امروز اولین جلسه از راکت زبان انگلیسی با حضور زبان آموزان عزیز در دفتر مرکزی رامیت شروع شد. زبان آموزان راکت زبان طی یک مصاحبه حضوری و پذیرش توسط استاد احمدرضا ابراهیمی توانسته بودند که در این دوره فشرده زبان انگلیسی در اصفهان شرکت کنند و ما این سعادت را داشتیم که در این روز مهم در کنار آنها باشیم تا با تهیه گزارشی کوتاه شما را در جریان روند کلاس و روش های آموزشی قرار بدهیم.
در دوره راکت زبان انگلیسی ما آموزش زبان انگلیسی در ۳۰ جلسه را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد که در طی این ۳۰ جلسه دوره به دو صورت خصوصی و عمومی برگزار می شود و این دوره دارای پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته توسط استاد احمدرضا ابراهیمی است.
برای شرکت در این دوره زبان انگلیسی در اصفهان شما باید با خود دو فاکتور اساسی در یادگیری زبان انگلیسی را داشته باشید تا بتوانید کل دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید. اولین فاکتور تعهد و تلاش مستمر است و دومین فاکتور صرف روزانه دو ساعت در روز برای یادگیری زبان و همگام شدن با روند کلاس. اگر شما این دو فاکتور را با خود دارید پس، بسم الله!

IELTS7 Banner 01 8

 

 

ما برای گزارشی کوتاه وارد کلاس شدیم تا بتونیم از شرایط و نحوه برگزاری این کلاس برای شما علاقه مندان به این شیوه نوین آموزشی گزارشی تهیه کنیم. این روش که در همون ابتدا سرو صدای زیادی رو ایجاد کرده بود و علاقه مندان بسیاری رو به خودش جلب کرده بود ما رو کنجکاور کرد که تا آخر جلسه بمونیم، تا بتونیم گزارشی مفصل تر نسبت به گزارش های قبل درباره نحوه طرح درس و برگزاری این جلسه برای شما تهیه کنیم.

 

راکت زبان انگلیسی چیست؟

راکت زبان انگلیسی یک دوره کوتاه مدت و فشرده از یادگیری زبان انگلیسی است که برای همه علاقه مندانی که دوست دارند رویای یادگیری زبان انگلیسی رو در کوتاه مدت، به واقعیت تبدیل کنند، مناسب است. این دوره که ویژه و مختص به آکادمی زبان بهین دانش استاد ابراهیمی است، ادعا دارد که زبان انگلیسی را تنها در ۲ ماه به جای ۲ سال به شما زبان آموزان و علاقه مندان به این زبان بین المللی یاد می دهد.

 

 

رویکردی جدیدی به یادگیری زبان انگلیسی و شروع کلاس

جلسه با صحبت های آقای ابراهیمی، درباره نحوه صحبت کردن و یادگیری زبان انگلیسی و همینطور قوانین کلی کلاس شروع شد. بعد از یک توضیح کوتاه اما جامع وارد بحث کلاس شدیم و استاد برای زبان آموزان کلیپ هایی رو مربوط به موضوع درس، پخش کردند و از زبان آموزان خواستند که هر آنچه از کلیپ متوجه می شوند رو به صورت انگلیسی برای بقیه دوستانشون توضیح بدن، حتی به صورت جملات کوتاه و ساده.

در ابتدا هر کدوم به صورت دست و پا شکسته جملاتی رو بیان کردند. استاد از زبان آموزان خواست که با اعتماد بنفس و قدرت، هر آنچه را که بنظرشان درست میاد رو بیان کنند و نگذارن که ترس هاشون بر اونها غلبه کنند.

شاید از ویژگی های آموزشی استاد ابراهیمی این باشد، که استاد علاوه بر موضوع زبان و یادگیری زبان، زبان آموزان خود رو با ترس ها و بی اعتماد به نفسی هایشان رها نکرده و گاها از آنها می خواهد که از دغدغه ها صحبت بکنند و موضوع صحبتشون هم همیشه به زبان ختم نمیشود.

چیزی که نظر من رو به خودش جلب کرد این بود که در همون ابتدا استاد ابراهیمی از زبان آموزان خواستند که به صورت native و با لهجه آمریکایی صحبت کنند؛ به شکلی که من در ابتدای حضورم اصلا متوجه این موضوع که این جلسه اول کلاس است، نشدم.

 

 

ادامه کلاس با اپلیکیشن زبانگرد

در ادامه کلاس استاد ابراهیمی از زبان آموزان خواستند که برای پشتبانی آنلاین، اپلیکیشن زبانگرد را بر روی گوشی های خود نصب کرده تا به راحتی بتوانند با هم در ارتباط بوده و مشکل یادگیری زبان انگلیسی در خانه، نیز حل شود.

این اپلیکیشن که مختص به آکادمی زبان بهین دانش استاد ابراهیمی است، اپلیکیشنی جامع با هدف بهبود در روند پشتیبانی آنلاین و حل دغدغه زبان آموزان برای چگونگی تمرین و یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان ها در منزل طراحی شده است. داشتن پشتیبانی آنلاین، تعیین سطح آنلاین، بخش های آموزشی نسب به سطح زبان آموز و بازی و سرگرمی به هر یک از زبان های دلخواه از مزیت های این اپلیکیشن است.

 

 

ادامه کلاس …

در ادامه استاد یک استراحت ۱۵ دقیقه ای به زبان آموزان داد که این زمان به نوشیدن چای و قهوه و خوش و بش با زبان آموزان گذشت و زبان آموزان با انگیزه خودشان را برای ادامه کلاس و یک ساعت و نیم بعدی آماده کردند. گذراندن زمان خارج از موضوع درس با زبان آموزان می تواند استاد و زبان آموزان را برای ادامه کلاس سرحال کرده و به آنها انرژی بهتری را بدهد تا بتوانند با حال بهتر به کلاس و موضوع درس برگردند.
زبان آموزان و حتی هر استادی به این موقعیت و استراحت نیاز دارد و بهتر است یک تایم هر چند کوتاه را به این موضوع اختصاص بدهیم. البته ما در آکادمی زبان بهین دانش این زمان استراحت را با مکالمه به زبان انگلیسی می گذرانیم و اجازه نمی دهیم که یادگیری زبان به تعویق بیفتد. خوش و بش و حال و احوال کردن ها به زبان انگلیسی انجام می شود و در عین استراحت این آموزش همچنان ادامه دارد.
در تایمی جدا از موضوع درس زبان آموزان بهتر می توانند با موضوع ارتباط برقرار کنند و این موضوع می تواند خود یک روش خوب برای آماده سازی آنها باشد.

 

اغلب افراد بزرگ عظیم ترین موفقیت های خود را بلافاصله بعد از عظیم ترین شکست هایشان بدست می آورند…

 

 

ساعت ۱۹:۴۵

این کلاس که راس ساعت ۱۶:۳۰ برگزار شده بود، در ساعت ۱۹:۴۵ به صورت رسمی پایان یافت و انرژی و احساس رضایت در کلام و نگاه همگی باعث شد که ما نیز از این جلسه سه ساعته در کنار این عزیزان لذت برده و احساس رضایت کنیم.
در این کلاس سه ساعته تمرکز بیشتر بر روی لهجه و تلفظ زبان آموزان است و سعی بر این است که بتوانند در پایان جلسات زبان آموزان را با تسلط کامل به صحبت کردن به زبان انگلیسی در موقعیت های گوناگون عادت بدهند.
دوره های فشرده زبان انگلیسی اصولا برای افرادی کاربردی محسوب می شود که زمان اندکی برای یادگیری در دست دارند و باید در یک مدت کوتاه به زبان انگلیسی مسلط بشوند. این افراد می توانند افرادی باشند که قصد تحصیل در دانشگاه های بین المللی را دارند یا افرادی که برای کسب و کار یا یک مسافرت کاری قصد مهاجرت یا سفر را دارند و … .
زمان طلا است بهتر است برای اینکه به بهترین شکل این زمان را بگذرانید با هدف و برنامه ریزی هر روز از خودتان را شروع کنید و یادتان باشد که داشتن برنامه ریزی درست می تواند شما را در لذت بردن از زندگی به سرحد برساند. نظر شما چیست؟