبود و از آنها خواسته شد که این سوال را با پاسخ بلند در انگلیسی، جواب بدهند. این بار همگی از جمله نازنین، مهدیه، محمدطاها، ابوالفضل و سایز زبان آموزان، امتیاز مثبت گرفتند.

 

بیشتر بخوانید:
احساسات به انگلیسی

 

 

یادگیری انگلیسی با بازی!

بخش بعد با یادگیری انگلیسی با بازی شروع شد. بازی به این شکل بود که با توجه به عکس های کتاب و ساعاتی در که در کنار آنها خورده است، استاد رهنما یک سوال می پرسند و هر کس بتواند در کمتر از یک دقیقه به جواب برسد و در نهایت بیشتر از سایرین امتیاز کسب نماید برنده این بازی خواهد شد.
سوالات یکی پس از دیگری پرسیده می شد و هیجان کلاس آنلاین زبان را فرا گرفته بود. تند تند جواب ها ارسال می شدند و سرعت در پاسخگویی به انگلیسی در هر قدم بالا و بالاتر می رفت. هیجان و شوق به کلاس برگشته بود و این بازی مهیج دقایق کلاس را به سرعت می گذراند. استاد از آنها خواست که به سوالات پاسخ کامل بدهند و تنها به جوابهای کوتاه اکتفا نکنند و همین بازی را سخت تر و نفسگیرتر کرد.
این بازی علاوه بر اینکه تمرکز در پاسخگویی به انگلیسی را بالا می برد، در واقع جمله سازی صحیح در انگلیسی، مهارت اسپیکینگ در انگلیسی و مهارت لیسنینگ در انگلیسی را تقویت می نمود.

 

 

یک بخش دیگر از کتاب مشخص شد و خواسته شد که به ویس این بخش گوش داده و به سوالات مربوط به آن پاسخ دهند. وقتی تمامی بچه ها تمرین های خود را ارسال نمودند استاد با خواندن از روی بخش صحیح به زبان آموزان امکان چک کردن جواب های خود را با جواب صحیح ایشان داده و از آنها خواستند به بخش هایی که جواب اشتباه داده، بیشتر دقت نموده و اگر سوالی از این بخش برایشان پیش آمده یا دچار سردرگمی شده اند از او بپرسند.
کلاس انگلیسی 
امروز، به چند بخش تبدیل شده بود که تا پارت ۵ ادامه داشت. بعد از هر انجام هر تمرین انگلیسی، یک بازی در نظر گرفته می شد تا کلاس به شکل متنوع و سرگرم کننده پیش برود و از حوصله زبان آموزان خارج نشود. برای همین تا پایان این ۱ ساعت و نیم، کلاس هنوز حس و حال خوب و خود را حفظ کرده بود و زبان آموزان مشتاقانه به گفتگو و چت انگلیسی در گروه می پرداختند.
دوره های آنلاین زبان انگلیسی
، برای کودکان بیش از بزرگسالان سرگرم کننده است چرا که امکان بیشتر برای نشان دادن مهارت هایشان فراهم شده و می توانند با استفاده از اینترنت و یادگیری زبان، زبان دوم را به یک سرگرمی برای خود تبدیل نمایند. استیکرهای متنوع برای نشان داده حس و حال هایشان نیز به این موضوع بیشتر کمک می کرد و زبان آموزان را بیشتر راغب به ادامه یادگیری زبان انگلیسی می نمود. دیکشنری انگلیسی در دوره های آنلاین نیز، همچنان یک منبع اصلی و پایه ثابت تدریس برای تلفظ لغات انگلیسی و آشنایی با معنی و مفهوم کلمات بود. 
تدریس در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی
 می توانست بیش از دوره های حضوری مسمر ثمر بوده و به زبان آموزان اعتمادبنفس لازم جهت مشارکت در کلاس را می داد. در دوره های آنلاین سعی می شد که به تمامی بخش ها به شکلی قوی تر پرداخته شود و آموزش تدریس راکت این زمینه را برای اساتید رقم می زد تا بتوانند نسبت به دوره های حضوری زبان انگلیسی، نتایج بیشتری را کسب نمایند.
آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی
 در واقع یک فرصت مناسب بود تا زبان آموزان از حداکثر استفاده را از زمان های خود برده و این فرصت را با رفت و آمدهای بیهوده نسوزانند. دوره های مجازی انگلیسی زیر نظر احمدرضا ابراهیمی پیش می رفت و تحت نظارت ایشان به انجام می رسید تا بتواند زبان آموزان را با برنامه ریزی صحیح و هدفمند به نتیجه مطلوب و دلخواه خود در کمترین زمان ممکن برساند.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی هستید و در نظر دارید که خود یا فرزندانتان را با روش راکت به یادگیری صفر تا صدی انگلیسی برسانید، می توانید با تکمیل بخش زیر، منتظر تماس همکاران ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان مشاور ما در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایط خود، بهره مند شوید.
کارشناسان ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و به شما این تضمین را خواهند داد که از لحظه ثبت نام تا پایان دوره، از حمایت و پشتیبانی آنها بهره لازم را ببرید.