IELTS7 Banner 01 8

علاقه مندی ها به زبان عربی از موضوعات کاربردی در مکالمات روزمره به این زبان است. در گفتگوهای دوستانه یا حتی رسمی شما با این موضوع برخورد خواهید داشت. این موضوع مانند سایر مباحث آموزشی در موسسه آنلاین زبان احمدرضا ابراهیمی به صورت تخصصی جهت آموزش کارآمد برای علاقه مندان، انتخاب شده است. علاقه مندی ها یا چیزهایی که مورد علاقه شما است می تواند پیرامون موضوع های متفاوت مانند: رنگ ها، فصل ها، غذا ها، ورزش ها و…. باشد. برای شروع در این قسمت از آموزش به مثال زیر دقت کنید:
ما لونک المفضل؟
رنگ مورد علاقه شما چیست؟
این سوال اگر از شخص مذکر پرسیده شود حرف “ک” فتحه می گیرد و اگر از شخص مونث پرسیده شود حرف “ک” کسره می گیرد.

 

برای جواب دادن به سوال ها یی از این دست که در مورد چیزهای مورد علاقه شما است، باید دقت داشته باشید که چه کلمه ای را استفاده می کنید. همانطور که می دانید بعضی از کلمات در عربی مونث هستند و بعضی دیگر مذکر. “ة” در آخر کلمه نشان دهنده این است که آن کلمه مونث است مثل: مادة، فاکهة، ریاضة… . به یک نمونه از این سوال و جواب ها دقت کنید:
ما فاکهتک المفضلة؟
میوه مورد علاقه شما چیست؟
البرتقال فاکهتی المفضلة.
پرتقال میوه مورد علاقه من است.
ما مادتک المفضلة؟
درس مورد علاقه شما چیست؟
التاریخ مادتی المفضلة.
تاریخ درس مورد علاقه من است.

 

شما عزیزان با کلمات بیشتری در رابطه با موضوعات مختلف و کاربردی مانند: فصل ها، میوه ها، ورزش ها، غذا ها و… برای پرسیدن در مورد علاقه مندی ها در کلیپ آشنا خواهید شد. تماشای کلیپ همچنین می تواند راهنمای خوبی جهت تلفظ صحیح کلمات و جملات عربی برای شما عزیزان باشد. آموزش زبان عربی که در حقیقت آموزش رایگان زبان عربی است با تلاش اساتید کوشا و مجرب موسسه آنلاین زبان احمدرضا ابراهیمی به شما علاقه مندان تقدیم می شود. این اساتید که هر یک به چند زبان مسلط هستند و تجربه آموزش فشرده زبان عربی، آلمانی، ترکی، انگلیسی، اسپانیایی، روسی و چینی را دارند راهبران توانمندی برای علاقه مندان خواهند بود. شما می توانید با تماشای کلیپ ها و مطالعه مقالات در سایت استاد ابراهیمی آموزش مکالمه عربی را به صورت رایگان در خدمت خود داشته باشید که البته مستلزم برنامه ریزی می باشد و متخصصین ما بر حسب نیاز شما این کار را با انجام مشاوره رایگان انجام خواهند داد. آموزش آنلاین زبان عربی به صورت رایگان و سایر زبان ها برای علاقه مندان با محتوای آموزشی مناسب در سایت ابراهیمی در دسترس شما قرار دارد و هر زمان از شبانه روز که مطابق با برنامه شما باشد می توانید از آن بهره مند شوید.
در این جا برای آشنایی بیشتر شما خوبان لینک بعضی دیگر از مقالات آموزشی زبان عربی قرار داده می شود: ساعت و زمان به زبان عربی، آب و هوا به زبان عربی، احوالپرسی به زبان عربی، صحبت کردن در مورد اعضای خانواده به زبان عربی، سوال پرسیدن درباره تعداد به زبان عربی، پرسیدن سن به زبان عربی
یادگیری زبان عربی در کوتاه مدت که در دوره های آموزش فشرده این موسسه اتفاق می افتد نوعی از آموزش منحصر به فرد به سبک راکت است. آموزش فشرده زبان عربی یا آموزش زبان عربی در ۵۰ روز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است و علاقه مندان زیادی را در زبان های مختلف آموزش داده است. دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز در زبان های اسپانیایی، آلمانی، ترکی، چینی، انگلیسی و روسی نیز در حال برگزاری است.
شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان یادگیری زبان دلخواه خود و شرکت در دوره های آموزشی این موسسه فرم زیر را تکمیل کنید یا با شماره های ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ و ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.