دوره های آنلاین زبان های خارجه در تمامی این سالها، ستون اصلی آموزش زبان در آکادمی زبان بهین دانش بوده است و دلیل برگزاری مستمر این دوره ها، بر می گردد به هدفی که احمدرضا ابراهیمی بی صبرانه در انتظار رسیدن به آن است؛ یعنی دستیابی تمام افراد در سراسر ایران و حتی دنیا، به سیستم آموزش زبان انگلیسی و تسلط تمامی این افراد به زبان های دوم و حتی بیشتر!
آکادمی زبان بهین دانش بعد از همه گیری کرونا ویروس و درگیری تمام ملت ها به این ویروس، تلاش داشت تا بر کیفیت دوره های آنلاین زبان افزوده، و امتیازهای مثبت بیشتری را در این دوره ها در نظر بگیرد. به همین سبب، دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی را، با دوره های راکت انگلیسی ادغام و در واقع طبق سیستم آموزشی رامیت مسیر جدیدی را برای زبان آموزان خود شکل داد.
اساتید این دوره، متخصص در برگزاری دوره های آنلاین زبان انگلیسی هستند و بسیاری از آنها در تمامی رده های سنی، کارنامه درخشانی را در این زمینه رقم زده اند. در این دوره استاد عرفان نوروزی، با تدریس دورهDraw ۲ انگلیسی با ما همراه شد و مدرسی دوره متوسطه زبان انگلیسی ویژه نوجوانان را به دست گرفت.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

جناب آقای نوروزی از مدرسان با سابقه در آکادمی زبان بهین دانش هستند و مسلط به دو زبان انگلیسی و روسی هستند. ایشان علاوه بر تدریس زبان انگلیسی، ترجمه متون انگلیسی را نیز در کارنامه درخشان خود دارند. ایشان تمامی دوره های تخصصی تربیت مدرس زبان های خارجه را گذرانده و در زمینه تدریس آنلاین زبان های خارجه نیز تخصص بسزایی دارند.
جناب نوروزی از اساتید جوان مجموعه هستند و به همین سبب رابطه نزدیک و عمیق ایشان با زبان آموزانشان، کلاسی شاد و خلاقانه را تشکیل می دهد و زبان آموزان علاقه مند به یادگیری را بیش از همیشه راغب برای شرکت در کلاس های ایشان می کند.
کتابی که ایشان در دست تدریس دارند کتاب انگلیسی Teen ۲ Teen ۲ و از کتاب های پایه و اصلی در آموزش زبان انگلیسی است. این کتاب با توجه به مسیر درست و برنامه ریزی شده خود، راهنمای یادگیری زبان انگلیسی در منزل نیز، برای زبان آموزان است و می تواند در این زمینه بسیار حائز اهمیت باشد.
اگر بخواهیم از ویژگی های مثبت دیگر نیز در این میان صحبت کنیم، بهتر است به موارد زیر نیز اشاره ای هرچند کوتاهی نیز داشته باشیم. Teen ۲ Teen انگلیسی یک مجموعه چهار سطحی از انتشارات آکسفورد است که در آکادمی زبان بهین دانش برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۵سال تنظیم شده است.
تین تو تین ۲
، دارای یک مجموعه کامل آموزش زبان از جمله کتاب، فایل صوتی، ویدئوهای آموزشی و سرگرم کننده و همچنین نرم افزار است که می تواند مسیر درستی را در فراگیری زبان انگلیسی در پیش روی زبان آموزان بگذارد. در واقع از ویژگی های مثبت این مجموعه می توان به مواردی مانند ارائه گرامر انگیسی به صورت گام به گام، درک مطلب زبان انگلیسی، کلمات کاربردی در زبان انگلیسی، مکالمات روزمره انگلیسی و بسیاری از موارد دیگر را نام برد.
استاد نوروزی در کنار آموزش کتاب تین تو تین، با سرگرم کننده کردن کلاس و خلاقیت در مدیریت کلاس های آنلاین انگلیسی، با روش ها و متدهای جدید آموزشی، راهی نوین در مسیر علاقه مندسازی نوجوانان ایرانی به زبان انگلیسی و روسی، تهیه دیده اند.

 

 

کلاس مثل همیشه با سلام و احوالپرسی های گرم و دوستانه آغاز شد و البته زبان آموزان مشتاق ما قبل از ساعت مقرر در گروه حاضر شده و کلاس را رسما آغاز کردند. زمان این کلاس ۱۸:۳۰ دقیقه و در روزهای فرد است و با توجه به شرایط زبان آموزان دانش آموز ما، تهیه دیده شده است.
در ادامه بهتر است به کلاس برگردیم و مسیر آموزشی استاد نوروزی را به صورت گام به گام برای شما مخاطبان عزیز شرح دهیم. پس از یک حال و احوال گرم، استاد از تک تک زبان آموزان خواستند که اسامی خود را تایپ کرده و در گروه ارسال نمایند. این کار به دو دلیل انجام شد؛ یک اینکه اگر در گروه اسامی برای دیگران ثبت نشده، همکلاسی های خود را بشناسند و دو اینکه رعایت نکات نگارشی در زبان انگلیسی بررسی شود.
اصول نگارشی در انگلیسی
 از مباحثی است که در همان ابتدا و در دوره های مقدماتی به زبان آموزان آموزش داده می شود و معرفی به انگلیسی نیز از همین مباحث است که به کررات توسط اساتید برای زبان آموزان تکرار می شود.

 

 

در همان دقایق ابتدایی استاد یک فایل صوتی از کتاب تین تو تین انگلیسی برای زبان آموزان ارسال کرده و از آنها خواسته شد تا به خوبی به این فایل گوش کرده و این بخش از کتاب را مشابه فایل ارسال شده، خوانده و صدای خود را در گروه ارسال نمایند. برای این کار یک زمان ۵ دقیقه ای در نظر گرفته شد.
در همین حین یک فیلم آموزشی نیز درباره مواد غذایی در زبان انگلیسی برای آنها ارسال شد و به صورت جداگانه عکس های آن بخش را نیز ارسال نمودند که برای همین مورد نیز یک زمان ۵ دقیقه ای در نظر گرفته شد و در ادامه از آنها خواسته شد که بعد از تماشای این فیلم ده غذا و نوشیدنی ای را که در فیلم استفاده شده است را نام برده و در یک زمان ۲ دقیقه ای، در گروه ارسال نمایند.
مریم از اولین افرادی بود که ویس ضبط شده خود را ارسال نمود و استاد امتیاز در نظر گرفته برای این بخش را به او داد و پس از او بقیه نیز این کار را انجام دادند. استاد تک تک به ویس های ارسال شده گوش و تلفظ صحیح کلمات را گوشزد می کردند.
در ادامه این مباحث و آشنایی با کلمات کاربردی این بخش، آقای نوروزی با دو عکس ارسال کردند که در واقع تفاوت How many و How much را به خوبی و خلاقانه توضیح داده بودند.
چیزی که این کار را جذاب کرده بود، استفاده از رنگ های مختلف و پررنگ کردن بخش های مهم تر بود که به خوبی مفهوم و منظور گرامر انگلیسی را می رساند. ما به بخشی از این تفاوت ها و نکات برای شما عزیزان می پردازیم:

– بعد از How many همیشه اسامی به صورت جمع بکار برده می شوند و همچنین از میان افعال To be در انگلیسی، فعل جمع یعنی are به کار برده می شود.
– بعد از How much اما اسامی حالت مفرد دارند و در حقیقت از اسامی غیرقابل شمارش هستند. فعل توی بی مورد استفاده بعد از این عبارت پرسشی در انگلیسی نیز فعل is است.

بهترین روش برای یادگیری گرامر، روش ناخودآگاه است. در این روش شما نیازی به حفظ کردن قوائد نداشته و در واقع با دیدن فیلم های انگلیسی یا خواندن داستان های انگلیسی، به مرور با این قوائد آشنا شده و ملکه ذهنتان خواهد شد. این روش می تواند هر آنچه را که فرا گرفته اید برای مدتی طولانی در ذهن شما تثبیت نموده و در حافظه بلندمدت شما ذخیره شود.

 

 

تمرین های سرگرم کننده ای برای این بخش در نظر گرفته شده بود که بیشتر شبیه به یک بازی می ماند. استاد جملاتی را نیمه کاره می گذاشتند و با استفاده از استیکرها زبان آموزان را راهنمایی می کردند و در ادامه هر کدام از زبان آموزان که جواب درست را می یافت یک امتیاز مثبت می گرفت. این بخش با توجه به تمرین های مختلف مرور شد و در نهایت تا جایی ادامه پیدا کرد که زبان آموزان دیگر حتی در موضوعات نگارشی هم اشتباه نمی کردند.
در این راستا تفاوت Do و Does و کاربردهایشان نیز، به صورت ناخودآگاه به زبان آموزان آموزش داده شد و زبان آموزان باهوش ما به سرعت به این موضوع مسلط شدند. نکته قابل تحسین روشی بود که استاد نوروزی در آموزش گرامر بکار برده بودند و در واقع این شیوه، یک شیوه راهبرانه و کاملا هوشمندانه در آموزش گرامر و سایر موارد آموزشی در زبان انگلیسی است. دوره های آنلاین می تواند این بخش خلاقه در تدریس را گسترده تر کرده و دست اساتید را در این زمینه بازتر بگذارد.

 

 

دوره های آنلاین زبان انگلیسی از دوره های کاربردی برای تمامی افراد است. چه بسیار افرادی که به دلیل نداشتن یک آموزشگاه مناسب برای آموزش، از رویای خود دست می کشند و یا موقعیت های مناسب شغلی خود را از دست می دهند. دوره آنلاین زبان انگلیسی اما این راه را برای تمامی افراد در سراسر کشور و حتی خارج از جغرافیا و مرزها، هموار کرده و زمینه یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان ها را، به یک شکل یکسان برای همه فراهم نموده است.
آکادمی زبان بهین دانش در این راه با هدفی بزرگ، ثابت قدم است و دوره های آنلاین خود را به صورت مستمر و با روش های مختلف برگزار می کند. در این زمینه از اساتید خلاق و متخصص بهره می برد و تمامی دوره های آموزش زبان های خارجه را، به پشتیبانی آنلاین و تمام وقت مجهز نموده تا بهترین نتیجه را شامل حال زبان آموزان خود نماید.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی به شیوه راکت هستید و یا جهت انتخاب زبان یا دوره متناسب با شرایط خود، نیاز به مشاوره آموزشی دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر و همچنین ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و از مشاوره رایگان آکادمی زبان بهین دانش بهره ببرید.
همکاران ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند و از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره، شما می توانید از پشتیبانی و حمایت آنها، بهره مند شوید.