صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری از موضوعاتی هستند که در گفتگو های روزانه و مکالمات ما مطرح می شوند. حال اگر شما بخواهید زبانی را یاد بگیرید پس باید موضوعاتی را برای تمرین داشته باشید که کاربردی باشند و روزانه با آن ها رو به رو می شوید. موسسه احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن این نیاز، محتوای آموزشی کارآمدی را برای علاقه مندان به یادگیری به صورت رایگان فراهم کرده است. در این قسمت به آموزش موضوع امروز که صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان انگلیسی است می پردازیم.
وقتی می خواهید در مورد این موضوع گفتگو کنید باید در نظر داشته باشید که از زمان حال ساده استفاده کنید زیرا که شما به صورت کلی صحبت می کنید و منظور شما محدود به زمان خاصی نمی شود. اگر شما در توصیف مادرتان می گویید: “مادرم مهربان است” منظورتان این است که مهربانی در وجود او است. (اگر در مورد شخصیت فردی که از دنیا رفته است صحبت کنید باید از زمان گذشته در جمله بندی استفاده کنید.)

 

وقتی که می خواهید در مورد شخصیت افراد شروع به صحبت کنید بهتر است با سوال کردن به شکل زیر در مورد فرد مد نظرتان  بپرسید:
?What is your mother like
?What is your father like

قطعا شخصی را که شما به خوبی می شناسید، می توانید به خوبی توصیف کنید مثل یک دوست یا یکی از اعضای خانواده که از جملات زیر برای این منظور و همچنین برای جواب دادن به سوالات بالا می توانید از آن ها استفاده کنید:

.My mother is very kind and really outgoing
.My best friend is funny and she is talkative

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

برای صحبت کردن در مورد شخصیت افراد بهتر است صفاتی که در این موارد استفاده می شود را بشناسید تا به شایستگی و درستی منظور خود را بیان کنید. مثلا: (برای تلفظ صحیح این کلمات شما می توانید به کلیپ مراجعه کنید و تکرار و تمرین داشته یاشید.)
outgoing           اجتماعی
friendly             دوستانه
patient              صبور
kind                  مهربان
talkative           پرحرف
stingy               خسیس
funny               بامزه
generous        بخشنده 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

شما عزیزان با تماشای این کلیپ ها و مقالات که با تلاش اساتید فرهیخته ای در موسسه احمدرضا ابراهیمی مهیا می شود می توانید به راحتی یک آموزش رایگان زبان انگلیسی در دسترس خود داشته باشید و دانش خود را در این زمینه ارتقاء دهید. تیم موسسه ابراهیمی محتوای آموزشی خود را بر اساس نیاز زبان آموزان و به کارگیری علوم روز آموزش تهیه کرده است و در اختیار علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار می دهد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی با موضوعاتی مانند صحبت کردن در مورد شخصیت افراد به زبان انگلیسی و موضوعات کاربردی دیگر فرصت یادگیری را خارج از محدودیت های زمان و مکان برای شما فراهم ساخته است. لینک بعضی از این مقالات برای آشنایی شما در این قسمت قرار می گیرد: مقایسه کردن به زبان انگلیسی، بهترین جملات انگلیسی برای شروع مکالمه، احوالپرسی به زبان انگلیسی، سلام کردن به زبان انگلیسی، پذیرفتن دعوت به زبان انگلیسی، بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی رایگان.
در این موسسه شما می توانید در دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی یا دوره های راکت که آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز هستند شرکت کنید این زبان و آموزش زبان انگلیسی در کوتاه مدت را تجربه کنید. این دوره ها نه تنها برای علاقه مندان به زبان انگلیسی وجود دارد بلکه علاقه مندان به سایر زبان های ترکی، عربی، اسپانیایی، آلمانی، چینی و روسی نیز می توانند آموزش آنلاین زبان مورد نظر خود را در ۵۰ روز تجربه کنند.
شما عزیزان هم می توانید برای بهره مند شدن از مشاوره رایگان آموزش زبان در ۵۰ روز و شرکت در هر یک از این دوره ها فرم زیر را تکمیل کنید و یا از طریق شماره های ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ و ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل فرمایید.