تابه حال به اینکه دوستت دارم به زبان‌های مختلف دنیا چه می‌شود، فکر کرده‌اید؟ سایت زبان احمدرضا ابراهیمی قصد دارد در این مقاله به معرفی دوستت دارم به زبان فرانسوی بپردازد. این موضوع برای علاقه‌مندان به زبان فرانسه بسیار جذاب تلقی می‌شود. حتی برای افرادی که به دنبال ابراز عشق و علاقه به زبان فرانسوی هستند نیز این مقاله مفید می‌باشد. اما چطور به زبان فرانسه بگوییم دوستت دارم؟ تا به حال به این روش، ابراز عشق کرده‌اید؟ در ادامه با معرفی آن‌ها می‌توانید این روش را امتحان کنید.

دوستت دارم به زبان فرانسه-ابراز عشق

در این مقاله علاوه بر اینکه به معرفی عبارات مربوط به دوستت دارم به فرانسه خواهیم پرداخت برخی از اصطلاحات پرکاربرد ابراز عشق به فرانسوی را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید…

  • Je t’aime

رایج‌ترین و راحت‌ترین عبارت برای گفتن دوستت دارم به فرانسه عبارت بالا می‌باشد. این عبارت را در فیلم‌ها و سریال‌های فرانسوی زبان بسیار شنیده‌ایم. این عبارت برای ابراز عشق و علاقه به خانواده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • Je suis amoureux de toi

اگر به دنبال ابراز عشق فقط به عشق خود هستید، استفاده از عبارت بالا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این عبارت یکی از زیباترین جملات برای ابراز دوست دارم و عاشقتم به زبان فرانسه می‌باشد. نکته‌ای که باید بدان دقت داشته باشید این است که برای بیان عبارت به صورت مونث باید از je suis amoureuse de toi استفاده کنید.

  • Mon amour

بهتر است برای صدا زدن عشق خود از عبارات بالا و عباراتی که در ادامه مطرح خواهد شد استفاده کنید. این عبارت به معنای “عشق من” می‌باشد.

  • Mon ange

عبارت بالا به معنای “فرشته‌ی من” می‌باشد. این عبارت یکی از زیباترین راه‌ها برای صدا زدن و ابراز عشق می‌باشد.

  • Mon chéri/ ma chérie

عبارات بالا به معنای عزیزم است و در موقعیت‌های مختلف برای صدا زدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اصطلاحات رایج برای ابراز عشق به زبان فرانسه

coup de foudre
عشق در یک نگاه/ عشق در نگاه اول

Tomber amoureux
عاشق شدن

Fou amoureux
دیوانه‌وار عاشق بودن

Je suis dingue de toi
من آدم غیر قابل باور توام (شدت عشق)

Je te kiffe
خوشم میاد ازت

Je suis folle de toi
من دیوانه تو هستم

 Je t’adore
می پرستمت

une joyeuse saint Valentin
ولنتاین مبارک/ روز عشق مبارک

در کشور فرانسه پلی وجود دارد به نام پل عشاق این پل داستان غم انگیزی دارد که باعث شده است افرادی که عاشق هستند با یک دیگر به روی پل رفته و قفلی را به این پل بزنند. هدف از اینکار داشتن عشق ابدی می‌باشد. داستان این پل از این قرار است که فردی به نام نادا عاشق افسری صربستانی می‌شود. بعد از گرفتن جشن نامزدی، افسر به دلیل جنگ به یونان سفر می‌کند و در آنجا عاشق زنی دیگر می‌شود. نادا نمی‌تواند این خیانت را تحمل کند و می‌میرد. به همین علت افراد با رفتن بر روی پل قفلی به پل می‌زنند تا عشق و علاقه آن‌ها تا ابد باقی بماند.

در این مقاله با دوستت دارم به فرانسوی و اصطلاحات مربوط به آن زبان، به خوبی آشنا شدید. حفظ کردن عبارات و اصطلاحات زبان فرانسه مساوی است با فراموش کردن آن‌ها. برای جلو گیری از فراموشی به نظر شما از چه روش‌های دیگر می‌توان استفاده کرد؟
روش پیشنهادی ما به شما برای یادگیری بهتر اصطلاحات و کلمات زبان فرانسه، آموزش زبان فرانسه با سریال می‌باشد. در واقع این روش نه تنها باعث می‌شود که دایره لغات بالایی داشته باشید بلکه باعث می‌شود 4 مهارت اصلی زبان فرانسه را به صورت ناخودآگاه فرا گیرید اما فراموش نکنید که آموزش و یادگیری زبان فرانسه با سریال نیاز به رعایت نکات و تکنیک‌هایی دارد که هر موسسه و سایت زبانی از عهده این کار بر نمی‌آید.
به همین علت ما وظیفه خودمان می‌دانیم که بهترین‌ها را به شما معرفی کنیم. سایت احمدرضا ابراهیمی با استفاده از سریال به آموزش زبان آموزان خود می‌پردازد این روش تحت عنوان راکت در حال برگزاری می‌باشد. راکت یکی از دوره‌های در حال تدریس در سایت احمدرضا ابراهیمی است، که به دلیل سیستم آموزشی متفاوت و سبک و روشی منحصر به فرد (آموزش زبان فرانسه از طریق سریال) باعث نیتیو لایک شدن فراگیران می‌شود.
دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان فرانسه در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان فرانسه در 50 جلسه) برگزار می‌شود و داوطلبان دوره با توجه به نیاز زبانی و شرایط خود، می‌توانند یه انتخاب هر یک از دوره‌ها اقدام نمایند. یکی از تفاوت‌های موجود در میان این دور دوره این است که:
دوره اول به صورت هر روزه و فوق فشرده برگزار می‌شود و اما در دوره دوم امکان انتخاب زمان، ساعت، اساتید، تعداد برگزاری کلاس‌ها در طول هفته و… مشخص می‌شود.
اساتید چند زبانه دوره راکت با در نظر گرفتن نیازهای زبانی زبان آموزان به شخصی سازی آموزش اقدام کرده‌اند. و با گذر از آموزش‌های لازم آماده آموزش به شما زبان آموزان نیز هستند. مدرسین راکت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی از آغاز تا پایان دوره از شما پشتیبانی و حمایت کاملی خواهند داشت.
آموزش زبان فرانسه به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌شود تا همه افراد و داوطلبان زبان فرانسه به راحتی بتوانند در دوره مد نظر خود، شرکت نمایند و آموزش‌های متفاوتی را تجربه کنند. اساتید دوره راکت با آموزش مهارت‌ها و عادات زبانی مربوط به زبان فرانسه، روند یادگیری زبان فرانسه را سریع‌تر می‌کنند. در صورت علاقه می‌توانید در دوره‌های ترمیک زبان فرانسه نیز شرکت کنید. دوره‌های ترمیک نیز به سبک و روش آموزش زبان با سریال در حال برگزاری می‌باشند. داوطلبان باید دقت داشته باشند که بر حسب نیاز، شرایط و با کمک مشاوران ما به انتخاب درستی، دست بزنند.
خبر خوب این است که دوره راکت فقط برای فرانسه برگزار نمی‌شود و برای زبان‌های دیگر مثل:
انگلیسی، آلمانی، ژاپنی، چینی، کره ای، عربی، ترکی و… برگزار می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و شرکت در دوره‌های راکت می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا از طریق پشتبانی سایت با ما ارتباط حاصل نمایید؛ همچنین می‌توانید با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل فرمایید. مشاوران و کارشناسان ما آماده پاسخگویی سوالات شما عزیزان هستند.