IELTS7 Banner 01 8 آموزش رنگ ها در زبان انگلیسی,یادگیری رنگ ها در زبان انگلیسی

آموزش رنگ ها در زبان انگلیسی از بخش‌های جذاب در یادگیری زبان انگلیسی است. اگر در آموزش زبان انگلیسی مانند سایر زبان‌های دیگر به دنبال زنگ تفریح هستید شروع به یادگیری رنگ‌ها در انگلیسی کنید. زنگ تفریح همیشه باعث بالا بردن انگیزه در یادگیری زبان دوم است و این زنگ تفریح می‌تواند شامل موضوعاتی مانند آموزش رنگ ها در زبان انگلیسی باشد چرا که با حجم بسیاری از ویدئوهای آموزشی رنگ ها در زبان انگلیسی می‌توانیم کلاس درس را به محیطی شادتر تبدیل کنیم. همچنین اگر از کسانی هستید که آموزش زبان انگلیسی در منزل را برگزیده‌اید با دیدن فیلم های آموزشی انگلیسی یک زنگ تفریح خوب برای خودتان بسازید.
رنگ ها در زبان انگلیسی
از بخش‌های مهم یادگیری هستند چرا که به چندین روش مورد استفاده قرار می‌گیرند. رنگ ها در جملات می‌توانند به عنوان صفت در زبان انگلیسی بکار بروند و در برخی موارد نیز به تنهایی به کار برده می‌شوند.
برای یادگیری رنگ ها در زبان انگلیسی بهتر است بعد از اینکه به خوبی آن‌ها را به ذهن خود سپردید با تلفظ صحیح آن‌ها نیز آشنا شوید چرا که گاهی در مکالمات انگلیسی به دلیل تلفظ اشتباه جملات معنی و مفهوم دیگری به خود می‌گیرد و مفهوم اصلی خود را از دست می‌دهند.
اغلب در زبان انگلیسی کلماتی هستند که ظاهر متفاوتی دارند اما تلفظ آنها شبیه به هم است برای همین منظور یادگیری تلفظ اسامی رنگ ها در زبان انگلیسی بخش مهمی در آموزش انگلیسی است.
موضوع مهمی که باید بدان اشاره داشت تنوع رنگ در دنیای امروز است که گاهی یک رنگ سبز ساده خود به ده رنگ دیگر تقسیم می‌شود اما ما در این مقاله سعی بر این داریم که رنگ های اصلی در زبان انگلیسی را به شما آموزش بدهیم و رنگ های دیگر را به علت اینکه برای شناختشان نیاز به عکس‌های آموزش رنگ در انگلیسی است به عکس‌ها و تصاویر آموزش انگلیسی معطوف کنیم.

آموزش رنگ ها در زبان انگلیسی

۱- سفید به انگلیسی (White):
سفید روشن‌ترین رنگ در دنیای رنگ‌هاست. رنگ سفید نماد صلح، دوستی و پاکی است. در فرهنگ ما این رنگ همیشه نماد پاک بودن و بی گناهی است و این رنگ در دنیای رنگ ها و در هنر تنها با بخش کمی از خود می‌تواند رنگ‌ها را روشن‌تر و زیباتر نشان بدهد. این رنگ در زبان انگلیسی به صورت white نوشته می‌شود. برای آشنایی شما با تلفظ رنگ سفید، تلفظ به هر دو زبان آمریکایی و انگلیسی، را تهیه دیده‌ایم.
تلفظ آمریکایی رنگ سفید در انگلیسی به صورت /ˈwaɪt/ خوانده می‌شود و در زبان انگلیسی تلفظ رنگ سفید به صورت /waɪt/ است.

۲-
سیاه در انگلیسی (Black)
این رنگ در زبان انگلیسی به صورت Black نوشته شده و در دارای دو تلفظ /ˈblæk/ در زبان آمریکایی و /blæk/ در انگلیسی یا بریتانیایی است. رنگ سیاه متضاد رنگ سفید در انگلیسی است و در عرفان برای تاریک‌ترین بخش هر انسانی از این رنگ استفاده می‌شود. این رنگ در ایران نشان دهنده غم و اندوه است و به عنوان تیره‌ترین رنگ ممکن در دنیای رنگ‌ها شناخته می‌شود.

۳- 
قرمز در انگلیسی (Red)
اگر دوست دارید به صورت تخصصی‌تر تعریفی برای رنگ قرمز بیابید باید گفت به رنگ‌هایی که در پایین‌ترین بسامد نور قابل تشخیص توسط چشم انسان قرار دارند، قرمز می‌گویند. این رنگ دارای دو تلفظ /ˈred/ در آمریکایی و /red/ در انگلیسی و زبان بریتانیایی است. قرمز در زبان انگلیسی یکی از سه رنگ اصلی است و اگر دستی در هنر داشته باشید از اهمیت آن در بدست آوردن رنگ‌های دیگر با خبر هستید.

۴-
 آبی در زبان انگلیسی (Blue):
آبی نیز مانند رنگ قرمز یکی از چهار رنگ اصلی است. این رنگ در انگلیسی به صورت Blue نوشته می‌شود. این رنگ که نماد آرامش است در انگلیسی به دو صورت /ˈbluː/ در آمریکایی /bluː/ در بریتانیایی تلفظ می‌شود. رنگ آبی رنگ مورد علاقه کودکان است و اگر از هر کدام از آنها بپرسیم آبی یعنی چه؟ اولین پاسخی که خواهند داد اشاره به آسمان و دریاست.

۵- 
رنگ سبز در انگلیسی (Green):
اگر به دنبال سومین رنگ از رنگ‌های اصلی هستید باید به شما سبز را معرفی کنم. سبز یکی از رنگ‌های اصلی به‌ شمار می‌رود و نحوه صحیح نوشتن رنگ سبز به صورت (Green) است که به دو صورت /ˈɡriːn/ در آمریکایی و /ɡriːn/ در بریتانیایی تلفظ می‌شود.

۶-
صورتی در انگلیسی(Pink):
این رنگ در زبان انگلیسی به صورت (Pink) نوشته می‌شود و دو تلفظ آن عبارت‌اند از: /ˈpɪŋk/ در آمریکایی /pɪŋk/ در بریتانیایی. همه ما می‌دانیم که این رنگ، رنگ مورد علاقه دخترهای سراسر دنیاست. در دنیای مد از این رنگ در بخش‌های لوازم کودکان دختر، لوازم آرایشی و حتی لوازم آشپزخانه بسیار استفاده شده است. این رنگ کماکان در رتبه اول در علاقه‌مندی‌های دختران و بانوان به حساب می‌آید.

۷- 
نارنجی در انگلیسی (Orange):
این رنگ از ترکیب رنگ‌های زرد و قرمز ساخته می‌شود و جزء رنگ‌های پرکاربرد و دوست داشتنی محسوب می‌شود. رنگ نارنجی در انگلیسی به صورت (Orange) نوشته می‌شود و تلفظ‌های آن به شکل‌های روبرو صورت می‌گیرد: /ˈɔːrəndʒ/ در آمریکایی /ˈɒrɪndʒ/ در بریتانیایی.

۸- 
زرد در انگلیسی (Yellow):
زرد نیز یکی از رنگ‌های اصلی محسوب می‌شود و در دنیای امروزی بیش از سابق در انواع بخش‌ها از آن استفاده می‌شود. ترکیب رنگ زرد و طوسی این روزها در دنیای مد بسیار به چشم می‌خورد و به خوبی توانسته است جایگاه خود در معماری را بدست بیاورد. این رنگ به صورت (Yellow) نوشته شده و دارای دو تلفظ /ˈjeloʊ/ در آمریکایی و /ˈjeləʊ/ در بریتانیایی است.

۹-
 قهوه‌ای در زبان انگلیسی (Brown):
نوشتار صحیح رنگ قهوه‌ای در زبان انگلیسی به صورت Brown بوده و اگر به تلفظ /ˈbraʊn/ در آمریکایی و /braʊn/ در بریتانیایی نگاه بیندازید می‌بینید که تفاوتی با هم نداشته و به یک شکل تلفظ می‌شوند. این رنگ از ترکیب دو رنگ سبز و قرمز بدست می‌آید و از پرکاربردترین رنگ‌ها در دنیای رنگ‌ها محسوب می‌شود.

۱۰-
خاکستری در زبان انگلیسی ( Gray):
رنگ خاکستری به عنوان رنگ خنثی در دنیای رنگ شناخته می‌شود. این رنگ از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید بدست می‌آید و شکل نوشتاری تلفظ آن در هر دو زبان آمریکایی و بریتانیایی به شکل /’greɪ / است. این رنگ هیچ تاثیری بر رنگ‌های دیگر ندارد و به همین علت به عنوان رنگ خنثی شناخته می‌شود.

یادگیری رنگ‌ها و کلمات در زبان انگلیسی به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. دو روشی که بیشتر از دیگر روش‌ها در بین زبان آموزان رواج دارد، استفاده از روش کدینگ و جعبه لاینتر است. اما با وجود استفاده از این دو روش بعد از مدتی کلمات به فراموشی سپرده می‌شوند. تا به حال به دنبال روشی متفاوت برای یادگیری کلمات بوده‌اید؟
یکی از روش‌های صحیح برای یادگیری زبان و کلمات با سریال می‌باشد. زمانی که آموزش زبان با سریال با رعایت اصول و نکات پیش برود نه تنها دایره لغات شما افزایش پیدا می‌کند بلکه شما بر مکالمه، گرامر، لهجه و… تسلط پیدا خواهید کرد و همانند یک نیتیو آمریکایی خواهید شد اما باید بدانید که این روش هم مانند دیگر روش‌ها نیاز به دانستن و رعایت اصول دارد. زمانی که شما در این مسیر از اساتید خبره کمک بگیرید قدم به قدم خود را با اطمینان و خیالی آسوده طی خواهید کرد. ما در این مسیر موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی را به شما معرفی خواهیم کرد که با ابداع دوره های راکت به همراه اساتید چند زبانه به آموزش زبان انگلیسی با سریال می‌پردازند. این دوره‌ها با در نظر گرفتن شرایط زبان آموزان به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می‌شوند. هم چنین دوره‌های موجود در سایت برای دسترسی بهتر شما عزیزان به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. احمدرضا ابراهیمی با درک دغدغه تمام زبان آموزان و پیشرفت شما دوره‌های موجود در سایت را به صورت کاملا خصوصی برگزار می‌کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب دوره و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا با ما از طریق پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.