IELTS7 Banner 01 8

بهترین موسسه آنلاین زبان ترکی رایگان از نظر تدریس کدام موسسه است؟ آیا تدریس این زبان استثنائی کار هر موسسه ای است؟ برای رسیدن به تسلط کافی در این زبان باید چه اقداماتی انجام دهیم؟ چگونه می توان در مدت زمان کم زبان ترکی را با روش های اصولی یاد گرفت؟
موسسه استاد احمدرضا ابراهیمی با نیروی آموزشی چند زبانه در زبان های انگلیسی، آلمانی، ترکی، عربی، ژاپنی، فرانسوی، روسی و اسپانیایی قادر است به شما هر یک از این زبان ها را در ۵۰ روز به شیوه راکت آموزش بدهد. اساتید این موسسه هر کدام می توانند به بیش از سه زبان زنده دنیا صحبت کنند.
این اساتید هر کدام حداقل یک زبان را به شیوه راکت فراگرفته اند و در دوره های راکت پایلت (دوره های تربیت مدرس ویژه اساتید راکت) شرکت کرده اند. این اساتید با همکاری یکدیگر ویدئو هایی تهیه کرده اند که این ویدئو ها به صورت رایگان در اختیار شما هستند و شما می توانید با مشاهده این ویدئو ها با موضوع های متفاوت زبان ترکی آشنا شوید و البته با تکرار و تمرین ما با ویدئو ها و مقالات متفاوت در خدمت شما هستند.
اگر چه آموزش رایگان زبان ترکی به وسیله کلیپ های آموزشی توسط اساتید حرفه ای موسسه ابراهیمی در حال اتفاق افتادن است ، برای دست یابی به تسلط کافی در زبان ترکی و همین طور در صورتی که مایل هستید که این زبان را در ۵۰ روز آموزش ببینید و نیازمند راهبری این اساتید هستید لازم است فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ تماس حاصل کنید تا همکاران ما جهت هماهنگی دوره های راکت با شما تماس بگیرند.