IELTS7 Banner 01 8

صحبت کردن در مورد ظاهر اشخاص به زبان آلمانی یکی دیگر از موضوعات پر کاربرد در آموزش زبان آلمانی در موسسه آنلاین زبان احمدرضا ابراهیمی است. این موضوع در یادگیری زبان آلمانی کمک زیادی به زبان آموزان و متقاضیان یادگیری آنلاین مکالمه زبان آلمانی کرده است. هنگامی که شما می خواهید در مورد ظاهر و شکل افراد صحبت کنید باید صفاتی را که در این زمینه لازم دارید بشناسید و بتوانید به راحتی بیان کنید.
در این مقاله قصد داریم بعضی از این صفات را به شما عزیزان آموزش دهیم.
برای این منظور به بعضی از سوال و جواب ها در این قسمت دقت کنید:
?Wie sieht deine Schwester aus
خواهرت چه شکلیه؟
.Sie hat lange glatte Haare und Schwarze Augen
او (خواهرم) موهای صاف و بلند و چشم های مشکی رنگی داره.

.Sie ist klein
او قدش کوتاهه.
.Sie ist hübsch
او زیباست.

نمونه این مثال ها برای او(مونث) به کار می روند. حالا به نمونه هایی برای او(مذکر) دقت کنید:
?Wie Sieht dein Bruder aus
برادرت چه شکلیه؟
.Er hat kurze Haare und braune Augen
او (برادرم) موهای کوتاه و چشم های قهوه ای رنگ داره.
.Er hat einen Schnurrbort und Vollbart
او سبیل و ریش داره.

 

 

?Wie sieht dein Vater aus
پدرت چه شکلیه؟
.Er hat graue Haare und einen Schnurrbort
او موهای گندمی رنگ و سبیل داره.
.Er hat braune Augen 
او چشم های قهوه ای رنگ داره.
.Er ist groß und schlank
او بلند و لاغره.
این مثال ها را برای افراد مختلفی می توانید با توجه به جنسیت شخص استفاده کنید. برای تلفظ درست و صحیح کلمات و همچنین لحن جملات شما نیاز به تمرین و تکرار دارید که البته با مشاهده کلیپ می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید.

 

امیدوارم که مطالب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. شما می توانید با تماشای کلیپ های آموزشی و مطالعه مقالات در سایت احمدرضا ابراهیمی آموزش رایگان زبان آلمانی و سایر زبان ها ی انگلیسی، اسپانیایی، چینی، روسی، عربی و ترکی را در اختیار خود داشته باشید و دانش زبانی خود و همچنین یادگیری زبان آلمانی را به سطوح بالاتری برسانید. شما نوعی از آموزش خصوصی زبان آلمانی را با محتوای آموزشی موجود در سایت ابراهیمی تجربه خواهید کرد. اصطلاحات کاربردی در این محتوا شما را جهت یادگیری آنلاین مکالمه زبان آلمانی یاری می کند. لینک برخی از مقالات برای آشنایی بیشتر شما و یادگیری زبان آلمانی در این بخش قرار گرفته است: پرسیدن قیمت به زبان آلمانی، آب و هوا به زبان آلمانی، ساعت و زمان به زبان آلمانی، علاقه مندی ها به زبان آلمانی، صحبت کردن درباره تعطیلات آخر هفته به زبان آلمانی، صحبت کردن در مورد اوقات فراغت به زبان آلمانی
محتوای آموزشی که در دسترس شما قرار می گیرد با همت اساتید پرتلاش موسسه آنلاین آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی تهیه شده به صورت رایگان به شما کمک می کند تا بر اطلاعات زبانی خود بیفزایید و آمادگی لازم جهت شرکت دوره فشرده (آموزش زبان در ۵۰ روز) آموزش زبان دلخواه خود را پیدا کنید. آموزش آنلاین زبان آلمانی و به طور کلی آموزش زبان در کوتاه مدت و به صورت فشرده در زبان های آلمانی، روسی، چینی، عربی، اسپانیایی، ترکی و انگلیسی در حال برگزاری می باشد. شما عزیزان نیز با تکمیل فرم زیر یا تماس با شماره های ۰۹۳۳۵۵۵۸۰۰۲ و ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ می توانید با تیم موسسه ابراهیمی برای دریافت مشاوره رایگان یا شرکت در هر یک از دوره ها ارتباط برقرار کنید.