خوشبختانه زبان اسپانیایی، در اغلب موسسات آموزش زبان آموزش داده می شود و امروزه نسبت به گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار است. این زبان از جمله زبان های رایج محسوب می شود که به دلیل جذابیت ها و ویژگی های منحصر به فرد امروزه از محبوبیت بسزایی برخوردار گردیده است.
زبان اسپانیایی را در گذشته SPAN نیز می گفتند، اما معنی این کلمه چیست؟ دلیل انتخاب این اسم برای کشوری با این خصوصیات منحصر به فرد چیست؟ در حقیقت Span به معنی سرزمین دوره افتاده است و دلیل این اسم این است که کشور اسپانیا از سایر کشورهای دیگر اروپایی دور و جدا افتاده است.
پایتخت کشور اسپانیا، مادرید است و ما این کشور را بیش از هر چیزی با تیم های فوتبال معروف آن و لیگ بزرگ و موفقی که در دنیای فوتبال دارد، می شناسیم. این تیم ها تنها یک تیم فوتبال برای کشور اسپانیا نیستند و در حقیقت می توان از آنها به عنوان نمادی از کشور اسپانیا نام برد.
زبان اسپانیایی به زبان کاستیلی معروف است که به معنای سرزمین قصرها است. این اسامی خود دلیلی بر زیبایی بخشیدن به این زبان و در واقع علاقه مندی به یادگیری آن هستند. ما تلاش داریم تا با آموزش آنلاین زبان اسپانیایی، به محبوبیت این زبان افزوده و در واقع گام هایی مستحکم را در راه چند زبانه شدن جامعه فارسی زبان برداریم.
در ادامه امیدوارم از این مقاله و شناخت رنگ ها به زبان اسپانیایی، لذت برده و بتوانیم با آموزش های مجازی و رایگان بیشتر، یادگیری شما را در منزل نیز آسان تر نماییم.

شناخت رنگ ها به زبان اسپانیولی

 

blanco سفید
Naranja نارنجی
Amarillo زرد
Rojo قرمز

Rosa صورتی
Marron قهوه ای
Verde سبز
Violeta بنفش

Negro سیاه
Gris طوسی
Azul آبی

 

تیره و روشن بودن رنگ ها در زبان اسپانیایی
برای اینکه به رنگ ها صفت تیره گی یا روشنی بدهیم فقط کافی است صفت را بعد از اسم رنگ بکار ببریم. به مثال زیر توجه نمایید.
verde claro : سبز کم رنگ یا روشن                                                                                  verde oscuro : سبز تیره
همانطور که متوجه شدید کم رنگ بودن به زبان اسپانیایی claro و تیره گی رنگ ها به زبان اسپانیایی oscuro است.
امیدوارم زندگی تان سرشار از رنگ های شاد و امیدبخش بوده و رنگ های زندگیتان همه روشن و آرام باشد.

یادگیری زبان اسپانیایی نیز مانند هر زبان دیگری نیاز به تمرین و تکرار دارد. البته که با ارائه روش های درست و کارساز شما می توانید به شکلی بهتر به موضوعات دست پیدا کنید و از کسب مهارت خود در یادگیری زبان لذت ببرید. در آموزش زبان اسپانیایی ما تلاش نموده ایم تا علاوه بر آموزش هایی که در سایت احمدرضا ابراهیمی و به صورت مجازی برای شما ارائه می دهیم، با آموزش آنلاین زبان اسپانیایی و طراحی دوره هایی پربازده از جمله آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد اسپانیایی، برابر سازی در آموزش را رقم زده و در نتیجه گامی مستحکم را در جهت تسلط تمامی فارسی زبانان به زبان اسپانیایی،
برداریم.
آموزش زبان در ۵۰ روز، یکی از دوره های فوق فشرده آموزش زبان اسپانیایی است که با بهره از سیستم آموزشی رامیت و نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی، مسیری تازه را در حوزه آموزشی ایجاد نموده است. این دوره با عنوان راکت اسپانیایی در میان زبان آموزان ما شناخته شده است. از ویژگی های این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آموزش خصوصی زبان اسپانیایی
– آموزش کاملا غیرحضوری
– بهره گیری از اساتید راکت
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموز
– آموزش نامحدود زبان اسپانیایی در ۵۰ روز
– دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن تخصصی ARE
– دسترسی نامحدود زبان آموزان به محتواهای آموزشی

در ادامه این دوره، دوره های همیاد اسپانیایی نیز به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای، ۲۰ جلسه ای و… طراحی گردیدند تا زبان آموزان بتوانند بنا به نیاز خود در آموزش، تعداد جلسات خود را انتخاب نموده و در نهایت با انتخاب استاد، زمان کلاس و همچنین انتخاب محتوای آموزشی، دوره های کاملا شخصی سازی شده و خصوصی را تجربه نمایند.
این دوره دارای پشتیبانی آنلاین است و شما می توانید با اپلیکیشن ARE، در ساعاتی خارج از زمان کلاس نیز به یادگیری زبان اسپانیایی به همراه راهبران و اساتید خود بپردازید.
در صورت علاقه به این زبان و تمایل به شرکت در دوره های آموزش زبان اسپانیایی، می توانید با کارشناسان ما ارتباط حاصل نموده و اطلاعات لازمه را در جهت آشنایی بیشتر با دوره ها و همچنین مشاوره رایگان در حوزه کسب مهارت های یادگیری و… دریافت نمایید.
همکاران ما به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان هستند و شما می توانید از طریق پشتیبانی سایت و یا تکمیل بخش زیر، اقدام به دریافت مشاوره نموده و از مشاوره های ما بهره ببرید. در صورت تمایل به ارتباط با ما، شما می توانید ما را در صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام بهین دانش نیز همراهی نمایید.