IELTS7 Banner 01 8

صحبت کردن در مورد داشته ها و نداشته ها به زبان عربی از دیگر موضوعات انتخابی تیم متخصص احمدرضا ابراهیمی برای آموزش زبان عربی است. اساتید موسسه آموزش زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی با تلاش خود محتوایی را که بر اساس نیاز سنجی زبان آموزان انتخاب شده است، تهیه و تولید می کنند و به صورت رایگان در خدمت تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان عربی قرار می دهند. متقاضیان دوره های مختلف آموزش زبان عربی و آموزش مکالمه به زبان عربی، از این محتوای تولید شده در قالب کلیپ و مقاله از آموزش آنلاین زبان عربی استفاده می کنند و سطح دانسته های خود را بالاتر می برند. امروز موضوع صحبت کردن در مورد داشته ها و نداشته ها به این زبان در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

برای صحبت کردن در این زمینه می توانید از چند روش یا چند شکل استفاده کنید. نخستین روشی که به شما آموزش می دهیم استفاده از کلمه “عندی” است. به مثال های زیر توجه کنید:
عندی قلم. من یک مداد دارم.
لیس عندی کتاب. من یک کتاب ندارم.

روش دوم استفاده کردن از کلمه “لی” است.

لی سیارة حمراء. من یک ماشین قرمز دارم.
لی أخ واحد. من یک برادر دارم.

 

روش سوم برای این که بخواهید در مورد داشته های خود صحبت کنید، به کار گرفتن کلمه “معی” است. برای یادگیری نحوه استفاده از این کلمه به مثال دقت کنید:
معی قلم أحمر. من یک مداد قرمز دارم.

کلمه دیگری که می توانیم برای صحبت کردن در مورد این موضوع به کار بگیرید کلمه “لدی” است. مثال:

هل لدی إخوة؟ آیا برادرانی دارم؟
نعم، لدی إخوة؟ بله، برادرانی دارم.

امیدواریم که این مبحث مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد. در این قسمت لینک بعضی از مقالات مرتبط به زبان عربی قرار دارد که شما می توانید برای آشنایی بیشتر آنها را مطالعه فرمایید: ماه ها به زبان عربی، آب و هوا به زبان عربی، برنامه های آینده به زبان عربی، علاقه مندی ها به زبان عربی، احوالپرسی به زبان عربی، پرسیدن سن به زبان عربی
امکان در اختیار داشتن محتوایی کارآمد و برنامه ریزی، یادگیری رایگان زبان عربی را به همه علاقمندان تقدیم می کند. این فرصت در موسسه آموزش زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی به شما داده می شود تا بدون پرداخت هیچ هزینه ای زبان عربی و همچنین زبان های ترکی،چینی،اسپانیایی، آلمانی ،روسی و انگلیسی را به صورت رایگان بیاموزید و سپس در دوره های راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) که آموزش فشرده زبان عربی و سایر زبان ها است، شرکت کنید.یادگیری زبان عربی در کوتاه مدت در این دوره ها نیازمند تلاش و برنامه ریزی از سوی شما است که البته تیم پشتیبانی موسسه شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد. دوره های آموزش فشرده یا آموزش زبان در ۵۰ روز در زبان های ترکی، آلمانی، عربی، چینی، اسپانیایی، روسی و انگلیسی در حال برگزاری می باشد.
شما عزیزان نیز برای دریافت مشاوره رایگان و شرکت در این دوره های خاص در زبان دلخواه خود می توانید فرم زیر را تکمیل و یا با شماره های ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ و ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ تماس حاصل نمایید.