با توجه به اهمیت زبان انگلیسی و رواج روز افزون این زبان، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در حال گسترش می باشد. یکی از چهار مهارت اصلی در زبان انگلیسی، آموزش گرامر زبان انگلیسی است. در واقع تا با گرامر و ساختار جملات انگلیسی آشنایی کسب نکنید، استفاده از این زبان نیز دشوار و تقریبا غیر ممکن می باشد. به همین علت ما در این مقاله به معرفی ضمایر اشاره در زبان انگلیسی خواهیم پرداخت. باید گفت که این مبحث یکی از شیرین ترین و ساده ترین مباحث در زبان انگلیسی می باشد. بعد از اتمام مقاله به تمرین بیشتر برای تسلط بهتر بپردازید.

ضمایر اشاره در انگلیسی

این ضمایر همانطور که از اسمشان مشخص است برای اشاره در زبان زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرند. ضمایر اشاره در زبان انگلیسی دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه بیشتر راجع به آن ها توضیح خواهیم داد. از این ضمایر به ندرت استفاده می شود ولی یادگیری آن ها خالی از لطف نیست. ضمایر اشاره در فارسی نیز معادل های مناسبی دارند که باعث درک بهتر شما عزیزان می شود. دو تا از ویژگی های اصلی این ضمایر در تعداد، دوری و نزدیکی می باشد.

 • دوری و نزدیکی: ضمایر اشاره برای اشاره به اشیاء و افراد دور و نزدیک مورد استفاده قرار می گیرند.
 • تعداد: ضمایر اشاره بر حسب تعداد به دو صورت مفرد و جمع مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع ضمایر اشاره در زبان انگلیسی

معنا              کاربرد                مفرد               جمع

(این، اینها)         نزدیک                  these             this

(آن، آنها)            دور                   those             that

ضمایر اشاره نزدیک

در زبان انگلیسی دو ضمیر these (اشاره به چیزهای جمع نزدیک) و this ( اشاره به چیز مفرد نزدیک) برای اشاره به افراد و یا اشیاء که در نزدیکی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربرد های این دو ضمیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. هنگام صحبت درباره افراد و اشیا نزدیک.
 2. برای معرفی افراد به اشخاص برای اولین بار.
 3. هنگامی که قصد معرفی خودمان را از پشت تلفن داشته باشیم.

.This is a good picture
این تصویر خوبی است.
.These dogs are cute
این سگ ها جذاب هستند.

ضمایر اشاره دور

دو ضمیر those (اشاره به چیزهای جمع و دور) و that (اشاره به چیز مفرد و دور) در زبان انگلیسی برای اشاره به افراد و اشیاء دور، مورد استفاده قرار می گیرند. به کاربرد این ضمایر در زبان انگلیسی توجه داشته باشید:

 1. هنگام اشاره به اشیا و افراد دور.
 2. از that برای اشاره به کار یا حرفی که در گذشته و حال صورت گرفته است.

.That is our house
آن خانه ماست.
.Those are bad mans
آن ها مردهای بدی هستند.

صفات اشاره در زبان انگلیسی

صفت اشاره در کنار اسامی قرار می گیرد با این تفاوت که آن صفت وظیفه نشان دادن نزدیک و یا دوری آن اسم را دارد. این صفات شامل:

This
That
These
Those

نکاتی در رابطه با ضمیر اشاره در انگلیسی

نکته:
_هنگام استفاده دقت داشته باشید که باید جمع یا مفرد آن را به کار برید.
_در انگلیسی زمانی که ضمایر جمع بیایند، اسامی هم جمع به کار برده می شوند در صورتی که در زبان فارسی زمانی که اسم جمع باشد باز هم ضمیر مفرد به کار می رود.
_گاهی ضمایر اشاره کاری به نزدیک و یا دوری افراد و اشیاء ندارد و به نزدیکی ذهنی و دسترسی اشاره دارد.
_تنها یکی از ضمایر در زبان انگلیسی شکل کوتاه شده دارد و آن هم ضمیر that is می باشد که به thats تبدیل می شود.
_در بسیاری از موارد تفاوت میان ضمایر اشاره و صفات اشاره مطرح نمی شود. مشابهت بسیار زیاد موارد باعث شده است تشخیص آن ها از یک دیگر سخت شود.
_ برای معرفی افراد نمی توانیم تنها از یک ضمیر اشاره استفاده کنیم. برای هر کدام از این افراد باید از ضمایر اشاره جداگانه ای استفاده نمایید.
همانطور که مشاهده کردید یادگیری ضمایر اشاره زبان انگلیسی کار دشواری نیست و فقط با کمی دقت و تمرین بیشتر، تسلط بیشتری را پیدا خواهید کرد. آموزش گرامر زبان انگلیسی در این مقاله به صورت سنتی توضیح داده شده است. با تغییرات روز دنیا و پیشرفت های چشم گیر نیاز است که از روش های و متدهای به روز برای آموزش زبان انگلیسی و مهارت های زبانی استفاده شود.

اهمیت گرامر پر زبان انگلیسی

زبان انگلیسی از چهار مهارت زبانی تشکیل شده است. این مهارت های زبانی شامل (Listening, Speaking, Reading, Writing) می باشد. زبان آموزان باید به مرور زمان و با تمرین های بسیار بر این چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. در این قسمت درباره یکی از مهم ترین مهارت های زبانی یعنی گرامر زبان انگلیسی صحبت خواهیم کرد. گرامر زبان انگلیسی شاید مهم ترین و حتی سخت ترین قسمت یادگیری زبان انگلیسی باشد. برخی از افراد صحبت از این موضوع می کنند که یادگیری زبان انگلیسی بدون دانستن کرامر نیز ممکن است. در پاسخ به این افراد باید گفت که گرامر زبان انگلیسی موجب می شود ساختار جملات شما صحیح باشد و منظور و مفهموم خود را به صورت اصولی و واضح به افراد بیان کنید. زمانی که شما بر کرامر زبان انگلیسی تسلط داشته باشید می توانید به صورت روان و سلیس به صحبت بپردازید همین امر اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و احساس رضایت درونی را در شما ایجاد می کند.
هم چنین دانستن گرامر انگلیسی شما را همانند افراد بومی نشان می دهد و در این صورت افراد بومی نیز به ارتباط برقرار کردن با شما تمایل نشان می دهند. در برخی از موقعیت ها گرامر زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. برای مثال زمانی که قرار است شما در کشورهای انگلیسی زبان به یک مصاحبه کاری بروید باید تسلط شما بر گرامر زبان انگلیسی بسیار قوی و بالا باشد؛ چراکه افرادی که از شما مصاحبه می گیرند به این نکته توجه بسیار زیادی می کنند. بنابراین تسلط بر گرامر زبان انگلیسی مهم ترین بخش در یادگیری می باشد. موقعیت دیگری که به تسلط شما بر گرامر زبان انگلیسی توجه می شود، زمانی است که شما قصد تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان و در بهترین دانشگاه ها را دارید. در این زمان به توانایی زبانی شما توجه بسیار زیادی می شود. در واقع اگر شما بر این مهارت تسلط کافی نداشته باشید مورد آزار و اذیت بسیاری قرار می گیرد. برای جلوگیری از کج فهمی دیگران باید بر این مهارت زبانی تسلط کافی داشته باشید. تصور کنید هنگام سفارش غذا توان انتقال خواسته خود را به گارسون ندارید. این مثال به خوبی اهمیت گرامر را حتی در کوچک ترین اتفاقات روزمره نشان می دهد.
اما با این وجود در برخی از شرایط می توانید از زبان عامیانه استفاده نمایید. برای مثال زمانی که با دوستان صمیمی خود در حال گفتگو و یا صحبت کردن هستید می توانید در قید بند استفاده اصولی از گرامر زبان انگلیسی نباشید. به صورت کلی هنگام یادگیری زبان انگلیسی سعی کنید که میان یادگیری مهارت های مختلف وقفه ایجاد نکنید؛ چراکه به محض اینکه شما قرار است به سطح مطلوبی از یادگیری و تسلط برسید، یادگیری را رها کرده و پل ها پشت سر خود را خراب می کنید. زمانی که دچار خستگی و یا ناراحتی هستید با یادآوری اهداف زبانی که دارید با قوای بیشتری به مسیر یادگیری خود ادامه دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. دقت داشته باشید که یادگیری زبان انگلیسی باید به صورت یک امر مداوم و منسجم پیش رود.

روش های تمرین گرامر زبان انگلیسی

برای تسلط بر گرامر زبان انگلیسی نیاز است که به تمرین و مرور مداوم بپردازید. متناسب با نیازهای زبانی که دارید به یادگیری بپردازید. زمانی که شما یادگیری مقدماتی گرامر زبان انگلیسی را پشت سر گذاشته باشید تنها توان رفع نیازهای معمولی و روزانه خود را دارید به همین علت در مقایسه با افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر دنیا را دارند، متفاوت می باشد. برای تحصیل در چنین دانشگاه هایی نیاز به مهارت بسیار بالایی می باشد. در ادامه به معرفی بهترین روش های آموزشی خواهیم پرداخت به تک تک مواردی که بیان می شود دقت داشته باشید.

 • انتخاب روش یادگیری

روش های یادگیری زبان انگلیسی از تنوع و طراحی های مختلفی تشکیل شده است. اینکه شما به انتخاب کدام یک از روش ها اقدام میکنید به نیازها و اهداف زبانی شما بستگی دارد. روش هایی را انتخاب نمایید که باعث تسلط شما بر گرامر زبان انگلیسی شود و شما را از اضطراب و‌ نگرانی هایی که در این باره دارید رها کند. برخی از دوره ها تنها بر روی یک مهارت زبانی تمرکز می کنند اما باید گفت که یادگیری و تسلط شما زمانی اتفاق می افتد که بر هر چهار مهارت زبانی تسلط داشته باشید. برخی از افراد به صورت خودآموز به یادگیری زبان انگلیسی و تسلط بر این مهارت می پردازند. پیشنهاد ما به شما این است که در این مسیر از اساتید و مدرسین کمک بگیرید تا مسیر پیش رو برای شما با سرعت و‌ کیفیت بیشتری طی شود.

 • استفاده از منابع کمک آموزشی

برای اینکه بتوانید در مدت زمان اندکی بر این مهارت تسلط پیدا کنید نیاز است که از منابع کمک آموزشی کمک بگیرید. برای مثال انواع مختلفی از کتاب های کمک آموزشی وجود دارد که به شما در این مراحل کمک خواهند کرد. قبل از خرید کتاب های کمک آموزشی از مدرسین خود کمک بگیرید تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. از منابع متعدد استفاده نکنید؛ چراکه موجب سردرگمی بیشتر شما می شود. بعد از هر مبحثی که فرا می‌گیرد به تمرین و مرور بپردازید زیرا تنها خواندن و آگاه شدن از گرامر برای تسلط شما کافی نیست.

 • یادداشت برداری

یادداشت برداری یکی دیگر از روش هایی است که موجب می شود روند تسلط شما را سریع تر کند. برخی از نکات گرامری وجود دارند که زیاد شنیده و دیده  می شوند. چنین مواردی به خوبی نشان دهنده این نکته است که در طول روز و زندگی روزمره ما از این نکات استفاده بیشتری خواهیم کرد. این موارد را یادداشت نمایید و به تمرین بیشتری در این زمینه بپردازید.

 • کمک از دوستان مسلط بر زبان انگلیسی

برای تسلط بر مهارت های زبانی از دوستان خود کمک بگیرید. خجالت را کنار بگذارید و با همه تلاش و توان به تمرین با دوستان خود بپردازید. از دوستان و یا افراد بومی بخواهید که اشتباهات شما را گوشزد کنند و به شما اصلاح شده آن را آموزش دهند.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

از دیگر منابع کمک آموزشی می توان به اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی اشاره کرد. با استفاده از چنین منابعی می توانید به تمرین گرامر زبان انگلیسی بپردازید. این نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به کونه ای طراحی شده اند که برای همه افراد در هر شرایط زمانی و مکانی مناسب می باشند. خارج از کلاس ها و دوره های آموزشی به یادگیری زبان و تمرین های گرامری بپردازید. یادگیری خود را محدود به کلاس ها و دوره های آموزشی نکنید. کار کردن با چنین برنامه هایی به شما این امکان را می دهد که در همه شرایط تنها با اتصال به اینترنت بتوانید به یادگیری و تمرین بیشتر بپردازید. کودکان نیز می توانند از چنین نرم افزارهایی استفاده کنند اما در هنگام استفاده والدین در کنار آن ها حضور داشته باشند و مدت زمان معینی را برای استفاده آن ها در نظر گیرند.

 • تمرین و مرور

همانطور که پیش تر اشاره کردیم تنها دانستن گرامر زبان انگلیسی برای تسلط بر این مهارت زبانی، کافی نیست. شما باید بعد از یادگیری هر مبحث به تمرین های بسیار و مداومی بپردازید تا بر هر مبحث تسلط پیدا کنید و وارد حافظه بلند مدت شما شود. بعد از گذشت چند روز به مرور مباحث و تمرین هایی که داشته اید، اقدام نمایید.

نکته:

یادگیری و تسلط شما بر کرامر زبان انگلیسی با استفاده از روش های سنتی و قدیمی تنها باعث اذیت و آشفتگی بیشتر شما می شود به همین علت به سراغ روش هایی نوینی بروید که گرامر زبان انگلیسی را به صورت ناخودآگاه به شما آموزش دهند. اینکه به تمرین های بسیاری بپردازید، یادگیری به صورت خودآگاه را برای شما تداعی می کند. استفاده از روش های سنتی تنها باعث می شود که شما به حفظ کردن تعداد زیادی از دستور العمل های گرامری بپردازید و در نهایت بعد از مدتی آن ها را به فراموشی بسپارید. بهتر است که در مسیر یادگیری زبان انگلیسی همراه با اساتید و مدرسین خود غرق شوید. در معرض زبان قرار گرفتن کمک زیادی به تسلط و یادگیری شما به صورت ناخودآگاه خواهد کرد. در پایان مقاله به یکی از روش ها و متدهای آموزشی که گرامر را به صورت ناخودآگاه به شما آموزش خواهد داد می پردازیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
در هر صورت اهمیت و ضرورت یادگیری گرامر زبان انگلیسی را نمی توان نادیده گرفت و در هر مرحله از آموزش و یادگیری قرار دارید باید به صورت جدی تر به یادگیری آن اقدام نمایید. تسلط شما بر این مهارت موجب می شود ارتباطات صحیح با افراد مختلف به خصوص افراد بومی برقرار نمایید. به صورت یک پارچه و پیوسته به مسیر یادگیری ادامه دهید تا بهترین نتایج را در این مسیر از آن خود کنید.

سه قانون مهم گرامر زبان انگلیسی

 1. اسامی جمع بی قاعده
 2. رسمی صحبت کردن
 3. حرف تعریف و جنسیت

این چند موردی که مطرح کرده ایم از قوانین مهم زبان انگلیسی می باشند که در هر شرایطی باید به رعایت کردن آن ها پرداخت.

اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف در یادگیری زبان انگلیسی

در گذشته به برنامه ریزی و تعیین هدف اهمیت چندانی داده نمی شد اما در چند سال اخیر با آزمون و خطاهای بسیاری که کرده اند متوجه اهمیت و کاربرد بالای برنامه ریزی و تعیین هدف شده اند. برنامه ریزی و تعیین هدف در انجام کارها و یادگیری مهارت های مختلف به ما کمک بسیاری می کند. برنامه ریزی به افراد این امکان را می دهد که امور روزانه خود را به صورت منظم و در زمان مشخصی به انجام برسانند. از طرفی برنامه ریزی برای افرادی که در طول روز از نبود زمان کافی ناراضی هستند، مناسب می باشد؛ چراکه این امکان را به همه افراد می دهد تا در بازه های زمانی مشخصی به انجام امور مختلف بپردازند.
هدف گذاری و یا تعیین هدف نکته دیگری است که باید بدان توجه داشته باشید. هدف گذاری موجب افزایش انگیزه شما برای انجام امور و کارهای مربوط به زندگی روزانه می شود. با تعیین هدف و برنامه ریزی می توانید قدم های بعدی خود را با آگاهی کاملی بردارید. قدرت هدف گذاری و برنامه ریزی را در مسیر یادگیری زبان انگلیسی دست کم نگیرید. شاید در ابتدا برای شما انجام این امر دشوار باشد اما به محض اینکه موفقیت هایی را در این زمینه کسب کردید متوجه صحیح بودن این کار خواهید شد و تمایل به انجام مجدد این کار خواهید داشت. سعی داشته باشید که قبل از شروع مسیر یادگیری به برنامه ریزی و تعیین هدف اقدام نمایید اما اگر از چگونگی برنامه ریزی و هدف گذاری مطلع نیستید می توانید از مدرسین و‌ اساتید خود کمک بگیرید. راهبران به شما راهنمایی های لازم را خواهند کرد تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

 • دوره راکت زبان انگلیسی

یکی از روش های به روز که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری می باشد، دوره راکت نام دارد. این دوره به دو صورت فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) در حال برگزاری است. علت برگزاری دوره ها به دو روش متفاوت، افزایش قدرت انتخاب داوطلبان می باشد. برای انتخاب می توانند از مشاوران کارشناسان ما بیشترین کمک را دریافت کنند. در ادامه راه های ارتباطی را معرفی خواهیم کرد. در این دوره زمان، تعداد برگزاری جلسات در طول هفته، انتخاب مدرس توسط زبان آموزان تعیین می شود. حق انتخاب بالایی که زبان آموزان در این دوره دارند موجب شده است تمایل زیادی به پشت سر گذاشتن این دوره داشته باشند. این دوره برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد. شما می توانید بر حسب نیازهای زبانی و اهدافی که دارید به انتخاب هر یک از آن ها بپردازید. این دوره یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی می باشد و بیشتر مورد استقبال افرادی قرار گرفته است که  مدت زمان اندکی را برای یادگیری زبان انگلیسی در اختیار دارند.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره های موجود که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال تدریس می باشد، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. این دوره آموزشی برای همه افراد به خصوص افرادی که قصد دارند در آزمون هایی مانند آیلتس و تافل نمره بالایی کسب نمایند و یا بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند، مناسب می باشد. هر یک از دوره ها دارای ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی می باشند. در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات این دوره آموزشی اشاره خواهیم کرد. خصوصیات آموزش جامع مکالمه انگلیسی شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

حال که از دوره های مربوط به بزرگسالان مطلع شدید بهتر است که به یکی از دوره هایی که برای کودکان طراحی شده است، بپردازیم. از آنجایی که آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در چند سال گذشته اهمیت بسیاری پیدا کرده است بهتر است که بیشتر درباره این دوره آموزشی به صحبت بپردازیم. دوره ای که احمدرضا ابراهیمی به طراحی آن پرداخته است، دوره راکت جریان نام دارد. این دوره آموزشی با توجه به نگرانی ها و دغدغه های زبانی که والدین نسبت به فرزندان خود دارند طراحی شده است. در این دوره نیازهای زبانی کودکان متناسب با تغییرات و پیشرفت های روز دنیا در نظر گرفته شده است. دوره راکت جریان از طریق سریال های انگلیسی به آموزش زبان آموزان می پردازد. هدف اصلی این دوره آموزشی تسلط زبان آموزان بر مکالمه و نیتیو لایک شدن آن ها می باشد. اساتید و مدرسین این دوره، آموزش های متفاوت و مربوط به کودکان را پشت سر گذاشته اند و بعد از تلاش های بسیار آماده تدریس به کودکان شده اند. تلاش مدرسین دوره راکت جریان ایجاد بهترین لحظات آموزشی برای کودکان می باشد. آنلاین و خصوصی برگزار شدن این دوره آموزشی موجب شده است که والدین در داخل منزل و در کنار فرزندان خود از روند و مراحل یادگیری آگاهی داشته باشند. بدون هیچ نگرانی کودکان خود را به سبک و متد آموزشی احمدرضا ابراهیمی بسپارید.

ویژگی اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

اساتید دوره های موجود زیر نظر احمدرضا ابراهیمی دو الی چند زبان را به سبک راکت فرا گرفته اند و با آگاهی و درک بیشتری به تدریس زبان انگلیسی می پردازند. اساتید دوره با توجه به شخصی سازی آموزشی به برنامه ریزی بر اساس نیازهای زبانی فراگیران می پردازند. اساتید و مدرسین وبسایت بعد از پشت سر گذاشتن دوره های تربیت مدرس آماده تدریس به شما زبان آموزان شده اند. لازم به ذکر است که مدرسین زبان انگلیسی کودکان متفاوت با مدرسین بزرگسالان می باشند و آموزش های متفاوتی را پشت سر گذاشته اند. مدرسین بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی به تدریس می پردازند و از دغدغه ها و‌ نگرانی هایی که زبان آموزان دارند، مطلع هستند به همین علت با درک و دید عمیقی به تدریس اقدام می کنند. راهبران و اساتید در نقش هدایت کننده مسیر همراه با زبان آموزان خود پیش می روند. در دوره های آموزش زبان انگلیسی تنها به تدریس زبان پرداخته نمی شود بلکه به موارد دیگری از جمله: چگونگی افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس، چگونگی برنامه ریزی و تعیین هدف پرداخته می شود. راهبران و اساتید نقش بسیار مهمی در انگیزه و اشتیاق زبان آموزان دارند. زمانی که مدرسین شما فقط به دنبال رفع تکلیف باشند، کلاس ها و دوره های آموزشی به صورت رسمی و خشک برگزار می شوند و بعد از گذشت مدتی آشفتگی و دلزدگی زبان آموزان را با خود به همراه دارد. اما زمانی که کلاس ها و دوره های آموزشی همراه با صمیمیت و هیجان باشد، زبان آموزان به ادامه پیدا کردن کلاس ها و دوره های آموزشی علاقه بسیاری پیدا می کنند. بنابراین هنگام انتخاب مدرس به بسیاری از نکات توجه نمایید. راهبران از آغاز تا پایان دوره همراه و پشتیبان شما هستند و بهترین و لذت بخش ترین لحظات را سپری خواهید کرد.

آموزش زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

سبک آموزشی دوره راکت و یا دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی به گونه ای طراحی شده است که برای همه افراد در هر سطح و سنی مناسب می باشد. و با توجه به ماهیت و محتوای متفاوت خود باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. روش آموزشی دوره راکت، آموزش از طریق سریال های انگلیسی زبان می باشد.
اشتباه نکنید! در این دوره ها قرار نیست فقط به تماشای فیلم و سریال بپردازید. از این طریق نه تنها به آموزش زبان انگلیسی بلکه منجر به نیتیو لایک شدن زبان آموزان نیز می شوند. آموزش زبان انگلیسی با سریال امکان یادگیری عادات و مهارت های زبانی را به فراگیران می دهد. دوره های موجود در سایت چهار مهارت اصلی زبان را به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری به شما آموزش می دهند. افرادی که قصد نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی را دارند بهتر است که به مسافرت و یا مهاجرت به کشورهای دیگر را تجربه کنند اما در صورتی که برخی از افراد توان انجام این کار را ندارند باید به سراغ نزدیک ترین و حقیقی ترین روش یعنی آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال، بروند. استفاده از این سبک آموزشی مزایای بسیاری با خود به همراه دارد. در ادامه به بیان برخی از ویژگی های استفاده از این دوره اشاره خواهیم کرد. به موارد زیر دقت داشته باشید.

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. دانش زبانی متنوع
 5. امکان انتخاب های متعدد
 6. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 7. جذاب ترین روش
 8. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 9. کامل ترین روش
 10. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 11. محتوای نامحدود
 12. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 13. ارزان ترین روش
 14. و…

نحوه برگزاری کلاس های سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

دوره راکت و دیگر دوره ها در سایت احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی در حال برگزار می باشند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی دارای مزایای بسیاری می باشد. این سبک آموزشی با توجه به مزایایی که دارد مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای مثال دلیل اصلی که احمدرضا ابراهیمی محیط و فضای آنلاین را برای آموزش زبان انتخاب کرده است این است که از این طریق زبان آموزان می توانند اصل آموزش را دریافت کنند. اما دلایل دیگری که باعث شده است افراد به این سمت سوق پیدا کنند این است که در هر شرایط زمانی و مکانی این امکان وجود دارد که زبان آموزان بتوانند به آموزش و یادگیری مشغول شوند. زبان آموزان می توانند بدون هیچ نگرانی آموزش را دریافت کنند. از طرف دیگر محیط آنلاین به دلیل اینکه پلتفرم های مختلفی را در اختیار کاربران خود می گذارد موجب شده است که کاربران توان انتخاب های متعددی را داشته باشند. بسیاری از هزینه های موجود برای موسسات و زبان آموزان کاهش پیدا می کند و از ترافیک های شهر رها می شوند.
ویژگی دیگری که باید بدان توجه داشته باشید این است که کلاس ها و دوره های موجود در سایت به صورت خصوصی برگزار می شوند. آموزش خصوصی زبان انگلیسی این امکان را به فراگیران می دهد تا مزایای بسیاری از جمله افرایش تمرکز و آرامش را هنگام تدریس تجربه نمایند. در کلاس های خصوصی به دلیل اینکه تنها یک زبان آموز در داخل کلاس حضور دارد موجب می سود همه حواس و تمرکز مدرس بر روی همان یک نفر باشد. علاوه بر این کلاس های خصوصی اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان را افزایش می دهد. همه تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی این است که بهترین و بیشترین مزایا در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.

در صورتی که علاقه مند هستید بر هر چهار مهارت اصلی زبان در مدت زمان کوتاهی همانند نیتیو لایک ها تسلط پیدا کنید می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید و از طریق پشتیبانی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید؛ همچنین می توانید با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل نمایید. مشاوران و کارشناسان سایت هر روز به جز روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.