IELTS7 Banner 01 8

ماه ها به زبان عربی در یادگیری مکالمه عربی و همچنین در آموزش این زبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما در موسسه آموزش زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی با انتخاب چنین موضوعات کاربردی تلاش میکنیم که آموزشی کارآمد را به تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان های عربی، چینی، اسپانیایی، انگلیسی، ترکی، آلمانی و روسی به صورت رایگان عرضه کنیم. صحبت کردن در مورد ماه ها در موضوعات زیادی مانند تاریخ تولد، وقایع مهم تاریخی، رویداد های اجتماعی و….اتفاق می افتد، بنابراین ما نیاز داریم که ماه ها و نحوه استفاده از آنها را در سوال و جواب ها و گفتگو هایمان به خوبی بدانیم.
امروز می خواهیم به شما نام ماه ها و نمونه هایی از سوال و جواب در این زمینه را آموزش دهیم.ابتدا ماه هایی که مربوط به سال هجری قمری هستند را بشناسیم: محرم، صفر، ربیع الأول، ربیع الثانی، جمادی الأول، جمادی الثانی، رجب، شعبان، رمضان، شوال، ذوالقعده و ذوالحجه

حال به سوال و جواب هایی در این زمینه دقت کنید:
ما هو أسم شهر الأول فی السنة الهجریة؟
اسم ماه اول سال هجری چیست؟
محرَم.
ما هو إسم شهر الثانی فی السنة الهجریة؟
اسم ماه دوم سال هجری قمری چیست؟
صفر
أی شهر فیه عید الفطر؟
عید فطر در چه ماهی است؟
شوّال.

برای این که در مورد تاریخ تولد شخصی سوال بپرسیم می توانیم از این مثال ها استفاده کنیم:
فی أی شهر ولدت یا زهرا؟
در چه ماهی به دنیا آمدی زهرا؟
ولدت فی شهر رجب.
در ماه رجب به دنیا آمدم.
فی أی شهر ولدت یا سلمان؟
در چه ماهی به دنیا آمدی سلمان؟
ولدت فی شهر شعبان.
در ماه رجب به دنیا آمدم.

برای تلفظ صحیح لغات و لحن درست در بیان جملات حتما به کلیپ مراجعه کنید. لینک بعضی از مقالات مرتبط به زبان عربی در این جا در اختیار شما گذاشته می شود: علاقه مندی ها به زبان عربی، برنامه های آینده به زبان عربی، سوال پرسیدن در مورد توانایی ها به زبان عربی، صحبت کردن در مورد اوقات فراغت به زبان عربی، سوال پرسیدن در مورد تعداد به زبان عربی، احوالپرسی به زبان عربی، ساعت و زمان به زبان عربی
علاقه مندان به یادگیری زبان می توانند با صرف زمان در اوقات آزاد خود بدون پرداخت هیچ هزینه ای زبان های عربی، ترکی، چینی، اسپانیایی، روسی، انگلیسی و آلمانی را به صورت رایگان فراگیرند. با یادگیری آنلاین زبان عربی در وب سایت احمدرضا ابراهیمی شما می توانید مهارت ها و دانسته های خود را افزایش دهید و همچنین خود را برای شرکت در دوره های فشرده ی آموزش زبان عربی و سایر زبان ها آماده کنید. دوره های فشرده ی آموزش زبان یا آموزش زبان در ۵۰ روز که به دوره های راکت نیز شناخته شده اند در زبان های عربی، آلمانی، چینی، اسپانیایی، ترکی، روسی و انگلیسی در حال برگزاری در موسسه آموزش زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی می باشد. شاید آموزش مکالمه عربی بیشتر برای مسافران به کشورهای اسلامی ضروری به نظر می رسیده و باعث می شد که برای سفر حج یا زیارت کربلا و سایر اماکن مقدس در کشور های عربی علاقه مندان زیادی برای یادگیری زبان عربی در کوتاه مدت اقدام کنند. ولی با ارائه خدمات بیشتر از جانب موسسه آموزش زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی در هر زمانی که وقت شما اجازه دهد و با اساتید مجرب و دلخواه خود می توانید تجربه خوبی از یادگیری زبان عربی داشته باشید.
گزینه ای دیگر که توجه متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده بهره بردن از آموزش فشرده زبان عربی بوده چرا که امتیاز بیشتری ( صرفه جویی در وقت و هزینه ) را به همراه داشته است.
شما عزیزان برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین ما یا جهت شرکت در دوره های آموزشی موسسه ابراهیمی می توانید فرم زیر را کامل کنید و یا با شماره های ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ و ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ تماس بگیرید.