این روزها زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی جایگاه ویژه ای در آموزش باز کرده است. و همه ما شاید برای خود و فرزندانمان یادگیری این زبان را یک ضرورت و هدف می دانیم.
بسیاری از ما پدر و مادرها به دنبال راهی هستیم که فرزندانمان را با شیرینی ها و مهم بودن این زبان، آشنا کرده و آنها را به یادگیری این زبان ترغیب کنیم. اینکه بتوانیم آنها را ترغیب کنیم و در فرزندانمان ایجاد انگیزه کنیم، وظیفه ایست که بر عهده ما پدر و مادرها و موسسات آموزش زبان است. یادگیری اصولی و داشتن محیطی مناسب خود به خود زمینه رشد یادگیری زبان را، بالا می برد.

IELTS7 Banner 01 8

اصولا فضاهای آموزشی برای کودکان خشک و خسته کننده است. و شاید بهتر باشد برای حل این موضوع دنبال راه های جدیدی باشیم . در این راستا تحقیقات بسیاری شده است که هر یک در جایگاه خود قابل ستایش هستند اما این روزها بحث داغ آموزش زبان انگلیسی با رقص مطرح است.
شاید شما هم راغب باشید کودکانتان را قبل از ۷ سالگی بازبان انگلیسی آشنا کنید، شاید مشتاق هستید بدون یک فضای خشک یا یک ” باید ” به فرزندانتان در حین روند رشد مغزی و ذهنی این آموزش داده شود و هیچگونه دستور یا سرمشقی به کودکتان تحمیل نشود.
آموزش زبان با رقص
، بازی و موسیقی این نیاز را برطرف می کند.
برای کودکان حفظ کردن اعداد یا رنگ ها و به خاطر سپردن آنها قطعا کار خسته کننده و عذاب دهنده ایست. اما اگر این موضوع با موسیقی و بازی همراه باشد بیشتر به یک سرگرمی تبدیل می شود. برای کودکان یادگیری زبان با فیلم و موسیقی، کاری آسان است و جنبه تفریح و سرگرمی دارد. البته اگر ما پدر و مادرها به دنبال این نباشیم که در طی چقدر زمان چقدر جمله یا کلمه را یاد گرفته و مقایسه کردن کودکمان را با دیگر کودکان کنار بگذاریم. اگر فرزندمان فشاری از جانب ما احساس نکند و خود را در معرض مقایسه کردن با دیگران نبینند، یادگیری با سرعت بیشتری پیش می رود.
آموزش زبان انگلیسی به کودکان با رقص هم جنبه بازی دارد و هم اعتماد به نفس در یادگیری زبان را که حرف اول را در آموزش و یادگیری زبان می زند را بالا می برد. زبان انگلیسی اولین زبان بین المللی ست و ما دیر یا زود به نیاز یادگیری این مهم پی میبریم . چرا که در هر کاری و فرصتی نیاز به این زبان احساس می شود.
در جامعه امروز که به سرعت به سمت یکی شدن پیش می رویم و با به وجود آمدن دنیای بزرگ مجازی ، که باعث می شود که جغرافیا و مرزها اهمیت خود را از دست بدهند، بهتر است به این زبان مشترک مسلط بوده تا بتوانیم در مسیر این دنیای مدرن و به سرعت در حال تغییر، به راحتی حرکت کرده و نگران آینده خود وکودکانمان نباشیم.
موسسه زبان بهین دانش کلاس های ویژه نونهالان و کودکان خود را دردوره های ترمیک،فشرده وراکت که آنلاین برگزارمی شوند در محیطی کاملا مطابق با نیاز کودکان برگزار کرده است و امید به آن دارد که کودکانی آگاه تر و با اعتماد بنفس بیشتری را تحویل جامعه ی به سرعت در حال پیشرفت بدهد.
شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان و زمان برگزاری دوره های ویژه نونهالان و کودکان، ترم زمستان می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما در هر سه شعبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.