برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان انگلیسی

صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری از موضوعاتی هستند که در گفتگو‌های روزانه و مکالمات ما مطرح می‌شوند. حال اگر شما بخواهید زبانی را یاد بگیرید پس باید موضوعاتی را برای تمرین داشته باشید که کاربردی باشند و روزانه با آن‌ها رو‌به‌رو می شوید. موسسه احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن این نیاز، محتوای آموزشی کارآمدی را برای علاقه‌مندان به یادگیری زبان فراهم کرده است. در این قسمت به آموزش موضوع امروز که صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان انگلیسی است می‌پردازیم.
وقتی می‌خواهید در مورد این موضوع گفتگو کنید باید در نظر داشته باشید که از زمان حال ساده استفاده کنید زیرا که شما به صورت کلی صحبت می‌کنید و منظور شما محدود به زمان خاصی نمی‌شود. اگر شما در توصیف مادرتان می‌گویید: “مادرم مهربان است” منظورتان این است که مهربانی در وجود او است. (اگر در مورد شخصیت فردی که از دنیا رفته است صحبت کنید باید از زمان گذشته در جمله بندی استفاده کنید.)

صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان انگلیسی:

وقتی که می‌خواهید در مورد شخصیت افراد شروع به صحبت کنید بهتر است با سوال کردن به شکل زیر در مورد فرد مد نظرتان بپرسید:

?What is your mother like
مادر تو چطوریه؟
?What is your father like
پدر تو چطور چطوریه؟

قطعا شخصی را که شما به خوبی می‌شناسید، می‌توانید به خوبی توصیف کنید مثل یک دوست یا یکی از اعضای خانواده که از جملات زیر برای این منظور و همچنین برای جواب دادن به سوالات بالا می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:


.My mother is very kind and really outgoing
مادر من بسیار مهربان و واقعا اهل ارتباط است.
.My best friend is funny and she is talkative
بهترین دوست من بامزه و پر حرف است.

برخی از صفات شخصیتی:

برای صحبت کردن در مورد شخصیت افراد بهتر است صفاتی که در این موارد استفاده می‌شود را بشناسید تا به شایستگی و درستی منظور خود را بیان کنید. مثلا:

outgoing:  اجتماعی

friendly: دوستانه

patient: صبور

kind: مهربان

talkative: پرحرف

stingy: خسیس

generous:   بخشنده

confident:  با اعتماد به نفس

creative:  خلاق

hardworking: سخت کوش

serious:  جدی

shy: خجالتی

talkative:  پرحرف

funny: بامزه

شما عزیزان با خواندن مقالات که با تلاش اساتید فرهیخته‌ای در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی مهیا می‌شود می‌توانید به راحتی یک آموزش زبان انگلیسی در دسترس خود داشته باشید و دانش خود را در این زمینه ارتقاء دهید. تیم موسسه ابراهیمی محتوای آموزشی خود را بر اساس نیاز زبان آموزان و به کارگیری علوم روز آموزش تهیه کرده‌اند و در اختیار علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار می‌دهد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی با موضوعاتی مانند صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان انگلیسی و موضوعات کاربردی دیگر فرصت یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را خارج از محدودیت‌های زمان و مکان برای شما فراهم ساخته است. لینک بعضی از این مقالات برای آشنایی شما در این قسمت قرار می‌گیرد: مقایسه کردن به زبان انگلیسی، بهترین جملات انگلیسی برای شروع مکالمه، احوالپرسی به زبان انگلیسی، سلام کردن به زبان انگلیسی، پذیرفتن دعوت به زبان انگلیسی و…..
در این موسسه شما می‌توانید در دوره‌های آموزش فشرده و فوق فشرده زبان انگلیسی یا دوره‌های راکت که آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز  و یا 50 جلسه هستند شرکت کنید. شما زبان و آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت را تجربه خواهید کرد. این دوره‌ها نه تنها برای علاقه‌مندان به زبان انگلیسی بلکه علاقه‌مندان به سایر زبان‌های: ترکی، عربی، اسپانیایی، آلمانی، چینی ، روسی و…. نیز می‌توانند آموزش آنلاین زبان مورد نظر خود را در ۵۰ روز و یا 50 جلسه تجربه کنند.
شما عزیزان هم می‌توانید برای بهره مند شدن از مشاوره رایگان آموزش زبان و شرکت در هر یک از این دوره‌ها فرم مشاوره و ثبت نام زیر را تکمیل کنید و یا از طریق شماره و ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل فرمایید.