IELTS7 Banner 01 8

صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان آلمانی از موضوعات مرتبط با آموزش مکالمه زبان آلمانی است که در گفتگو های روزانه استفاده می شود. موضوعات انتخاب شده در آموزش رایگان آنلاین زبان آلمانی با در نظر گرفتن نیاز زبان آموزان و میزان کاربرد این مباحث در مکالمات و زندگی روزانه توسط اساتید برتر موسسه آموزش زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی تهیه و تنظیم شده است و به راحتی در دسترس تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان آلمانی و سایر زبان های ترکی، اسپانیایی،عربی، چینی، روسی و انگلیسی گذاشته شده است.
شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای هر زمانی از شبانه روز که وقت و شرایط شما اجازه دهد می توانید از این آموزش ها که در قالب کلیپ و مقاله در اختیار دارید به یادگیری رایگان زبان دلخواه خود بپردازید.امروز با آموزش توصیف شخصیت افراد به زبان آلمانی در خدمت شما عزیزان هستیم.برای توصیف شخصیت افراد به زبان آلمانی باید صفات کاربردی برای این منظور را یاد بگیرید. نحوه استفاده از صفات در جمله نیز موضوع دیگری است که باید به آن دقت کنید. در این مقاله قصد داریم کاربرد بعضی از این صفات را به شما عزیزان آموزش دهیم.

 

به جملات زیر توجه کنید:
.Sie ist freundlich
او (مونث) خوش برخورد است.
.Er ist lustig
او (مذکر) شوخ طبع است.
.Du bist mutig
تو شجاعی
.Sie ist fleißig
او سخت کوش است.
.Er ist liebenswürdig
او مهربان است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

.Ich bin ernst
من جدی ام.
.Er ist geduldig
او صبور است.
.Sie ist intelligent
او باهوش است.
.Ich bin schüchtern
من خجالتی ام.
همان طور که دیدیدفعل “Sein” به معنی بودن، در این جملات به منظور توصیف شخصیت افراد استفاده می شود.
.Du bist fleißig
.Ich bin schüchtern

 

شما عزیزان برای یادگیری تلفظ صحیح کلمات و لحن جملات می توانید به کلیپ مراجعه کنید. به منظور آشنایی بیشتر شما لینک برخی از مقالات در این قسمت قرار می گیرد: صحبت کردن در مورد اعضای خانواده به زبان آلمانی، صحبت کردن در مورد داشته ها و نداشته ها به زبان آلمانی، پرسیدن قیمت به زبان آلمانی، ساعت و زمان به زبان آلمانی، آب و هوا به زبان آلمانی
محتوای آموزشی موجود در سایت ابراهیمی برای علاقه مندان به زبان های آلمانی، ترکی، عربی، انگلیسی، اسپانیایی، روسی و چینی به صورت رایگان در دسترس تمامی دوستان قرار می گیرد. شاید یادگیری زبان آلمانی در کوتاه مدت یا هر زبان دیگر ی غیر از زبان مادری برای هر انسانی کار دشواری به نظر بیاید ولی اگر این آموزش همراه با برنامه ریزی و هدفمندی باشد یادگیری شما خیلی سریع تر از آنچه که فکر می کردید اتفاق می افتد. آموزش فشرده زبان آلمانی که همان آموزش زبان در ۵۰ روز است به نام دوره های راکت نیز شناخته می شوند و متقاضیان زیادی را اهداف زبانی خود رسانیده است. شما می توانید با مطالعه سایت و تماشای کلیپ ها به سطح بالاتری از زبان مورد نظر خود برسید و بعد به راحتی در این دوره های آموزش فشرده زبان شرکت کنید. این دوره های فشرده (آموزش زبان در ۵۰ روز) در زبان های آلمانی، ترکی، عربی، روسی، اسپانیایی، انگلیسی و چینی در حال برگزاری می باشد. شما عزیزان هم برای دریافت مشاوره رایگان یا شرکت در هر یک از دوره ها می توانید فرم زیر را تکمیل کنید یا با شماره های ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ و ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل فرمایید و با مشاوران ما در تماس باشید.