IELTS7 Banner 01 8

شاید اگر همه چیز به رنگ سیاه و سفید یا خاکستری ختم می شد، زندگی آن جذابیتی که اکنون برای ما دارد را نداشت. زندگی بدون رنگ ها زیبایی خود را از دست می دهد و در حقیقت این تنوع رنگ ها هستند که توانسته اند، زندگی ما را از یکنواختی و کسالت در آورند.
رنگ ها در تمام بخش های زندگی ما انسان ها رخنه کرده اند و امروزه کمتر کمپانی یا مراکزی را خواهید دید که از رنگ ها به عنوان ابزار تبلیغاتی خود استفاده نکنند. اهمیت رنگ ها در هر زبانی، کارشناسان آن زبان را برآن داشته است که آموزش رنگ ها را در سطوح اولیه آموزش زبان، به زبان آموزان آموزش بدهند.
اگر شما به تازگی شروع به یادگیری زبان ترکی استانبولی نموده اید، یادگیری رنگ ها به این زبان نباید کار سختی باشد، چرا که با تصور رنگ و لغت مربوطه، به روش یادگیری زبان با تصویر، صحه گذاشته و یادگیری برای ما راحت تر می شود.
در دوره های آموزش زبان ترکی، شما با رنگ ها در ابتدایی ترین دروس آشنا می شوید و سپس می توانید به راحتی با جملات پرسشی ای که در این باره هست، آشنا گردید و به سوال های مربوط به رنگ ها نیز پاسخ بدهید. این موارد همگی با ساده ترین روش ها و البته تنوع بالا در ارائه روش های آموزشی از جمله، یادگیری زبان ترکی با تصاویر، یادگیری زبان ترکی با دیدن فیلم و… صورت می پذیرند تا لذت یادگیری را دو چندان نمایند.

 

ارغوانی Leylak rengi
خردلی Hardel rengi
کهربایی Kehribar rengi
خرمایی Kestane rengi
ارغوانی Leylak rengi
گلبهی şeftali rengi
رنگ سوخته Yanık
رنگ روشن/ رنگ پریده Soluk
رنگ تیره Koyu
رنگ روشن Açık

بنفش Mor
قهوه‌ای Kahverengi
سیاه Siyah
کرم bej-krem
زرشکی شرابی Bordo
نیلی Çivit rengi
خاکی Haki
خردلی Hardel rengi
کهربایی Kehribar rengi
خرمایی Kestane rengi

سفید Beyaz
خاکستری Gri
آبی فیروزه‌ای Türküaz
آبی Mavi
سرمه‌ای Lacivert
سبز Yeşil
زرد Sarı
نارنجی Turuncu
قرمز Kırmızı
صورتی Pembe

رنگ ها به زبان ترکی استانبولی

 

امروزه خوشبختانه یادگیری زبان ترکی در میان علاقه مندان به یادگیری زبان دوم، جایگاه ویژه ای را بدست آورده است و افراد با اهداف مختلف، سعی در یادگیری این زبان می نمایند. برای همین منظور ما در موسسه احمدرضا ابراهیمی تلاش داشته ایم تا این زبان را به بهترین روش و به صورت کاربردی به علاقه مندان آموزش بدهیم.
البته که آموزش زبان ترکی در موسسه ما تنها به اصفهان ختم نمی شود و ما با دوره های آموزش آنلاین زبان ترکی تلاش داشته ایم تا جغرافیای آموزش خود را گسترده تر نموده و در نتیجه رویای یادگیری زبان ترکی تمامی فارسی زبانان را در جای جای ایران و جهان، به واقعیت تبدیل نماییم.

 

خوشبختانه با حضور دو دوره کاملا کاربردی امروزه شاهد این موضوع هستیم که فارسی زبانان از تمامی بخش های ایران و جهان در این دوره ها ثبت نام نموده و در نهایت با مشاوره های رایگانی که در این راستا صورت می پذیرد و بنا به نیاز هایی که در یادگیری هر یک احساس می شود، بهترین دوره برای آنها معرفی می گردد. از جمله دوره هایی که در حال حاضر مسیر یادگیری زبان ترکی را کوتاه تر نموده اند، می توان به دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد ترکی اشاره کرد.

 

آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز، با عنوان دوره آموزش راکت ترکی در میان زبان آموزان موسسه احمدرضا ابراهیمی شناخته شده است که از ویژگی این دوره می توان به موارد زیر اشاره داشت:
– آموزش آنلاین زبان ترکی
– آموزش خصوصی زبان ترکی
– بهره گیری از اساتید راکت ترکی
– آموزش با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– آموزش نامحدود آموزش زبان ترکی در طی ۵۰ جلسه
– انتخاب زمان شروع کلاس ها با زبان آموز
– دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان ترکی ARE
– آموزش با سیستم آموزشی رامیت
– آموزش با توجه به سبک یادگیری زبان آموز
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته

 

دوره های همیاد زبان ترکی اما به صورت دوره های ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای و… در حال اجرا هستند که زبان آموزان می توانند در انتخاب استاد، انتخاب محتوای آموزشی، انتخاب روز کلاس ها و… دخیل بوده و در نهایت شکلی جدید از روش های خصوصی آموزش زبان ترکی را تجربه نمایند.
این دوره ها با پشتیبانی آنلاین همراه است و این مورد می تواند در کیفیت و سرعت یادگیری شما نتیجه دلخواه را ایجاد نماید.

در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزش زبان ترکی و یا دریافت مشاوره رایگان، با پشتیبانان ما از طریق راه های زیر ارتباط حاصل نمایید: – ثبت مشخصات خود در بخش زیر و اقدام به دریافت مشاوره
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– ارتباط با کارشناسان ما از طریق اینستاگرام
– پشتیبانی سایت