IELTS7 Banner 01 8

آموزش تضمینی زبان انگلیسی یکی از مهمترین دغدغه های هر شخصی است که مشتاق یادگیری زبان انگلیسی است. امروز من در این مقاله می خواهم با شما در رابطه با همین عنوان صحبت کنم.
موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی تمام وقت در حال برگزاری دوره های فشرده زبان (آموزش زبان در ۵۰ روزروسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، ترکی، ژاپنی، عربی، چینی و انگلیسی است. برای شرکت در این دوره ها شرایط ویژه ای وجود دارد که متقاضیان این آموزش را منحصر به فرد می سازد.
تنها اساتید راکتموسسه استاد ابراهیمیکه به عنوان راکت پایلت در سایت معرفی شده اند قادر به تشخیص این ویژگی ها هستند.
برای صحبت کردن در مورد آموزش تضمینی زبان انگلیسی با یک مثال شروع می کنیم. تصور کنید شما در یک مهمانی هستید و می‌خواهید میوه ای را پوست بگیرید و برای این کار به کارد نیاز دارید. کاردی را از میزبان می‌گیرید ولی شک دارید که آیا این کارد به درستی پوست میوه را می‌برد یا خیر.

 

شما به آن کارد شک دارید زیرا فکر می کنید نمی تواند میوه را پوست بگیرد پس از میزبان می پرسید آیا این کارد به درستی پوست میوه را می برد یا خیر. و از میزبان تضمینی می خواهید که به شما بدهد.
در صورتی که اگر شما کارد را با تمام توان بر روی میوه بگذارید و میوه را با هر کارد تیز یا کندی پوست بگیرید پوست میوه به راحتی کنده می‌شود اما اگر شما فقط کارد را روی میوه بگذارید و هیچ تلاشی برای کندن پوست میوه نکنید حتی اندکی فشار هم به کارد ندهید کارد نیز خود به خود پوست میوه را نمی‌کند.
آموزش تضمینی زبان انگلیسی هم به همین شکل است. هر چقدر شما برای یادگرفتن زبان تلاش کنید و واقعا تا جایی که می توانید فعالیت کنید می توانید زبان مورد نظر خودتان را بسیار عالی یاد بگیرید.
اما اگر همیشه منتظر معلم باشید و حتی یک جمله نیز در دفترتان ننویسید هیچ وقت زبان یاد نمی‌گیرید حتی اگر معلمتان تمام تلاش و توان خود را بگذارد.‌ من نمی خواهم بگویم بدون معلم یادبگیرید خیر، من می خواهم بگویم معلم نقش کارد را برای شما بازی می کند. معلم راهبری است برای رسیدن به هدفتان. اما بد نیست این را هم بدانید که اراده تنها یا تلاش تنها نیز تاثیری ندارد.

 

شما باید تلاش‌ و اراده را در کنار هم بگذارید تا بتوانید به جایگاه دلخواه خودتان برسید. نه تنها تلاش و اراده برای زبان کاربرد دارد بلکه برای یادگرفتن هر چیز دیگری و یا رسیدن به جای دیگری این فرمول جواب می‌دهد چه در ورزش، چه در موسیقی و… و در ضمن این را نیز بدانید که در آموزشی که همه چیز به شما بستگی دارد تضمینی نیست به جز خود شما.
دوستان امیدوارم با نوشتن این مقاله کمکی مفید به شما کرده باشم. اما اگر مشتاق هستید در کلاس های خاص و فوق استثنائی راکت ما شرکت کنید فرم زیر را تکمیل نمایید و اگر دوست دارید زبان انگلیسی را آنلاین و به صورت رایگان یادبگیرید مقالات زیر را مطالعه فرمایید و با ما تماس بگیرید.
انواع خداحافظی به زبان انگلیسی، روز های هفته به زبان انگلیسی، حال ساده و استمراری به زبان انگلیسی، کاربرد ها و تفاوت های will و be going to.
جهت شرکت در دوره های راکت ما فرم زیر را تکمیل نمایید و با شماره ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ تماس بگیرید.