آموزش رنگ ها در زبان انگلیسی از بخش های جذاب در یادگیری زبان انگلیسی است. اگر در آموزش زبان انگلیسی مانند سایر زبان های دیگر به دنبال زنگ تفریح هستید شروع به یادگیری رنگ ها در انگلیسی کنید. زنگ تفریح همیشه باعث بالا بردن انگیزه در یادگیری زبان دوم است و این زنگ تفریح می تواند شامل موضوعاتی مانند آموزش رنگ ها در زبان انگلیسی باشد چرا که با حجم بسیاری از ویدئوهای آموزشی رنگ ها در زبان انگلیسی می توانیم کلاس درس را به محیطی شادتر تبدیل کنید. همچنین اگر از کسانی هستید که آموزش زبان انگلیسی در منزل را برگزیده اید با دیدن فیلم های آموزشی انگلیسییک زنگ تفریح خوب برای خودتان بسازید.
رنگ ها در زبان انگلیسی
 از بخش های مهم یادگیری هستند چرا که به چندین روش مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ ها در جملات می توانند به عنوان صفت در زبان انگلیسی بکار بروند و در برخی موارد نیز به تنهایی به کار برده می شوند.
برای یادگیری رنگ ها در زبان انگلیسی بهتر است بعد از اینکه به خوبی آنها را به ذهن خود سپردید با تلفظ صحیح آنها نیز آشنا شوید چرا که گاهی در مکالمات انگلیسی به دلیل تلفظ اشتباه جملات معنی و مفهوم دیگری به خود می گیرد و مفهوم اصلی خود را از دست می دهند.
اغلب در زبان انگلیسی کلماتی هستند که ظاهر متفاوتی دارند اما تلفظ آنها شبیه به هم است برای همین منظور یادگیری تلفظ اسامی رنگ ها در زبان انگلیسی بخش مهمی در آموزش انگلیسی است.
موضوع مهمی که باید بدان اشاره داشت تنوع رنگ در دنیای امروز است که گاهی یک رنگ سبز ساده خود به ده رنگ دیگر تقسیم می شود اما ما در این مقاله سعی بر این داریم که رنگ های اصلی در زبان انگلیسی را به شما آموزش بدهیم و رنگ های دیگر را به علت اینکه برای شناختشان نیاز به عکس آموزش رنگ در انگلیسی است به عکس ها و تصاویر آموزش انگلیسی معطوف کنیم.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

آموزش رنگ های اصلی در زبان انگلیسی:

۱- سفید به انگلیسی (White):
سفید روشن‌ترین رنگ در دنیای رنگ هاست. رنگ سفید نماد صلح، دوستی و پاکی است. در فرهنگ ما این رنگ همیشه نماد پاک بودن و بی گناهی است و این رنگ در دنیای رنگ ها و در هنر تنها با بخش کمی از خود می تواند رنگ ها را روشن تر و زیباتر نشان بدهد. این رنگ در زبان انگلیسی به صورت white نوشته می‌شود. برای آشنایی شما با تلفظ رنگ سفید، تلفظ به هر دو زبان آمریکایی و انگلیسی، را تهیه دیده ایم.
تلفظ آمریکایی رنگ سفید در انگلیسی به صورت /ˈwaɪt/  خوانده می شود و در زبان انگلیسی تلفظ رنگ سفید به صورت /waɪt/ است.
۲- سیاه در انگلیسی (Black):

این رنگ در زبان انگلیسی به صورت Black نوشته شده و در دارای دو تلفظ /ˈblæk/ در زبان آمریکایی و /blæk/ در انگلیسی یا بریتانیایی است. رنگ سیاه متضاد رنگ سفید در انگلیسی است و در عرفان برای تاریک ترین بخش هر انسانی از این رنگ استفاده می شود. این رنگ در ایران نشان دهنده غم و اندوه است و به عنوان تیره ترین رنگ ممکن در دنیای رنگ ها شناخته می شود.
۳- قرمز در انگلیسی (Red):

اگر دوست دارید به صورت تخصصی تر تعریفی برای رنگ قرمز بیابید باید گفت  به رنگ‌هایی که در پایین‌ترین بسامد نور قابل تشخیص توسط چشم انسان قرار دارند، قرمز می‌گویند. این رنگ دارای دو تلفظ /ˈred/ در آمریکایی و /red/ در انگلیسی و زبان بریتانیایی است. قرمز در زبان انگلیسی یکی از سه رنگ اصلی است و اگر دستی در هنر داشته باشید از اهمیت آن در بدست آوردن رنگ های دیگر با خبر هستید.
۴- آبی در زبان انگلیسی (Blue):

آبی نیز مانند رنگ قرمز یکی از چهار رنگ اصلی است. این رنگ در انگلیسی به صورت Blue نوشته می‌شود. این رنگ که نماد آرامش است در انگلیسی به دو صورت /ˈbluː/ در آمریکایی /bluː/ در بریتانیایی تلفظ می شود. رنگ آبی رنگ مورد علاقه کودکان است و اگر از هر کدام از آنها بپرسیم آبی یعنی چه؟ اولین پاسخی که خواهند داد اشاره به آسمان و دریاست.
۵- رنگ سبز در انگلیسی (Green):

اگر به دنبال سومین رنگ از رنگ های اصلی هستید باید به شما سبز را معرفی کنم. سبز یکی از رنگ‌های اصلی به‌شمار می‌رود و نحوه صحیح نوشتن رنگ سبز به صورت (Green) است که به دو صورت /ˈɡriːn/ در آمریکایی و /ɡriːn/ در بریتانیایی تلفظ می‌شود.
۶- صورتی در انگلیسی(Pink):

این رنگ در زبان انگلیسی به صورت (Pink) نوشته می‌شود و دو تلفظ آن عبارت‌اند از: /ˈpɪŋk/ در آمریکایی /pɪŋk/ در بریتانیایی. همه ما می دانیم که این رنگ، رنگ مورد علاقه دخترهای سراسر دنیاست. در دنیای مد از این رنگ در بخش های لوازم کودکان دختر، لوازم آرایشی و حتی لوازم آشپزخانه بسیار استفاده شده است. این رنگ کماکان در رتبه اول در علاقه مندی های دختران و بانوان به حساب می آید.
۷- نارنجی در انگلیسی (Orange):

این رنگ از ترکیب رنگ های زرد و قرمز ساخته می شود و جزء رنگ های پرکاربرد و دوست داشتنی محسوب می شود. رنگ نارنجی در انگلیسی به صورت (Orange) نوشته می شود و تلفظ‌های آن به شکل های روبرو صورت می گیرد: /ˈɔːrəndʒ/ در آمریکایی /ˈɒrɪndʒ/ در بریتانیایی.
۸-  زرد در انگلیسی (Yellow):

زرد نیز یکی از رنگ‌های اصلی محسوب می‌شود و در دنیای امروزی بیش از سابق در انواع بخش ها از آن استفاده می شود. ترکیب رنگ زرد و طوسی این روزها در دنیای مد بسیار به چشم می خورد و به خوبی توانسته است جایگاه خود در معماری را بدست بیاورد. این رنگ به صورت (Yellow) نوشته شده و دارای دو تلفظ /ˈjeloʊ/ در آمریکایی و /ˈjeləʊ/ در بریتانیایی است.
۹- قهوه‌ای در زبان انگلیسی (Brown):

نوشتار صحیح رنگ قهوه‌ای در زبان انگلیسی به صورت Brown بوده و اگر به تلفظ /ˈbraʊn/ در آمریکایی و /braʊn/ در بریتانیایی نگاه بیندازید می بینید که تفاوتی با هم نداشته و به یک شکل تلفظ می شوند. این رنگ از ترکیب دو رنگ سبز و قرمز بدست می آید و از پرکاربردترین رنگ ها در دنیای رنگ ها محسوب می شود.
۱۰- خاکستری در زبان انگلیسی ( Gray):

رنگ خاکستری به عنوان رنگ خنثی در دنیای رنگ شناخته می شود. این رنگ از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید بدست می آید و شکل نوشتاری تلفظ آن در هر دو زبان آمریکایی و بریتانیایی به شکل  /’greɪ / است. این رنگ هیچ تاثیری بر رنگ های دیگر ندارد و به همین علت به عنوان رنگ خنثی شناخته می شود. موسسات زبان، آموزش زبان انگلیسی را در دوره های فشرده و راکت  به صورت آنلاین برگزار می کنند.