در واقع چطور می‌توانید درباره پدر یا خواهرتان به انگلیسی صحبت کنید؟ آیا تابه حال تلاش کرده‌اید درباره اعضای خانواده‌تان به زبان انگلیسی صحبت کنید؟ بسیاری از افراد برای آغاز مکالمه صحبت کردن در مورد اعضاء خانواده به زبان انگلیسی را انتخاب می‌کنند. به دلیل اینکه این مبحث در بسیاری از مکالمات روزانه شما مورد استفاده قرار می‌گیرد ما این مقاله را نوشته و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

 

IELTS7 Banner 01 8 صحبت کردن در مورد اعضاء خانواده به زبان انگلیسی,صحبت کردن در مورد اعضاء خانواده به انگلیسی

صحبت کردن در مورد اعضاء خانواده به زبان انگلیسی:

  • برای صحبت کردن در مورد اعضاء خانواده به انگلیسی به جملات و عبارات زیر دقت کنید و برای تثبیت بیشتر بعد ازهر عبارت به تمرین بپردازید. یکی از سوالات رایج برای آغاز مکالمه و صحبت کردن در مورد اعضاء خانواده عبارت زیر می‌باشد:

?How many people are there in your family
چند نفر در خانواده شما وجود دارند؟

و در جواب سوال بالا می‌توانید از اصطلاح‌های زیر استفاده کنید. این جواب‌ها برای افرادی هستند که در خانواده آن ها سه نفر یا پنج نفر وجود دارند.

.There are five people in my family
پنج نفر در خانواده ی من وجود دارند.

.There are three people in my family
سه نفر در خانواده ی من وجود دارند.

  • یکی از روش‌های دیگری که شما می‌توانید به مکالمه درباره اعضای خانواده‌تان بپردازید استفاده از عبارات زیر می‌باشد:

?How many brothers do you have
چند تا برادر داری؟

?How many sisters do you have
چند تا خواهر داری؟

در جواب سوالات بالا می‌توانید از عبارات زیر استفاده کنید:

.I have two sister and one  brothers
من دو خواهر و یک برادر دارم.

.I just have one brothers
من فقط یک برادر دارم.

  • زمانی که شما در مکالمه زبان انگلیسی خود سعی در صحبت درباره فرزندانتان داشته باشید می‌توانید از جملات و عبارات زیر استفاده کنید:

.I have three kids: two boy and a girls.
من سه فرزند داردم: دو پسر و یک دختر

.We have a newborn daughter
ما یک دختر تازه متولد شده داریم.

نکته: همیشه در سوالات و عبارت‌ها بعد از how many کلمه بعدی باید به صورت جمع استفاده بشود حتی اگر جواب ما یک نفر بود. مثال‌های زیر به نوعی جواب‌های سوال‌های بالا نیز هستند.

.I have no brothers
من برادری ندارم.

.I have no sisters
من خواهری ندارم.

.I have one brother
من یک برادر دارم.

امید است که با خواندن این مقاله و دیگر مقالات، مطالب کاربردی و مفیدی را در اختیار شما خوبان قرار داده باشیم. آموزش رایگان با در اختیار داشتن چنین مقالات که توسط اساتید موسسه ی استاد احمدرضا ابراهیمی تهیه می‌شود بسیار آسان است به شرط آن که برنامه ریزی دقیق و پشتکار داشته باشید.
این فرصتی است که اساتید خبره‌ی آموزش در موسسه‌ی احمدرضا ابراهیمی در اختیار علاقه‌مندان به یادگیری قرار داده‌اند. لینک‌های زیر برای راهنمایی بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. آموزش زبان انگلیسی،  آموزش گرامر انگلیسی، آموزش مکالمه انگلیسی، دوره های زبان انگلیسی، جملات کاربردی انگلیسی.
مطالبی که در مقاله به آن پرداخته شد بخشی از آن به تسلط شما بر گرامر و بخش بیشتر آن به تسلط شما بر مکالمه زبان انگلیسی ارتباط دارد. آیا می‌دانید در چه صورت تسلط شما بر مکالمه و لهجه تقویت خواهد شد؟ تا به حال به جوابی رسیده‌اید؟
دوره های راکت سایت زبان احمدرضا ابراهیمی این مشکل را برای همه شما برطرف کرده است. دوره‌های راکت با در نظر گرفتن علاقه و دغدغه شما زبان آموزان به دو صورت فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) برگزار می‌شوند. دوره‌های راکت با آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و سریال علاوه بر تسلط شما بر مکالمه و لهجه باعث تسلط شما بر گرامر و لغات زبان انگلیسی می‌شود. به گونه‌ای که در پایان دوره تشخیص شما از یک نیتیو آمریکایی سخت خواهد شد. بسیاری هنوز تسلط بر مکالمه برایشان یک آرزوی دیرینه است اما دوره‌های راکت در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی این آرزوی دیرینه را برای شما به واقعیت تبدیل کرده است. همه شما در کنار سرگرمی، بدون اضطراب و فضایی سرشار از آرامش به یادگیری می‌پردازید. این دوره‌ها با توجه به در نظر گرفتن شرایط شما عزیزان، به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌شوند
در موسسه‌ی آنلاین آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی به غیر از دوره‌های راکت زبان انگلیسی، دوره‌های راکت زبان های ترکی، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی ،چینی  و…. نیز برای عزیزان علاقه مند به این زبان ها برگزار می‌شود.
دوره‌های راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) ویژه علاقه‌مندانی است که مایل به یادگیری زبان در کوتاه مدت هستند. این دوره‌ها با به کارگیری جدیدترین علوم آموزش و با در اختیار داشتن اساتید توانمند در این عرصه شما عزیزان را در یادگیری زبان دلخواه خود همراهی خواهند کرد. برای شرکت در این دوره‌ها می‌توانید فرم زیر را تکمیل نموده یا با شماره‌ی ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل فرمایید.