مکالمه زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان، یکی از اهداف اصلی علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی است. اگر به موتور جستجوگر گوگل نگاهی بیندازید خواهید دید دو عبارت ” آموزش سریع زبان انگلیسی” و ” آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان” در میان عبارات دیگر از پر بازدیدترین موضوعات است.
یادگیری مکالمه در کوتاه‌ترین زمان می‌تواند برای برخی از افراد در شرایط مهم زندگی حیاتی باشد. اگر شما قصد مهاجرت، ادامه تحصیل یا ایجاد کسب و کار، در کشور انگلیس را دارید و زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی در اختیار ندارید این روش می تواند به عنوان یکی از بهترین روش‌های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی برای شما باشد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان,آموزش سریع زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان

گاهی افراد بنا به دلایلی در آخرین لحظه در شرایط کاری یا زندگی به یادگیری انگلیسی نیازمند می‌شوند به طور مثال فردی که یکی از بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه های مهم انگلیس یا آمریکا را در دست دارد و زمان کافی برای گذراندن دوره های زبان انگلیسی را ندارد یا فردی که برای یک سفر کاری باید عازم یکی از کشورهای مهم انگلیسی زبان شود و برای از دست ندادن موقعیت شغلی مناسبی که بدست آورده است نیاز به یادگیری زبان پیدا می‌کند.
در چنین شرایطی فرد معمولا به دنبال دوره‌ای است که با شرکت کردن در آن و صرف یک زمان نسبتا اندک بتواند بیشترین بازدهی را داشته باشد. البته نباید از این موضوع نیز چشم پوشی کرد که تلاش مستمر فرد در این دوره‌ها می‌تواند بازدهی را چند برابر کند. به همین دلیل یکی از عناصر مهم موفقیت در یادگیری سریع می‌تواند خود شخص باشد. شخص با انگیزه‌ی والا و پشتکار می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در روند آموزشی خود بگذارد. به همین خاطر من پیشنهاد می‌کنم قبل از این که اقدام به شرکت در کلاس یا دوره‌ای کنید، قبل از هر چیزی برنامه‌ی خودتان را مشخص کنید. سعی کنید یک برنامه منطقی و روتین برای یادگیری برای خودتان ایجاد کنید. قطعا این برنامه‌ی منظم می‌تواند مسیر را برای شما هموارتر کند. من حق میدهم که با توجه به مشغله‌های روزانه ایجاد یک برنامه‌ی منظم و روتین کار ساده‌ای نیست اما، اگر به دنبال کسب موفقیت در یادگیری مهارت‌های زبانی هستید این امر برای شما بسیار مهم و حیاتی است.
اینکه از چه روشی برای آموزش مکالمه در کوتاه‌ترین زمان استفاده می‌شود نکته بسیار حائز اهمیتی است. زمانی که شما از روشی نامناسب استفاده کنید نه تنها بر مکالمه تسلط پیدا نخواهید کرد بلکه فقط وقت و زمان خودتان را هدر داده‌اید.
هنگام انتخاب دوره‌ها باید به نکاتی توجه داشته باشید از جمله مزیت‌ها و ویژگی‌های دوره انتخاب شده توسط شما. در ادامه به شما موسسه‌ای را معرفی خواهیم کرد که با به روز‌ترین و نتیجه بخش‌ترین متدهای توانسته است زبان آموزان بسیاری را در مدت زمان کوتاهی به تسلط کامل بر مکالمه برساند.

ویژگی‌های دوره‌های آموزش کوتاه مدت زبان انگلیسی چیست؟

  • از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های دوره‌های کوتاه مدت زبان، سبک و شیوه‌ی آموزشی آن‌ها می‌باشد. آموزش زبان آموزان در کوتاه مدت به دلیل اینکه به صورت فشرده و فوق فشرده صورت می‌گیرد باید همراه با سرگرمی باشد و چه چیزی بهتر از اینکه در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری بپردازید.
  • دومین نکته‌ای که باید به آن دقت داشته باشید اساتید این دوره.ها می‌باشند. سعی کنید از اساتیدی استفاده کنید که به صورت کامل از آغاز دوره تا انتها از شما پشتیبانی نمایند. اساتیدی را انتخاب کنید که چند زبانه باشند و خودشان به همان سبک به حداقل یک یا دو زبان را آموزش دیده باشند. این کار باعث می‌شود نسبت به دغدغه زبان آموزان آگاهی کامل داشته و بهترین برنامه ریزی زبانی را برای شما انجام دهند.
  • دوره‌هایی را انتخاب نمایید که باعث ایجاد عادت‌ها و مهارت‌های زبانی صحیح در شما شوند تا شما در پایان دوره علاوه بر تسلط بر مکالمه توانسته باشید به اعتماد به نفس و عزت نفس قابل تصور خود دست یابید.
  • ویژگی مهم دیگری که باید به آن دقت داشته باشید قابل دسترس بودن آن‌ها در هر شرایط زمانی و مکانی است. تا شما بتوانید در سخت‌ترین شرایط زمانی و مکانی به راحتی بتوانید با دوره مدنظرتان ارتباط برقرار کنید.
  • دوره‌های کوتاه مدت زبان باید باعث درگیر شدن شما در مسیر یادگیری و غرق شدن شما در آن زبان شوند به گونه‌ای که احساس کنید واقعا در یک کشور خارجی در حال زندگی هستید.
  • هدف اصلی این دوره‌ها علاوه بر آموزش چهار مهارت اصلی باید نیتیو لایک شدن زبان آموزان باشد و در پایان دوره لهجه شما قابل تشخیص از یک نیتیو آمریکایی زبان نباشد.
  • دوره‌ها باید به صورت خصوصی برگزار شوند تا شما با تمرکز کافی و ذهنی آزاد بتوانید در دوره‌های خود شرکت کنید و بهترین لحظات را در کنار اساتید خود بگذرانید.

پیدا کردن دوره‌ای که همه ویژگی‌های بالا را داشته باشد کمی سخت است اما دوره های راکت موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی علاوه بر ویژگی‌های بالا شامل ویژگی‌های آموزشی دیگری هستند که برای دانستن آن‌ها می‌توانید از مشاوران و کارشناسان سایت کمک بگیرید.
دوره‌های راکت با داشتن سبکی متفاوت و نتیجه بخش توانسته است علاقه‌مندان زیادی را در اقصی نقاط دنیا را به خود جذب کند. دوره‌های راکت به آموزش زبان انگلیسی با سریال می‌پردازند در واقع این روش تنها گزینه و حقیقی‌ترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله آموزش زبان انگلیسی با سریال مراجعه کنید تا با این روش به صورت دقیق تر آشنا شوید.
احمدرضا ابراهیمی با درک دغدغه زبان آموزان و نیازهای روز دنیا، دوره‌های راکت را به دو صورت فشرده (آموزش زبان انکلیس در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) برگزار می‌کنند و شما بسته به نیاز و با کمک مشاوران ما می‌توانید به انتخاب دوره اقدام کنید.
آنلاین و خصوصی بودن دوره‌ها کمک بسیاری به شما در جهت دسترسی راحت به آموزش را خواهد داد. دوره‌های راکت امکان انتخاب زمان، اساتید و تعداد جلسات در طول هفته را به زبان آموز می‌دهند این خود اولین قدم برای درگیر شدن در مسیر یادگیری می‌باشد.
دوره‌های راکت نه تنها برای زبان انگلیسی بلکه برای زبان‌های دیگری از جمله:
آلمانی، فرانسوی، ژاپنی، چینی، ترکی، عربی، روسی، کره ای و…. در اختیار شما زبان آموزان قرار گرفته است.
در صورتی که به دنبال نیتیو لایک شدن با روشی منحصر به فرد و صحیح هستید و خواستار دریافت مشاوره رایگان از سایت زبان احمدرضا ابراهیمی هستید می‌توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002