در ابتدا هر کاری با روش درست، انگیزه و تعهد امکان پذیر است. مردم برای یادگیری زبان اسپانیایی از صفر دنبال راهی هستند که بتوانند این زبان را در کمترین وقت و با متد روز و در بهترین آموزشگاه این کار را انجام دهند. اما این یادگیری اولاً باید هدفمند باشد یعنی افرادی که علاقه مند به یادگیری زبان اسپانیایی هستند ابتدا باید هدف خود را از یادگیری این زبان مشخص کنند. برای یادگیری هر زبانی افراد باید قدم به قدم پیش بروند تا بتوانند از یادگیری نتیجه بهتری دریافت کنند افرادی که به دنبال یادگیری زبان اسپانیایی از صفر هستند نباید دنبال تبلیغات دروغین در رابطه با این زبان باشند بلکه با شناخت کامل از اساتید، نحوه آموزش و آموزشگاه خوب باشند که این کار را آکادمی بهین دانش به خوبی مدیریت کرده است در خصوص یادگیری زبان اسپانیایی از صفر ابتدا باید انگیزه و تعهد داشت و به دنبال روش های صحیحی در امر آموزش باشیم تا بتوانیم هم سریعتر و هم در امر یادگیری بهتر عمل کنیم.
همانطور که گفته شد افرادی که به یادگیری زبان اسپانیایی از صفر علاقه مند هستند ابتدا باید هدف خود را مشخص کنند تا در خصوص آن هم بهتر برنامه ریزی کنند و هم زمان کمتری را به آن اختصاص دهند اگر افراد برای یادگیری این زبان بازه زمانی مشخصی را در نظر داشته باشند و بر اساس آن برنامه ریزی خوبی به عمل بیاورند می توانند پس از اتمام زمانی که برای یادگیری زبان اسپانیایی از پایه در نظر گرفته شده به راحتی به این زبان صحبت کنند.

 

برای یادگیری زبان اسپانیایی از صفر اول باید به کلمات اسپانیایی با دقت گوش کرده و به این ترتیب یادگیری زبان اسپانیایی شروع می شود و با سرعت بیشتری پیش می رود سپس به صداهایی که به زبان اسپانیایی تلفظ می شوند دقت شود، پس از خوب شنیدن کلمات و خوب تلفظ کردن آنها حال باید سراغ فیلم و سریال های اسپانیایی رفت. این کار باید آنقدر تکرار شود و ادامه پیدا کند تا تمام کلمات و واژه های اسپانیایی به طور صحیح در ذهن زبان آموز جای بگیرد و هر چه این کار بیشتر تکرار شود فرد با نحوه صحیح تلفظ کلماتی که در زبان اسپانیایی کاربرد دارد آشنا می شود.

 

برای بهتر یاد گرفتن زبان اسپانیایی از پایه زبان آموز باید لغات و کلمات مشترک را پیدا کرده و آن ها را به خاطر بسپارد این کار موجب ساده شدن یادگیری می شود. در یادگیری زبان اسپانیایی تقسیم دستور زبان اسپانیایی یکی از مهم ترین موارد است که فرد باید توجه بسیاری داشته باشد قواعدی که در این دستور زبان است کمی سخت و پیچیده است اما اگر زبان آموز با مهارت خود آنها را در دسته بندی مناسبی در خصوص قواعد و دستور زبان انجام دهد و مهارت به خرج دهد می تواند به شکل بهتری آنها را به خاطر بسپارد و به او در یادگیری کمک کند اما تمام این آموزش ها به طور حرفه ای و در روش مدرن و جدید به اسم راکت در آکادمی زبان بهین دانش به زبان آموز آموزش داده می شود.
تمام مدرسانی که در دپارتمان زبان بهین دانش فعالیت دارند از تجربه کافی برخوردارند و سعی دارند اطلاعات و آموزش های ارزشمندی را در اختیار مخاطب قرار دهند ارائه آموزش های لازم در خصوص زبان اسپانیایی از صفر از دیگر وظایف این آکادمی آموزشی شناخته شده و زبان آموزان با مراجعه به این آکادمی تمام اصول و قواعد زبان اسپانیایی را آموخته و از آن در مکالمات روزمره به خوبی استفاده خواهند کرد.

 

برخی از کلمات در اسپانیایی به جای اینکه با اضافه شدن پسوند mente به شکل صفت ایجاد بشوند شکل قیدی مخصوص به خود را دارند ساده ترین راه یادگیری این کلمات صرفاً به خاطر سپردن آنهاست تلفظ قید های اسپانیایی نسبتاً آسان است به شرطی که تلفظ صفت اصلی را یاد گرفته و مانند زبان انگلیسی فقط پسوند اضافه کنید و قید ها را دقیقاً مانند صفت تلفظ کنید.

 

ما گروه بهین دانش با ارائه ی دوره های آموزش زبان زبان اسپانیایی در ۵۰روز، آموزش آنلاین زبان اسپانیایی و آموزش زبان اسپانیایی امیدواریم که توانسته باشیم هر چقدر اندک به شما در یادگیری زبان اسپانیایی کمک کنیم. موفق و پیروز باشید و اما در نهایت شما و آموزشگاه زبان بهین دانش آشنا خواهیم کرد. آکادمی زبان بهین دانش نخستین ارائه دهنده آموزش زبان در ۳۰جلسه به نام راکت در سال ۱۳۸۷ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. آکادمی زبان بهین دانش با بیش از یک دهه سابقه درخشان در برگزاری دوره‌های فشرده، نیمه فشرده و ترمیک خود در رده‌های سنی نونهالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با ارائه دوره‌های آموزشی خود به صورت جداگانه و‌ در محیط های مجزا که شامل واحد دخترانه و واحد پسرانه می‌باشد؛ دو شعبه دیگر خود را در اصفهان دایر نموده و‌ تمام توان خود را در راستای یک آموزش صحیح به روش سیستم آموزشی نوین رامیت که سیستمی کاملا نو و پیشرو با هدف یادگیری و آموزش بهتر به فرزندان این مرز و بوم است بنا نهاده است. این امید را داریم که بتوانیم در راستای آموزش درست عمل نموده و خدمت رسان خوبی باشیم. سیستم آموزشی رامیت با هدف تلاش در زمینه یادگیری و آموزش بهتر از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را با تأسیس آموزشگاه بهین دانش تحت مدیریت احمدرضا ابراهیمی آغاز کرد. رامیت با بهره گیری از علوم قدیم و جدید و تجربه آموز، همواره تأکید بر شناخت روند یادگیری و ایجاد تفاوت مؤثر در نتیجه آموزش داشته است.