خوشبختانه زبان اسپانیایی، در اغلب موسسات آموزش زبان آموزش داده می شود و امروزه نسبت به گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار است. با توجه به اهمیت زبان اسپانیایی ما در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش رنگ ها به زبان اسپانیایی آشنا کنیم. این زبان از جمله زبان های رایج محسوب می شود که به دلیل جذابیت ها و ویژگی های منحصر به فرد امروزه از محبوبیت بسزایی برخوردار گردیده است.
IELTS7 Banner 01 8 آموزش رنگ ها به زبان اسپانیایی,رنگ ها در زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی به زبان کاستیلی معروف است که به معنای سرزمین قصرها است. ما تلاش داریم تا با آموزش آنلاین زبان اسپانیایی، به محبوبیت این زبان افزوده و در واقع گام هایی مستحکم را در راه چند زبانه شدن جامعه فارسی زبان برداریم.
زبان اسپانیایی را در گذشته SPAN نیز می گفتند، اما معنی این کلمه چیست؟ دلیل انتخاب این اسم برای کشوری با این خصوصیات منحصر به فرد چیست؟ در حقیقت Span به معنی سرزمین دوره افتاده است و دلیل این اسم این است که کشور اسپانیا از سایر کشورهای دیگر اروپایی دور و جدا افتاده است.
پایتخت کشور اسپانیا، مادرید است و ما این کشور را بیش از هر چیزی با تیم های فوتبال معروف آن و لیگ بزرگ و موفقی که در دنیای فوتبال دارد، می شناسیم.
در ادامه امیدواریم از این مقاله و شناخت رنگ ها به زبان اسپانیایی، لذت برده و بتوانیم با آموزش های مجازی بیشتر، یادگیری شما را در منزل نیز آسان تر نماییم.

آموزش رنگ ها به زبان اسپانیایی

blanco: سفید
Naranja: نارنجی
Amarillo: زرد
Rojo: قرمز

Rosa: صورتی
Marron: قهوه ای
Verde: سبز
Violeta: بنفش

Negro: سیاه
Gris: طوسی
Azul: آبی

قهوه ای :marrón
ارغوانی :púrpura
سرخابی :magenta
نقره ای :plataبژ :beis
یاسی  :lila
طلایی :darado

تیره و روشن بودن رنگ ها در زبان اسپانیایی

برای اینکه به رنگ ها صفت تیره گی یا روشنی بدهیم فقط کافی است صفت را بعد از اسم رنگ بکار ببریم. به مثال زیر توجه نمایید.

verde claro : سبز کم رنگ یا روشن

verde oscuro : سبز تیره

همانطور که متوجه شدید کم رنگ بودن به زبان اسپانیایی claro و تیره گی رنگ ها به زبان اسپانیایی oscuro است.
امیدواریم زندگی تان سرشار از رنگ های شاد و امیدبخش بوده و رنگ های زندگیتان همه روشن و آرام باشد.

یادگیری زبان و کلمات زبان اسپانیایی نیز مانند هر زبان دیگری نیاز به تمرین و تکرار دارد. البته که با ارائه روش های درست و کارساز شما می توانید به شکلی بهتر به موضوعات دست پیدا کنید و از کسب مهارت خود در یادگیری زبان لذت ببرید. در آموزش زبان اسپانیایی ما تلاش نموده ایم تا علاوه بر آموزش هایی که در سایت احمدرضا ابراهیمی و به صورت مجازی برای شما ارائه می دهیم، با آموزش آنلاین زبان اسپانیایی و طراحی دوره هایی پربازده از جمله دوره های راکت برابر سازی در آموزش را رقم زده و در نتیجه گامی مستحکم را در جهت تسلط تمامی فارسی زبانان به زبان اسپانیایی برداریم.
یادگیری کلمات و عبارات زبان های مختلف معمولا از طریق دو روش کدینگ و لاینتر صورت می گیرد اما همه ما به خوبی آگاه هستیم که هنگامی که مدت زمان زیادی از یادگیری آن کلمات و عبارات بگذرد به یاد آوردن آن ها سخت و دشوار خواهد بود.
به همین علت باید به دنبال روش های جدید و البته نتیجه بخش باشیم.
موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با استفاده از سریال و اصول مدیریت و روانشناسی به آموزش زبان آموزان می پردازد این روش باعث می شود کلمات و عباراتی که مربوط به زبان هدف می باشد را در طول آن دوره با آن سریال فرا گیرید. زمانی که یادگیری زبان آموزان با سریال صورت گیرد، حتی بعد از گذشت مدت زمان طولانی آن ها فراموش نخواهید کرد.
آموزش زبان با سریال همانند یادگیری زبان مادری صورت می گیرد به همین علت برای زبان آموزان، آموزش و یادگیری تجربه ای متفاوت خواهد بود.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با ابداع دوره های راکت به آموزش زبان با سریال می پردازد به همین دلیل زبان آموزان تجربه متفاوتی را که به دنبالش بوده اند را تجربه خواهند کرد. دوره های راکت با داشتن سیستم آموزشی متفاوت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان اسپانیایی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان اسپانیایی در 50 جلسه) برگزار می شوند که هریک از شما با در نظر گرفتن نیازهای زبانی و با کمک مشاوران ما می تواند بهترین انتخاب را داشته باشد.
آموزش زبان در ۵۰ روز، یکی از دوره های فوق فشرده آموزش زبان اسپانیایی است که با بهره از سیستم آموزشی رامیت و نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی، مسیری تازه را در حوزه آموزشی ایجاد نموده است. این دوره با عنوان راکت اسپانیایی در میان زبان آموزان ما شناخته شده است. یکی از مهم ترین ویژگی های دوره های راکت آنلاین، غیر حضوری و خصوصی بودن دوره ها می باشد. آنلاین و خصوصی بودن دوره ها کمک بسزایی در جهت دسترسی همگانی و تمرکز بیشتر زبان آموزان می کند. دوره های 50 روزه و یا راکت با ایجاد مهارت ها و عادات زبانی  باعث یادگیری سریع تر زبان در زبان آموزان می شود.
اساتید دوره های راکت با در نظر گرفتن نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی می پردازند و از آغاز تا انتهای دوره همراه و پشتیبان زبان آموزان خود هستند.
ما برای آموزش و یادگیری شما عزیزان مقالاتی را تهیه دیده ایم تا شما با مراجعه به آن ها بتوانید به کسب اطلاعات بیشتر بپردازید. برخی از این مقالات شامل:
آموزش اسم حیوانات به زبان اسپانیایی، اعداد زبان اسپانیایی، حرف تعریف در زبان اسپانیایی، اشعار معروف اسپانیایی، آموزش فعل مجهول در زبان اسپانیایی و….
در صورت علاقه به این زبان و تمایل به شرکت در دوره های آموزش زبان اسپانیایی، می توانید با کارشناسان ما ارتباط حاصل نموده و اطلاعات لازمه را در جهت آشنایی بیشتر با دوره ها و همچنین مشاوره رایگان در حوزه کسب مهارت های یادگیری و… دریافت نمایید.
همکاران ما به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان هستند. شما می توانید از طریق پشتیبانی سایت و یا تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام زیر، اقدام به دریافت مشاوره نموده و از مشاوره های ما بهره ببرید.