بهترین دانشگاه های اسپانیا در سال ۲۰۱۹ معرفی گردیدند و ما برآن شدیم تا برای شما علاقه مندان به تحصیل در کشور اسپانیا، مقاله ای تحت این عنوان تهیه نماییم و در ادامه شما را با بهترین دانشگاه های اسپانیا آشنا کنیم. اما قبل از آن بهتر است کمی درباره کشور اسپانیا و ویژگی های دانشگاه های اسپانیایی صحبت کنیم.
اسپانیا یکی از توریست پذیرترین کشورهای جهان است و سالانه تعداد بسیاری از افراد از سراسر جهان برای سفر به این کشور زیبا اقدام می کنند. دلیل سفر این عزیزان می تواند سفرهای کاری در کشور اسپانیا یا سفرهای تفریحی باشد. اما قطعا حتی افرادی که برای سفر کاری به این کشور مراجعه می کنند، نمی توانند از دیدن جاذبه های اسپانیا صرف نظر کرده و تنها به امور کاری بپردازند. کشور اسپانیا با معماری های بی نظیر، جاذبه های دیدنی، جزایر بکر، رستوران های محلی و غذاهای خاص و همچنین رقصنده هایش، توانسته رتبه خود را در میان ۱۰ کشور توریستی مهم همچنان حفظ نماید.

IELTS7 Banner 01 8

اگر شما تمایل دارید که در یکی از دانشگاه های اسپانیا تحصیل کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که در بسیاری از دانشگاه های اسپانیا، زبان اصلی زبان اسپانیایی است و بیشتر دروس در دانشگاه های مختلف اسپانیایی با زبان اسپانیایی تدریس می شوند. اما این نکته جای نگرانی ندارد چرا که شما می توانید علاوه بر زبان فارسی و زبان انگلیسی، خود را موظف به یادگیری زبان اسپانیایی کنید. از مهم ترین دانشگاه های اسپانیا می توان به دانشگاه بارسلونا و دانشگاه مادرید اشاره داشت که در میان تمامی کشورهای جهان شناخته شده اند. اما بگذارید در ادامه از بهترین دانشگاه های اسپانیا در سال ۲۰۱۹ نام ببریم و شرحی کوتاه درباره هر کدام از آنها را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

– دانشگاه بارسلونا:
این دانشگاه بزرگ، در شهر بارسلون اسپانیا قرار دارد و همه ساله دانشجویان زیادی را از سراسر جهان می پذیرد. در این دانشگاه دروس رشته های انگلیسی و بازرگانی بین الملل، کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شوند اما دیگر رشته ها اصولا به زبان اسپانیایی تدریس می گردند و در مواردی اندک، بعضی از دروس به زبان انگلیسی به آنها آموزش داده می شوند. در این دانشگاه هر چهار مقطع دانشگاهی، با بهترین امکانات آموزشی و اقامتی برای دانشجویان تهیه دیده شده اند، که شما می توانید با فراغ بال به ادامه تحصیل در کشور اسپانیا بپردازید. این دانشگاه بزرگ به عنوان یکی از جاه های دیدنی شناخته شده است و در رنکینگ بین المللی در تعدادی از دروس، در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر قرار دارد.
– دانشگاه خودگردان مادرید:

این دانشگاه نسبت به دانشگاه بارسلونا در رنکینگ جهانی رتبه کمتری دارد و اصولا در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر در سراسر جهان شناخته می شود. دانشگاه خود گردان مادرید در اسپانیا، توانسته امسال با رتبه پنجم در بین دانشگاه های برتر اسپانیا در سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد. از ویژگی های این دانشگاه این است که برای رفتن به شهر مادرید می توانید تنها به وسیله یک قطار که دانشگاه را به مادرید متصل کرده است به راحتی در مسیر در رفت و آمد باشید. دانشگاه مادرید دارای خدمات آموزشی کارآمد و همینطور محیطی آرام و دلنشین است. این دانشگاه در محدوده کانتوبلانکو قرار دارد اما همانطور که گفتیم وسایل نقلیه مجزا و امکانات رفت و برگشت عالی ای که در خدمت دانشجویان خارجی و اسپانیایی قرار گرفته است، دانشگاه مادرید را از شهر زیبای مادرید مجزا نکرده است.
– دانشگاه سویل:

این دانشگاه همانطور که از اسم آن پیدا است، در یکی از شهرهای زیبای اسپانیا به نام سویل واقع شده است. از ویژگی های این دانشگاه فعالیت در بیش از ۶۰ رشته دانشگاهی است و علاوه بر دانشجویان اسپانیایی، بیش از ۷۰ هزار دانشجوی متقاضی تحصیل در اسپانیا را از سراسر جهان در خود جای داده است و با امکانات آموزشی و پژوهشی کارآمد خود، توانسته در جمع دانشگاه های برتر اسپانیا قرار بگیرد.
– دانشگاه خود گردان بارسلونا:

دانشگان بارسلون، در شهر بلاتر واقع شده است و کمتر از ۳۰ دقیقه تا شهر بارسلون فاصله دارد. از ویژگی های این دانشگاه این است که تعدادی از دروس به زبان انگلیسی نیز تدریس می شوند اما شما می توانید با یادگیری زبان اسپانیایی، تحصیل در اسپانیا را برای خود آسان تر نمایید و با افراد بومی راحت تر ارتباط برقرار کنید. چرا که در بسیاری از شهرها و محله های اسپانیا اغلب مردم به زبان اسپانیایی صحبت می کنند. این دانشگاه تمامی امکانات رفاهی و آموزشی لازم را برای تحصیل دانشجویان اسپانیایی و خارجی زبان مهیا کرده است و شما می توانید با خیالی آسوده در اسپانیا مشغول به تحصیل شوید و از تحصیل خود لذت کامل را ببرید.

 

باید به این نکته توجه داشت که برای یادگیری و آموزش اسپانیایی، تنها داشتن کتاب های آموزشی و کمک آموزشی و وجود اساتید کافی نیستند؛ بلکه باید همه جوانب را برای بهتر شدن در حیطه کاری در نظر بگیرید. چرا که همه چیز با هم و بر هم ارتباط موثر خواهند داشت. به طور مثال داشتن امکانات رفاهی کافی، می توانند دانشجویان را از دیگر مراکز بی نیاز کرده و در نتیجه مشتریان راضی، سرمایه را به ما بر خواهند گرداند.
دانشگاه های برتر از تمامی لحاظ مورد سنجش قرار می گیرند و علاوه بر سیستم آموزشی و علمی پژوهشی، دیگر بخش های دانشگاه ها مورد بررسی قرار می گیرند. اگر شما قصد ادامه تحصیل در اسپانیا یا سایر کشورهای اسپانیا زبان را دارید، بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت، با شرایط زندگی در اسپانیا و همچنین مراکز تحصیلی در اسپانیا آشنا شوید و سعی بر این داشته باشید که زبان اسپانیایی را فرا بگیرید.
تحصیل در دانشگاه های برتر اسپانیا در سال ۲۰۱۹، می تواند برای همه ما یک آرزو و در مواردی یک هدف بزرگ باشد. اما بهتر است به این موضوع به عنوان یک آرزوی دست نیافتنی فکر نکنیم و مسیر علاقه ی خود را با گام های هر چند کوچک همراه کنیم و برای رسیدن به آرزو و اهدافمان تلاش کنیم. همیشه این انسان های جسور هستند که متفاوت فکر می کنند و متفاوت عمل می کنند.
برای آماده سازی علاقه مندان به یادگیری زبان اسپانیایی، موسسه احمدرضا ابراهیمی با ارائه دوره های راکت و همیاد اسپانیایی و همچنین غیرحضوری نمودن دوره ها، شکلی نوین از آموزش را معرفی نمود. این دوره ها با برداشتن مرزهای جغرافیایی و برابرسازی آموزش، رویای یادگیری را برای تمامی فارسی زبانان محقق نمودند.
تمامی دوره های ارائه شده دارای پشتیبانی آنلاین هستند و با روش سیستم آموزشی رامیت، به نیازهای زبان آموزان در یادگیری، پاسخ داده و در نتیجه سرعت و کیفیت را در کنار هم، برای آنها رقم خواهند زد. از ویژگی های این دو دوره می  توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش خصوصی زبان اسپانیایی
– آموزش کاملا غیرحضوری
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– دسترسی رایگان زبان آموزان به محتواهای آموزشی به روز شده
– دسترسی به اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان ARE
– انتخاب زمان و روز دوره ها با زبان آموز

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره ی آموزش آنلاین زبان اسپانیایی و آشنایی با دوره های آموزش زبان زبان اسپانیایی در ۵۰روز و همچنین دوره های همیاد، با ثبت مشخصات خود در فرم زیر، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و از مشاوره رایگان مشاوران موسسه احمدرضا ابراهیمی بهره مند شوید. کارشناسان ما همه روزه، بجزء روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود. همچنین با اولین ثبت نام و تا انتهای این مسیر، شما می توانید از پشتیبانی و حمایت کارشناسان ما بهره برده و همگام با مسیر خود، آنها را در کنار خود داشته باشید.