برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 تهران گردی به انگلیسی

تهران گردی به انگلیسی از مجموعه موضوعاتی است که بنا به درجه اهمیت‌شان، بر آن شدیم تا مقاله‌ای تحت این عنوان برای شما عزیزان تهیه نماییم. تهران به عنوان کلان شهر و البته پایتخت ایران نه تنها برای توریست‌ها جذابیت‌های خاص خود را دارد، بلکه بسیاری از ایرانیان تعطیلات خود را در این شهر بزرگ می‌گذرانند.
وقتی از تهران صحبت می‌کنیم، اولین چیزی که به یاد می‌آوریم، دود و آلودگی این کلان شهر است؛ اما واقعیت این است که این شهر جذابیت‌ها و زیبایی‌های منحصر به فردی دارد که شناخت آن‌ها می‌تواند به شما در ایجاد یک مکالمه درست و حسابی با پارتنر انگلیسی و یا افرادی که علاقه‌مند به شناخت این شهر زیبا هستند، مناسب واقع شود.
این شهر بزرگ و زیبا، علاوه بر بخش‌های مدرن و داشتن برج‌ها و مراکز خرید منحصر به فرد، در واقع بخش‌های تاریخی بسیاری دارد که ما ایرانیان نیز، کمتر با آنها آشنا هستیم.
برای یادگیری زبان انگلیسی بهتر است که در ابتدا این مناطق را بشناسید و در نهایت سعی کنید که در مورد این مناطق با انگلیسی با دوستان و همکلاسی‌هایتان به گفتگو بپردازید. البته که ایجاد اردوهای آموزش زبان انگلیسی به این مناطق می‌تواند در کیفیت یادگیری شما تاثیرگزار بوده و در نهایت حال خوبی در آموزش را شامل حال شما نماید.

تهران گردی به انگلیسی:

  • دربند:

دربند یکی از مناطق دیدنی در تهران است که برای هر فردی که حتی به آنجا قدم ننهاده است، به واسطه شهرت آن، شناخته شده است. این مکان، ۱۷۰۰ متر از دریا فاصله دارد و یک جای بکر برای تفریحات دوستانه و خانوادگی محسوب می‌شود. افرادی که به این مکان می‌روند، اصولاً دقایق خود را با خوردن دیزی و البته کوه نوردی‌های گروهی، به پایان می‌رسانند.
دربند با اختلاف از سایر مکان‌های دیدنی تهران، در میان مردم این شهر محبوبیت بسزایی دارد و بسیاری مهمانی‌ها و قرارهای عاشقانه و دوستانه‌شان را در این مکان برگذار می‌نمایند.

:Darband

Darband is one of the most scenic areas in Tehran, which is known for all the people even those who have not walked there, due to its fame. It is ۱,۷۰۰ meters from the sea and is a pristine place for entertainment people who go to this place usually end their minutes by eating Daisy and also group climbing. Unlike other interesting places in Tehran, Darband is very popular among the people of this city and many parties, romantic and friendly appointments are held in this place.

  • کاخ گلستان:

کاخ گلستان با قدمتی بیش از ۴ صده، از بخش‌های تاریخی تهران محسوب می‌شود. اگرچه شاهان بسیاری در این کاخ سلطنت کرده‌اند اما قدمت و ساخت این کاخ به دوران صفویه می‌رسد. البته که این کاخ تغییرات بسیاری را متحمل شده است و اما امروزه به یک مکان دیدنی برای بازدید و سیر در تاریخ تبدیل شده است و مراقبت‌های ویژه‌ای از این آثار با شکوه می‌شود.
کاخ گلستان در سال ۱۳۹۲ شمسی در آثار یونسکو ثبت شد و در لیست این سازمان مهم جهانی قرار گرفت. اگر به دنبال مکان این کاخ می‌گردید، این کاخ در میدان ارگ و خیابان ۱۵ خرداد تهران قرار دارد.

:Golestan Palace

Golestan Palace, with a history of more than ۴ centuries, is one of the historical parts of Tehran. Although many kings have reigned in this palace, the antiquity and construction of this palace dates back to the Safavid period. Of course, this palace has undergone many changes, but today it has become a spectacular place to visit and travel in history, and special care is given to these magnificent works. Golestan Palace was registered in UNESCO in ۲۰۱۳ and was included in the list of this important world organization. If you are looking for the location of this palace, it is located in Arg Square and ۱۵ Khordad Street in Tehran.

  • کاخ نیاوران:

این کاخ در بخش شمالی باغ نیاوران قرار دارد و قدمت آن به دوره قاجار بر می‌گردد. در کاخ نیاوران، مجموعه‌های بی نظیر بسیاری نیز ساخته شده است که عبارتند از کاخ صاحبقرانیه و کوشک احمدشاهی.
کاخ نیاوران در خیابان نیاوران که امروزه به خیابان شهید باهنر تغییر نام داده است، واقع شده است و مجموعه ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به تاریخ و گذشته ایران محسوب می‌شود. فروش بلیط جهت بازدید، در ساعت‌های مشخصی انجام می‌شود که در نیمه اول سال تا ساعت ۱۸:۰۰ ادامه دارد و در نیمه دوم سال تا ساعت ۱۶:۰۰.

:Niavaran palace

This palace is located in the northern part of Niavaran Garden and dates back to the Qajar period. In Niavaran Palace, many other unique collections have been built, including Sahib Qaraniyah Palace and Ahmad Shahi Palace. Niavaran Palace is located on Niavaran Street, which has been renamed Shahid Bahonar Street today, and is a special complex for those who are interested in the history of Iran. Tickets for the visit are sold at specific times, which last until ۶:۰۰ pm in the first half of the year and until ۴:۰۰ pm in the second half of the year.

  • برج میلاد:

برج میلاد از آثار معاصر ایران محسوب می‌شود که در شمال غربی تهران قرار دارد. این برج مخابراتی از بلندترین برج‌های ایران محسوب می‌شود که در جهان نیز در رده ششم قرار دارد. این برج با ۴۳۵ متر، به عنوان نماد تهران شناخته شده است و جایگاه همایش‌های با شکوه زیاد هنری، سیاسی و … بوده است.
برج میلاد را در هر بخش از تهران باشید، به خوبی می‌توانید آن را ببینید و این از خصوصیات این برج غول پیکر است که آن را محل بازدید بسیاری از افراد کرده است.

:Milad Tower

Milad Tower is one of the contemporary works of Iran, which is located in the northwest of Tehran. This telecommunication tower is one of the tallest towers in Iran, which is also ranked sixth in the world. This tower, with ۴۳۵ meters, is known as the symbol of Tehran and has been a place of some events like political meeting  and other conferences. Be sure to visit Milad Tower while you’re in Tehran, and this is one of the features of this giant tower that has made it a place for many people to visit.

تهران بی شک مناطق دیدنی دیگری نیز دارد که از این مناطق می‌توانیم به موزه‌های بی‌شماری از جمله موزه آبگینه، موزه موسیقی، موزه زمان و… نام برد. البته که عمارت مسعودیه نیز از عمارت‌های با شکوه تاریخ ایران است که شما می‌توانید در مکالمات خود و توضیحاتی که درباره شهر بزرگ تهران می‌دهید از این مکان دیدنی نیز صحبت کنید.
بهتر است که به دنیای واقعی اطراف خود برگردید و زبان انگلیسی را در روزمره‌گی‌هایتان وارد نمایید. سعی کنید در هر شهری که زندگی می‌کنید با توریست‌های آن شهر به مکالمه بپردازید این کار علاوه بر تقویت مکالمه، باعث افزایش اعتماد به نفس شما می‌شود. بسیاری از افراد با وجود اعتماد به نفس کافی به دلیل عدم تسلط بر مکالمه شروع به صحبت و مکالمه با دیگران نمی‌کنند. این یکی از ضعف‌های بزرگ زبان آموزان است. زمانی هم که از این دست زبان آموزان سوال پرسیده می‌شود، که چرا به مکالمه نمی‌پردازید؟ پاسخ آن ها این است که بعد از دو سال گذراندن ترم‌های زبان انگلیسی فقط بر گرامر تسلط پیدا کرده‌ایم و مکالمه چندان آگاهی نداریم. تا زمانی که شما به این شیوه پیش روید آموختن زبان برای شما مثمر ثمر نخواهد بود. آیا تا به حال به دنبال راه حلی بوده‌اید؟ آیا تا به حال از روش‌های متفاوت و نتیجه بخش استفاده کرده‌اید؟
اما موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با ابداع دوره‌های راکت برای شما همه نقطه ضعف‌ها را تبدیل به نقطه قوت کرده است. با در نظر گرفتن شرایط و دغدغه شما عزیزان دوره‌های آموزشی راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان در 50 جلسه) برگزار می‌شوند. سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با توجه به شرایط جامعه و دسترسی همگان بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی، دوره‌ها را به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌کند. شما با کمک مشاوران و کارشناسان موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی می‌توانید دوره، زبان، استاد، زمان کلاس و حتی تعداد جلسات در طول هفته را خودتان انتخاب کنید. در پایان این دوره نه تنها بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کرده‌اید بلکه لهجه، دایره لغات و گرامر شما نیز تقویت شده است به گونه‌ای که تشخیص شما از یک نیتیو آمریکایی سخت می‌شود. علاوه بر مطالب گفته شده شما با وارد شدن به بخش مقالات سایت احمدرضا ابراهیمی می‌توانید به مطالعه مقالاتی از جمله:
اصفهان گردی به انگلیسی، صحبت کردن درمورد خاطرات گذشته به انگلیسی، صحبت کردن درمورد اوقات فراغت به زبان انگلیسی و… بپردازید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره رایگان ما، از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

  • تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
  • پشتیبانی سایت
  • تماس با شماره تلفن 09333558002