IELTS7 Banner 01 8 بهترین روش یادگیری زبان ترکی استانبولی

بهترین روش یادگیری زبان ترکی استانبولی، قطعا برای هر فرد متفاوت است و نمیتوان یک روش را به عنوان بهترین روش یادگیری پیشنهاد کرد. زبان ترکی استانبولی ازنظر اساتید زبان ترکی یادگیری ترکی برای زبان آموزان سریع صورت می گیرد. اما گرفتن نتیجه مطلوب فقط و فقط به میزان تلاش و رقبت آن فرد در یادگیری زبان ترکی استانبولی بستگی دارد. ویژگی خوبی که انسان دارد این است که اگر بخواهد کار غیر ممکنی را ممکن کند در کوتاه ترین زمان انجامش میدهد و تنها چیزی که برای رسیدن به مقصد نیاز دارد اراده ای قوی میباشد. پس برای یادگیری زبان، اول باید اراده خود را قوی کنید و سپس یادگیری را با برنامه ریزی هدفمند آغاز کنید.
امروزه تعداد کثیری از مردم خود را نیازمند یادگیری زبان ترکی میدانند زیرا کشور ترکیه طی چند سال اخیر در حوزه شغلی افراد زیادی را به خود جذب کرده و به همین علت باعث ایجاد انگیزه برای بعضی از افراد شده است که این زبان شیرین را فرا بگیرند، اما از طرفی برخی از مشکلات مانع یادگیری آن ها میشود. یکی از این مشکلات، ترس از یاد نگرفتن است. و بحث تامین هزینه ها نیز سد دیگری برای افراد علاقه مند به یادگیری زبان ترکی شده است و در آخر نبود آموزشگاه زبان مورد اعتماد مد نظر قرار میگیرد که در ادامه برای هریک راهکارهایی ارائه خواهیم کرد…

بهترین روش یادگیری زبان ترکی استانبولی

برای یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی روش های گوناگونی وجود دارد برای مثال: میتوان از کلماتی که بین دو زبان مشترک است استفاده کرد. یا اینکه به فراگیری عبارت ها و کلمات پر کاربرد بیشتر توجه کرد و برای سپردن کلمات و اصطلاحات زبان ترکی استانبولی به حافظه بلند مدت از این کلمات در دستور زبان استفاده کرد که با یک تیر دو هدف را نشانه گرفته اید. بیشتر افراد از این روش ها جهت یادگیری هر چه بهتر یک زبان استفاده میکنند. زبان ترکی از نظر دستور زبان خیلی سخت ودشوار نیست و دارای کاراکترخاصی نمی باشد. برای یادگیری بهتر این زبان حتی میتوانید خودتان اقدام به یادگیری الفبای زبان ترکی نمایید زیرا الفبای این زبان بسیار راحت و قابل فهم است و با یادگیری الفبا شما قادر خواهید بود تا تمام کلمه ها را با تلفظ درست بخوانید.

چگونه زبان ترکی استانبولی را یاد بگیریم؟

زبان ترکی استانبولی نقاط مشترکی با زبان ترکی ما ایرانی ها دارد و کلمات مشابهی درهر دو زبان دیده میشود. تلفظ الفبای ترکی مثل حروف الفبای زبان انگلیسی است به جز حروف صدا دار و چند حرف جداگانه که کمی متمایزتر از بقیه اند که مفصل در مقاله الفبای زبان ترکی راجب آن صحبت شد؛ نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که شما باید عمده ی برنامه ریزی خود را روی تلفظ کلمات قرار دهید. یکی از متعدد راه های پیشنهاد شده این است که خود را در معرض زبان ترکی استانبولی قرار دهید، مثلا آهنگ ترکی گوش کنید تا مغز شما با نوع گویش کلمات آشنا شود و این کم کم باعث میشود که شما کلمات را در گویش روزمره تان استفاده کنید. از کتاب های کودکانه کمک بگیرید و یا میتوانید اخبارهای ترکی را دنبال کنید این باعث می شود که مغز وادار به حدس زدن شود، شاید در ابتدا حدس و گمان هایتان درست نباشد ولی کم کم شما را به تلاش وا میدارد و نباید در این راه انگیزه خود را از دست دهید. یا اگر مشتاق به تماشای فیلم هستید میتوانید فیلم و ژانر مورد علاقه خود را در این زبان تماشا کنید که کمک بزرگی برایتان به حساب می آید.

همانطور که در ابتدا گفتیم روش های یادگیری زبان ترکی بسیار متنوع است و هر فرد بسته به شناختی که از خود دارد دست به انتخاب می زند اما تمام موارد بالا راه هایی ساده و آسان برای یادگیری زبان ترکی است. ولی اگر قصد شرکت درکلاس های عمومی را دارید یا به علت شغل و موقعیت خود نمیتوانید در کلاس های حضوری شرکت کنید میتوانید کلاس های آنلاین را انتخاب کنید که بدون محدودیت مکانی یا زمانی در کلاس حضور داشته باشید، سایت احمدرضا ابراهیمی میتواند شما را در هر دو راه همراهی کند.
موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی ارائه دهنده کلاس های آنلاین است که شما میتوانید با توجه به شرایط خود زمان کلاس خود را انتخاب کنید و در کلاس های آنلاین از پشتیبانی ۲۴ ساعته بهره ببرید و بدیهی است که به چهار مهارت اصلی که شامل ( صحبت کردن، نوشتن، گوش دادن، خواندن) است، میپردازند.

نهایت تلاش شبانه روزی ما سبب شده تا بتوانیم کلاس ها را با بهترین کیفیت در سه روش خصوصی، فشرده و فوق فشرده برگزار و در دست استفاده قرار دهیم؛ کلاس ها دارای اساتید مجرب می باشند واین سبب شده که شما از روند یادگیریتان مطمئن باشید. نکته قابل ذکری که اینجا وجود دارد این است که در روش های یادگیری، خود فرد معلم خودش است یعنی فرد هرچه را که برایش تلاش کند یاد می گیرد که اصل یادگیری زبان به این معناست.
علاقه مندان به یادگیری زبان ترکی استانبولی میتوانند با ثبت مشخصات خود در قسمت فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازند و منتظر تماس کارشناسان مشاور ما بوده و از مشاوره رایگان ما در انتخاب زبان و دوره مورد نظر خود که شامل دورهای زبان ترکی استانبولی و دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در ۵۰ روز است، بهره ببرند و دوره ی مناسب با شرایط خود را انتخاب کنند.
کارشناسان سایت، همه روزه، به جز روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب، آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند. همچنین جهت کسب اطلاعات مورد نظر خود از لینک های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی و آموزش زبان ترکی استانبولی نیز بهره مند گردید.