کلاس امروز استاد آقاجانی در ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه و طبق ساعت مقرر آغاز شد. هوا کم کم به سمت گرما می رفت و این شاید امروز به بهترین بخش کلاس های آنلاین برای زبان آموزان کلاس Set ۱ انگلیسی تبدیل شده بود، و دیگر نیاز نبود در این هوای گرم و این ساعت روز، در کلاس آموزش انگلیسی حضور یابند یا زمان خود را صرف رفت و آمدهای بیهوده کنند.
زبان آموزان ما می توانستند از ساعات معمول رفت و آمد، برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی استفاده نمایند و زمان خود را صرف بهتر شدن کنند. کلاس های آنلاین در آکادمی زبان بهین دانش برای برطرف نمودن نیازهای اساسی و با روش سیستم آموزش رامیت و با روش راکت، می تواند دنیای جدیدی در آموزش و یادگیری زبان های خارجه ایجاد نماید و یک روش کامل و بدون نقص را جهت فراگیری بهتر زبان آموزان ارائه نماید.
استاد آقاجانی به خوبی به روش تدریس زبان به شیوه غیرحضوری مسلط بوده و مدیریت کلاس های آنلاین زبان را به روش های خاص و خلاقانه خود، به بهترین نحو ممکن اجرا می کنند.

IELTS7 Banner 01 8

 

 

استاد شروع کلاس را با یک احوالپرسی گرم و طوفانی آغاز نمودند و زبان آموزان یک به یک به این گفتگو پیوستند و علاوه بر مکالمه انگلیسی با استاد، با سایر همکلاسی های خود به گفتگو پرداختند. این مکالمه در واقع مرور کلی بر موضوع مکالمه روزانه به زبان انگلیسی است که می تواند در تمامی موقعیت ها مثمر ثمر باشد.
پس از یک حال و احوال درست و حسابی و مکالمه کاملی که برقرار شد، اولین تسک از جانب استاد، با چند سوال پیرامون مسائل شخصی آغاز شد. این سوالات در حقیقت به مشخصات شخصی به زبان انگلیسی مربوط می شد و زبان آموزان باید این تمرین را در دفتر خود و جهت تقویت مهارت نوشتاری در انگلیسی انجام می دادند.
زبان آموزان اما به سوالات استاد اکتفا نکرده و در واقع یک صفحه کامل از اسم خواهر گرفته تا شغل پدر و موارد شخصی دیگر نوشتند. انجام تکلیف به این شکل نشان از تسلط کامل زبان آموزان به موضوع داشت. کار آنها از نگاه استاد، پنهان نماند و استاد با انواع واژه های مثبت انگلیسی به تشکر و تشویق زبان آموزانشان پرداختند.
سوالات تهیه شده در کلاس همگی مربوط به Wh Question در انگلیسی بودند. بهتر است یک توضیح کوتاه درباره این بخش برای شما عزیزان بدهیم: سوالات در زبان انگلیسی انواع مختلفی دارند. این سوالات شامل: سوالات تگ در انگلیسی، yes/no Question، و WH Question و … هستند.
WH Question ها در انگلیسی
، سوالاتی هستند که با Wh شروع می شوند. این کلمات پرسشی شامل: what, where ,who whom ,when ,which هستند و به آنها ضمایر پرسشی نیز می گویند. برای آشنایی بهتر با این نوع سوال به مثال های زیر توجه نمایید:
?Who are you
?Who is your father
?What’s your mother’s last name
?What’s your phone number

 

 

کلمه درست چیه؟

“جای خالی را پر کنید”، از جمله عباراتی است که ما در هر امتحان یا کلاسی به آن برخورده ایم و شاید اگر به خوبی به موضوع درس واقف نباشیم، نتوانیم حتی یک حدس کوچک هم درباره جاهای خالی بزنیم. اینبار استاد با ارسال یک متن نیمه کاره از زبان آموزان همین را خواست. در واقع خواسته شد که جای خالی را با توجه به دانسته های خود پر کنند.
این متن تمامی موارد را در برگرفته بود از جای فعل در جمله تا بزرگ نوشتن حروفی که در اول جمله قرار می گیرد. در حقیقت هدف از این تمرین بررسی همین نکات بود و توجه به تمامی مسائل از جمله مسائل نگارشی در انگلیسی، املای واژگان انگیسی و… .
در ادامه این مسیر، چیزی که بیش از همه مهم بود، تمرین تلفظ ها و شکل صحیح ادای عبارات و جملات انگلیسی بود. هر تمرین با هدف خاصی تهیه دیده شده بود و هر تمرین به تقویت یک یا دو مهارت مهم انگلیسی می پرداخت.

 

 

تمرین مکالمه و تقویت این مهارت، در آکادمی زبان بهین دانش جز اولویت ها محسوب می شود و در دوره های آنلاین به صورت تخصصی تر و ویژه تری به این مهارت پرداخته می شود. از تمرین های ویژه در کلاس های آنلاین استاد آقاجانی نیز، پرداختن یه این مورد است. مکالمه و ساخت کانورسینش های انگلیسی، برای زبان آموزان به یک عادت تبدیل شده است و با روش های متنوع به این مهم پرداخته می شود.
در کنار مهارت های مهم و اصلی اما، مهارتی که به همان اندازه مهم است و اما متاسفانه بسیاری آن را یا نادیده می گیرند و یا اهمیت خاصی به آن نمی دهند، فونتیک های انگلیسی است. فونتیک ها در زبان انگلیسی برای تلفظ صحیح کلمات بسیاری کاربردی است و اگر بتوانید به این فونتیک ها و نشانه ها مسلط شوید، در واقع توانسته اید که خود را بی نیاز به افراد و نرم افزارهای صوتی کنید.
واج‌ها در زبان انگلیسی
 به دو دسته صدادار و بی صدا تقسیم می‌شوند. به واج های صدادار در انگلیسی  “Vowels” و به واج های بی صدا “Consonants” می گویند.
این واج ها در میان دو خط مایل نشان داده می شوند و شناخت آنها با استفاد از دیکشنری آکسفورد انگلیسی به انگلیسی نیز میسر است. فونتیک ها در کلاس Set ۱ انگلیسی با پیدا کردن کلمات در دیکشنری انگلیسی به انگلیسی و نوشتن آنها صورت می گیرد. هر کلمه ای که در کلاس کار می شود، مورد بررسی قرار می گیرد و خواهید دید که دیکشنری های لانگمن و آکسفورد علاوه بر این قابلیت معنی کلمات را در جمله های ساده و متنوع به شما یاد خواهند داد.

 

 

تفاوت صدای “z” و صدای “s” در زبان انگلیسی

پسوند s وقتی بعد از صامت هایی چون th,f, k, t و p بیاید صدای s  می دهد مانند: cats/ books. اما اگر این پسوند در پایان صامت های دیگر قرار بگیرند، صدای z می دهد مانند: please/ cars
در ادامه یکسری اسامی توسط استاد ارسال شد و از زبان آموزان خواسته شد که صدای s و z را در آنها تشخیص داده و بگویند که کدامیک صدای s و کدامیک صدای z می دهند. این کلمات شامل موارد زیر هستند:
bus/ prize/ glass/ please/ box/ zoo/ circle
نظر شما چیست آیا به تلفظ درست این کلمات واقف هستد؟ اگر نه راه پیشنهادی شما برای یادگیری تلفظ ها چیست؟

 

بیشتر بخوانید:
معرفی به انگلیسی

 

دوره های آنلاین به دلیل ویژگی های مثبتی که دارند به صورت خود به خود، باعث تقویت مهارت هایی از جمله مهارت مکالمه انگلیسی، مهارت تلفظ انگلیسی، مهارت نوشتن و رعایت قوائد نگارشی در انگلیسی و … خواهد شد. در واقع این  دوره شما را از وجود پارتنر انگلیسی در خارج از کلاس، بی نیاز می کند چرا که در طول روز این امکان را دارید تا با استاد و سایر همکلاسی های خود، به مکالمه و چت انگلیسی بپردازید.
دوره های آنلاین در آکادمی زبان بهین دانش
، به شکل تخصصی شده، تمامی مناطق جغرافیایی ایران و کشورهای دور و نزدیک را در بر گرفته است و امید دارد تا بتواند تمامی فارسی زبان در هر کجای جهان را به یک فرد دو زبانه و یا حتی چند زبانه و دارای مهارت تبدیل نماید.
امروزه زبان انگلیسی یک مهارت و توانایی تبدیل شده است و در دستیابی به این مهارت می تواند برای افراد آینده ای بهتر و ایده آل تر را در تمامی زمینه ها بسازد. دوره های آنلاین این قابلیت را ایجاد نموده اند تا علاقه مندان در سراسر دنیا، بتوانند به راحتی به این مهم دست یافته و رویای خود را به واقعیت تبدیل نمایند.
اگر شما نیز علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی هستید می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان آموزش ما بوده و از مشاوره رایگان همکاران ما، در زمینه انتخاب زبان و یا دوره متناسب با شرایط خود بهره مند شوید.
همکاران ما در آکادمی زبان بهین دانش، همه روزه به جز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.