روش های یادگیری زبان فرانسه همانند دیگر زبان‌ها از تنوع زیادی برخوردار است. زبان فرانسه علاقه‌مندان بسیاری را به خود اختصاص داده است. کشور فرانسه از نظر آکادمیک، تجارت، اقتصاد و… در حال حاضر اهمیت بالایی را در میان دیگر کشورها کسب کرده است. به دلیل اهمیت زبان فرانسه، آموزش و یادگیری زبان فرانسه رواج بسیاری پیدا کرده است. اما به نظر شما بهترین روش یادگیری زبان فرانسه در منزل چیست؟ آیا می‌توان زبان فرانسه را در منزل فرا گرفت؟ برخی از روش های یادگیری زبان فرانسه در منزل چیست؟ آیا بعد از یادگیری زبان فرانسه در منزل، نیاز به کلاس‌ها و دوره‌های آموزش زبان فرانسه نیز هست؟
با خواندن ادامه مقاله به پاسخ تک تک سوالات مطرح شده پی خواهید برد؛ پس با ما همراه باشید.

بهترین روش یادگیری زبان فرانسوی در منزل

یادگیری زبان فرانسه در خانه، نیاز به رعایت نکات و اصولی دارد و اگر قصد یادگیری فرانسه را به صورت خودآموز دارید رعایت این نکات اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در ادامه به مراحل یادگیری زبان فرانسه در منزل اشاره خواهیم کرد. به مواردی که در ادامه گفته می‌شود دقت نمایید:

  • برنامه ریزی

اولین مرحله در یادگیری فرانسه در منزل، برنامه ریزی می‌باشد. داشتن برنامه ریزی جامع به شما کمک می‌کند طبق نظم پیش روید. مطالعه زبان فرانسه به صورت منظم و برنامه ریزی شده ما را به نتیجه دلخواه و موفقیت، نزدیک‌تر می‌کند. بسیاری از افراد که برنامه ریزی کرده اند در اواسط راه به هر دلیلی خسته شده و برنامه را رها می‌کنند ولی فراموش نکنید که استمرار در برنامه ریزی کمک بسیاری به شما می‌کند.

  • انتخاب فضایی مناسب

سعی کنید محیط مشخص و آرامی را برای مطالعه و آموزش انتخاب کنید. این کار باعث افزایش تمرکز شما در یادگیری زبان فرانسوی می‌شود.

  • روش‌های یادگیری زبان فرانسه در منزل

هر فردی باید با توجه به تیپ شخصیتی و با در نظر گرفتن ویژگی‌های فکری و ذهنی خود روش مناسبی را برای یادگیری انتخاب کند. برای مثال، در صورتی که بصری هستید سعی کنید از عکس‌ها و ویدئوهای آموزشی برای یادگیری زبان فرانسه استفاده کنید.

  • شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های آموزش آنلاین زبان فرانسه

مطالعه خودآموز زبان فرانسه دشواری‌های بسیاری را به همراه دارد. این روش نیاز به برنامه ریزی، تلاش و پشتکار بیشتر دارد. در صورتی که اگر از سایت‌های تدریس آنلاین زبان فرانسه کمک بگیرید علاوه بر اینکه مسیر برای شما تخصصی‌تر و شیرین‌تر می شود باعث می‌شود که سریع‌تر به نتیجه دلخواه خود برسید.

مزایایی یادگیری زبان فرانسه در خانه

  1. راحتی آموزش در منزل به حدی زیاد و لذت بخش است که ما به شما بابت تصمیمی که گرفته‌اید، حق می‌دهیم. هر یک شما به راحتی با نشستن در خانه می‌توانید بهترین آموزش‌ها را در اختیار داشته باشید اما فراموش نکنید که ما به شما پیشنهاد کرده‌ایم که اگر قصد یادگیری زبان فرانسوی را در منزل دارید بهتر است از اساتید و آموزش آنلاین استفاده کنید. این راحتی باعث افزایش بازدهی و یادگیری شما نیز می‌شود.
  2. یادگیری در منزل باعث شخصی سازی روش‌های یادگیری برای شما می‌شود. در واقع برخی از مدرسین مثل اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی بر اساس نیازهای زبان آموزان به برنامه ریزی اقدام می‌کنند. اینکار علاوه بر راحتی باعث هدفمند پیش رفتم فراگیران نیز می‌شود.
  3. یادگیری فرانسه در خانه باعث کاهش هزینه‌های بسیاری مثل رفت و آمد و… می‌شود. در واقع از لحاظ سیو شدن زمان نیز به شما کمک بسیاری می‌کند.
  4. آنلاین برگزار شدن کلاس‌های زبان فرانسه در خانه، دسترسی بالایی را به شما می‌دهد و امکان یادگیری نامحدودی را در اختیار شما می‌گذارد. با استفاده از پلتفرم‌های مختلف مثل: تصاویر، فیلم‌ها و ویدئوهای آموزشی زبان فرانسه، اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه و… به صورت کامل در اختیار شما علاقه‌‌مندان به زبان فرانسه می‌باشد.

موثرترین روش یادگیری زبان فرانسه در منزل

همانطور که گفته شده یادگیری هر زبانی از جمله زبان فرانسه در منزل امکان پذیر است اما اینکه به صورت خودآموز به یادگیری زبان فرانسوی بپردازید کار چندان عاقلانه‌ای نیست. هر زبانی از تکنیک‌ها و نکات بسیاری برخوردار است که برای یادگیری آن‌ها نیاز به اساتید حرفه‌‌ای است. اگر واقعا قصد یادگیری زبان فرانسوی در منزل را دارید بهتر است به سراغ دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین زبان فرانسه بروید. آنلاین بودن علاوه بر اینکه باعث می‌شود در خانه به آموزش زبان فرانسه بپردازید باعث می‌شود از مزایای دیگری از جمله یادگیری نامحدود برخوردار شوید. حتی به راحتی در هر لحظه و هر کجا و در هر شرایطی تنها با یک کلیک ساده در منزل، وارد دنیای یادگیری و آموزش زبان فرانسه شوید.
از نظر ما بهترین روش یادگیری فرانسه در منزل، استفاده از کلاس‌های آنلاین فرانسه می‌باشد. حال اینکه چه دوره و چه کلاسی را انتخاب کنید اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه قرار است راهی را انتخاب کنید که در پایان منجر به نیتیو لایک شدن شما شود و شما به اجبار، مجبور به آغازی دوباره نشوید.
برای زمان خود ارزش قائل باشید و تن به هر کلاس و دوره‌ای ندهید. این عمر شماست که در حال گذر است؛ پس مراقب انتخاب‌های خود باشید.
به همین منظور سایت احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن دغدغه تک تک شما زبان آموزان به ابداع دوره‌ای به نام راکت زبان فرانسه اقدام کرده است. این دوره علاوه بر آنلاین و خصوصی بودن دارای مزایایی بسیاری می‌باشد. برخی از این مزایا شامل:
احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن تغییرات روز دنیا، نیازهای زبانی علاقه‌مندان زبان و پیشرفت‌های جهان، دوره راکت را به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان فرانسه در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان فرانسه در 50 جلسه) برگزار می‌کند. یکی از تفاوت‌هایی که میان این دو است این است که دوره 50 روزه در طول هفته و به صورت هر روزه برگزار می‌شود اما در دوره 50 جلسه‌ای انتخاب روز، ساعت، مدرس و تعداد دفعات برگزاری جلسات در طول هفته به انتخاب زبان آموزان می‌باشد.
یادگیری زبان فرانسوی در منزل از طریق دوره راکت بسیار جذاب و منحصر به فرد است اما جالب اینجاست که حتی روش انتخابی برای تدریس دوره راکت نیز متفاوت از دیگر دوره‌ها می‌باشد. روش انتخابی دوره راکت، آموزش زبان فرانسه با سریال است. بله درست است! سریال.
اساتید چند زبانه دوره راکت با استفاده از سریال‌های فرانسوی به آموزش شما بزرگوران می‌پردازند و لحظات متفاوت و به یادماندنی را برای شما به ارمغان می‌آورند. به این سبک آموزشی فقط به دید تماشای سریال نگاه نکنید؛ چراکه این روش سرشار از نکات و شیوه‌های آموزشی می‌باشد و تا خودتان این روش را تجربه نکنید فواید و مزایایی آن را به صورت کامل درک نخواهید کرد. در انتها، دوره راکت باعث نیتیو لایک شدن شما در زبان فرانسه می‌شود و تشخیص شما از بومیان فرانسه سخت خواهد شد.
اما خبر خوب این است که دوره راکت تنها برای زبان فرانسه نیست و برای زبان‌های دیگری مثل:
انگلیسی، آلمانی، ژاپنی، عربی، ترکی و… طراحی شده است. از آغاز تا پایان دوره اساتید به صورت 24 ساعته از شما حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از 3 طریق زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای دوره
_ از طریق پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002