استاد نگین عظیمی از اساتید راکت زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش هستند، که با گذراندن دوره تربیت مدرس راکت انگلیسی و سایر دوره های مهم از جمله TKT, TTC و دوره Self-Improvement،توانسته اند مدارج درخشانی در کارنامه خود ثبت کنند.
نگین عظیمی به صورت تخصصی در حوزه کلاس های غیرحضوری زبان انگلیسی، در سه رده سنی، فعالیت می نماید. ایشان از مدرسان دوره آنلاین زبان بهین دانش هستند و تدریس کلاس Free۳ انگلیسی ویژه نوجوانان را در ترم بهاره بر عهده دارند. کتاب معرفی شده در این سطح، کتاب Teen۲Teen۴ انگلیسی است که با ویژگی های مثبت خود، مسیر راحتی را برای زبان در یادگیری زبان انگلیسی رقم زده است. این کتاب، از مجموعه کتاب های Teen۲Teen است که با کیفیت بالا در ارائه گرامر انگلیسی، لغات کاربردی زبان انگلیسی، عبارات و اصطلاحات مهم در زبان انگلیسی و پرداختن به مهارت های اصلی در زبان انگلیسی، به ساده سازی زبان انگلیسی پرداخته است. این کتاب برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۵ ساله در آکادمی زبان بهین دانش تدریس می شود و در واقع شروع این کتاب از سطح متوسط تا پیشرفته زبان را در خود جای می دهد. اما از ویژگی های مثبت کلاس های استاد عظیمی، مکالمه محور بودن کلاس است. در این روند سعی می شود که موضوعات را با گفتگو و به روش ناخودآگاه به زبان آموزان یاد دهند. چیزی که در این کلاس دارای اولویت است، آموزش تلفظ صحیح عبارات انگلیسی در کنار دیگر مهارت های مهم در یادگیری زبان انگلیسی است.

 

 

رأس ساعت ۱۸:۳۰ صدای پر انرژی استاد عظیمی در گروه تین تو تین ارسال شد و زبان آموزان بلافاصله جواب استاد را دادند. در این کلاس همه ی زبان آموزان و نیز خوده من از صدای گرم و پر انرژی استاد عظیمی انرژی میگیرند و همه کاره خود را شروع میکنند. شروع کلاس با احوال پرسی آغاز شد و بعد از آن استاد عظیمی ویسی ارسال کردند و از بچه ها خواستند که اعلام آمادگی کنند و همه ی بچه ها یا با ویس یا با تکست آمادگی خود را اعلام کردند. امروز قرار بود که بیشترین تمرکز روی ریدینگ گذاشته شود. استاد عظیمی در مورد هر مبحثی که باشد، قبل از وارد شدن به آن، اول ذهن زبان آموزان را آماده میکنند اما نه با داستان ها و قضایای غیر واقعی. در این کلاس همه چیز بر اساس حقایق و اتفاق های واقعی پیش می رود.
همانطور که گفته شد، با توجه به موضوع درس استاد یک داستان و یک تجربه ی شخصی خودرا با زبان آموزان به اشتراک گذاشت. داستان انقد جذاب بود که زبان آموزان درمورد آن داستان سوال هم میپرسیدند و چون داستانی که گفته شد، یکی از مهم ترین معضلات این جامعه است و همه ی ما به نوبه ی خودمان درگیر این داستان هستیم؛ زبان آموزان با تمام وجود گوش میداند و سوال هایی هم که از طرف زبان آموزان پرسیده میشد که کاملا درست و بدون ایراد بودند. موضوع داستان مشکلات فضای مجازی و به اشتراک گذاشتن مطالب بد و نا مربوط نسبت به بقیه ی اشخاص که بعضی از افراد بدلیل خصومت شخصی یا گرفتن پول از افرادانجام میدهند، بود. بعد از اینکه استاد داستان را تعریف کرد و تمامی ذهن زبان آموزان به موضوع جمع شده بود؛ استاد از زبان آموزان خواست که صفحه ی مرتبط را بازکنند.

 

بیشتر بخوانید:
خواندن به انگلیسی

 

.   You should tell an adult if you are the victim of cyberbullying
.  It’s a cyberbully’s fault, not the victim’s fault, that there’s a problem
.   It’s important to take a stand if a friend is cyberbullying someone
نکاتی که در صحبت های استاد عظیمی بیان شده بود در Reading هم بود و این به زبان آموزان کمک میکرد تا این ریدینگ را بهتر متوجه بشوند.من واقعا این تکنیکی که استاد عظیمی پیش گرفته اند را دوست دارم و احساس رضایت بچه ها نیز مرتبط به آن وضوح پیداست. استاد از زبان آموزان خواست که قسمت اول Reading را بخوانند و درمورد آن قسمت صحبت کنند.
مهم اینجاست که زبان آموزان جلسه ی قبل به صدا و آدیو این ریدینگReading گوش داده بودند و ویس های خودشان را  ارسال کرده بودند و از نظر تلفظ ایرادی وجود نداشت. خانم عظیمی به زبان آموزان ۵ دقیقه زمان داد که آن قسمت اولیه رید ینیگ را بخوانند و درموردش صحبت کنند و بعد از هر ۵ دقیقه یک پیامی که اشاره بهاتمام زمان است، ارسال میشد.

 

 

 بعد از هرتمرین ارسال میشد و بعد از ارسال این پیام، زبان آموزان تسک بعدی را انجام میدادند و در آخر کلاس، هر کس که تسکی را انجام نداده باشد را در گروه شخصی خودش یا در همان گروه ارسال میکند تا فعالیتش کامل باشد.بعد از اتمام تمام قسمت های ریدینگ؛ به انتخاب استاد فعالیت های مربوطه را انجام میدادند. بعد از اتمام هر فعالیت، آن فعالیت بصورت همگانی چک میشد. اگر زبان آموزلن بر سر یک جواب اختلاف نظری داشتند، استاد عظیمی از هرکدام میخواست که دلیل خودرا مبنا بر انتخاب این جواب بیان کنند و جالب اینجاست که زمانی که زبان آموزان به دنبال دلیل خود میگشتند، به راحتی متوجه اشتباه خود می شدند و یا اگر متقاعد نمیشد تمام زبان آموزان به اراده و اختیار خودشام شروع به بحث و گفت و گو میکردند تا به یک جواب مشترک برسد. و با ارسال تکالیف برای جلسه بعد از طرف استاد کلاس، کلاس به اتمام رسید و تمامی بچه ها ویس های خداحافظی خود را ارسال میکردند.  از روی صدا و لحن صحبت کردنشان رضایتشان نسبت به موضوع پیدا بود. دوره های آنلاین زبان انگلیسی، به دلیل اینکه شکل صحیحی از مکالمه روزانه انگلیسی را برای علاقه مندان بهزبان انگلیسی ارائه می دهند و در واقع به صورت خود به خود به تقویت مهارت اسپیکینگ انگلیسی می پردازند، می تواند گامی بزرگ در عرصه یادگیری زبان انگلیسی باشد.

 

بیشتر بخوانید:
سوالات اسپیکینگ تافل

 

اگر شما نیز علاقه مند به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی با روش راکت هستید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما بوده و از مشاوره رایگان در انتخاب زبان یا دوره متناسب با شرایط خود بهره ببرید.همکاران ما در آکادمی زبان بهین دانش، همه روزه به جز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را از لحظه اقدام به ثبت نام، تا پایان دوره مربوطه، مورد حمایت و پشتبانی خود قرار خواهند داد.