آزمون آیلتس یکی از مهم‌ترین آزمون های زبان انگلیسی است که در سطح بین المللی برگزار می‌شود. برای شرکت در آزمون اصلی باید در دوره‌ها و کلاس‌های آمادگی آیلتس شرکت کنید. برخی از افراد به صورت حضوری در کلاس‌ها و دوره‌های آمادگی آیلتس شرکت می‌کنند اما با توجه به پیشرفت‌های روز دنیا، کاهش هزینه‌های جانبی و اصلی، دریافت اصل آموزش، آسانی و راحتی، تسریع در مسیر آموزش و یادگیری و… باعث شده است که کلاس آموزش آنلاین آیلتس را به کلاس‌های حضوری ترجیح دهیم.

دوره های آموزش آنلاین آیلتس

کلاس‌های آنلاین آیلتس، با توجه به تغییرات روز دنیا جایگزین کلاس‌های حضوری شده‌اند. برگزاری کلاس‌ها و دوره‌ها به صورت آنلاین دارای مزایای بسیاری برای اساتید و زبان آموزان می‌باشد. در ادامه مفصل تر راجب مزایای آموزش کلاس آنلاین آیلتس صحبت خواهیم کرد.
آیلتس به دو نوع جنرال و آکادمیک تقسیم می‌شود. فرق میان آیلتس جنرال و آکادمیک در چیست؟ این تفاوت بیشتر به نیاز و هدفی است که فراگیران دنبال می‌کنند.
منظور از آنلاین بودن آموزش، ارتباط از طریق اینترنت می‌باشد. و کلاس و دورهای شما به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار می‌شوند. و تنها با یک تلفن همراه در هر کجای دنیا و در هر شرایطی می‌توانید در کلاس‌ها حضور پیدا کنید.

آشنایی با آزمون آیلتس

 • آزمون آیلتس در 4 بخش (Listening, Speaking, Reading, Writing) برگزار می‌شود. زمان در نظر گرفته شده برای هر کدام از بخش‌ها متفاوت می‌باشد اما در کل، زمان آزمون 2 ساعت و 45 دقیقه است.
 • برای شرکت در این آزمون محدودیت سنی وجود ندارد اما توصیه می‌شود افراد زیر 18 سال به دلیل اینکه امکان ورود به دانشگاه را ندارند، در این آزمون شرکت نکنند.
 • هزینه آزمون نزدیک به 6 میلیون تومان می‌باشد. پس دقت داشته باشید که موسسه و سایتی را انتخاب کنید که با یک بار آزمون به موفقیت و نمره مد نظر خود برسید.
 • در آزمون آیلتس رد یا قبول نمی‌شوید بلکه در این آزمون برای هر بخش از 1 تا 9 نمره در نظر گرفته شده است و متناسب با پاسخگویی به سوالات نمره دریافت می‌کنید.
 • زمان شرکت در آزمون را هنگام ثبت نام از طریق سایت‌های معتبر انتخاب می‌کنید.
 • برای شرکت در آزمون آیلتس باید از سطح زبان عمومی قابل قبولی برخوردار باشید و با شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های قبل از آزمون با یک سری از تکنیک‌های مختص به هر مهارت آشنایی پیدا کنید.

مزایای برگزاری کلاس آنلاین آیلتس

 • هدف اصلی از برگزاری کلاس‌های آموزش آنلاین آیلتس قابل دسترس بودن برای همگان است. افرادی که در کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین آیلتس شرکت می‌کنند در هرکجا و هر زمان به راحتی می‌توانند به آموزش مد نظر خود دست پیدا کنند.
 • کاهش هزینه‌های اصلی و جانبی برای اساتید و فراگیران.
 • به دلیل عدم وجود رفت و آمد زبان آموزان زمان بسیاری را در اختیار دارند.
 • سرعت فراگیری زبان، به صورت آنلاین افزایش پیدا می‌کند. زبان آموزان به محتوای جدید و به روز دسترسی دارند.
 • آموزش آنلاین آیلتس در کنار اساتید حرفه‌ای باعث می‌شود شما در مسیر یادگیری غرق شوید و همراه و هم قدم با مدرسین گام بردارید.
 • هنگامی که آموزش آنلاین با آموزش خصوصی همگام شود. بازدهی و کیفیت آموزش زبان آموزان چندین برابر می‌شود.

مزایای برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های خصوصی آیلتس

زمانی که کلاس‌ها به صورت انفرادی و تک نفره برگزار شود طبعا تمرکز زبان آموزان افزایش پبدا می‌کند و برنامه ریزی برای آن راحت‌تر خواهد شد.

سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با هدف آموزش مبتنی بر یادگیری و بر اساس مولفه‌های شناختی، روانشناسی و عاطفی به آموزش می‌پردازد. به ویژگی‌های زیر دقت فرمایید:

 • اساتید و مدرسین دوره آیلتس در سایت احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن نیازهای زبانی فراگیران و تسلط هر کدام از آن‌ها بر بخش‌های مختلف به آموزش می‌پردازند.
 • کلاس‌های خصوصی متناسب با ساعات و زمانی که داوطلبان اعلام کنند برگزار می‌شود.
 • به دلیل ماهیت کلاس‌های خصوصی این امکان فراهم می‌شود که فراگیران مسیر یادگیری را در زمان کمتری طی کنند.
 • محتوای در حال تدریس در دوره ماک آیلتس به صورت خصوصی و آنلاین، قابل استفاده در کلاس‌های حضوری و سنتی نمی‌باشد.
 • افزایش اعتماد به نفس، تمرکز در کلاس‌های خصوصی به مراتب بیشتر از کلاس‌های حضوری و سنتی است.

برگزاری دوره‌های فشرده آیلتس

با در نظر گرفتن تغییرات در نیازها و زندگی افراد دوره‌های فشرده و فوق فشرده آیلتس طراحی شده است و در اختیار همه داوطلبان به خصوص افرادی که با محدودیت زمانی همراه هستند قرار گرفته است.
برگزاری دوره آمادگی آیلتس در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی علاوه بر اینکه به صورت معمولی و در بازه زمانی طولانی برگزار می‌شود به صورت فشرده و فوق فشرده در حال برگزاری می‌باشد.
در هر صورت علاوه بر اینکه به اساتید حرفه‌ای نیاز است، زبان آموزان نیز باید حداکثر تلاش و پشتکار خود را به کار گیرند تا در مدت زمان در نظر گرفته شده به نتیجه و نمره دلخواه خود برسند.

دوره و کلاس مجازی آیلتس برای همگان به خصوص افرادی که به دلایل مختلف امکان حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند مناسب است. پیدا کردن موسسه و سایتی که برخوردار از ویژگی‌های گفته شده باشد کار چندان آسانی نیست.
اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با برگزاری دوره‌های ماک آیلتس به صورت آنلاین و خصوصی همراه با ویژگی‌ها و مزایای گفته شده توانسته‌اند داوطلبان بسیاری را برای آزمون اصلی آیلتس آماده کنند.
فراگیران می‌توانند قبل از آغاز دوره آمادگی آیلتس، در دوره راکت سایت احمدرضا ابراهیمی شرکت کنند و در مدت زمان 50 روزه (آموزش زبان انگلیسی به صورت فوق فشرده) و یا 50 جلسه (آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده) به یک جمع بندی کامل نیز برسند.
همچنین دوره راکت به دلیل سیستم آموزشی و محتوای متفاوت برای همه افراد در هر سطح و سنی قابل استفاده می‌باشد. دوره راکت آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌شود. سبک و روشی که دوره راکت در پیش دارد بسیار متفاوت با دیگر دوره‌ها می‌باشد. راکت به دلیل اینکه با هدف نیتیو لایک شدن آموزش را آغاز می‌کند نیاز به استفاده از روشی دارد که، علاوه بر اینکه مهارت‌ها و عادات زبانی را آموزش دهد، باید باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان نیز شود. به همین علت دوره راکت با استفاده از سریال های انگلیسی زبان به آموزش می‌پردازد.
اساتید هر دو دوره به صورت مداوم از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهد داشت. بدون نگرانی و با خیالی آسوده در مسیر یادگیری و آموزش زبان انگلیسی با ما همراه باشید.
در صورتی که علاقه‌مند هستید دو دوره متفاوت را تجربه کنید می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است اقدام نمایید و یا با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل فرمایید.