IELTS7 Banner 01 8

صحبت کردن در مورد ظاهر افراد به زبان اسپانیایی در لیست مباحثی است که بسیاری از دانش آموزان و علاقه دارند. اگر شما نیز مشتاق هستید به یادگیری این مبحث کافیست که این کلیپ و مقاله را با دقت تماشا و مطالعه فرمایید. اگر شما بخواهید در مورد ظاهر مادر شخصی بپرسید یکی از عبارت هایی که می توانید استفاده کنید عبارت زیر است.

?Cómo es tu madre físicamente¿
مادرت چه شکلیه؟

برای پاسخ دادن به عبارت بالا و عبارات هم معنای آن شما می توانید از یکی از عبارت های زیر استفاده کنید. اگر مادر شما بور و بلند قد بود شما باید از عبارت زیر بهره ببرید.

.Mi madre es rubia y alta
مادر من بور و بلند قده.

در صورتی که مادر شما ما و یا هر شخص دیگری موهای بلندی داشت و شما خواستید این موضوع را به شخصی بگویید و باید عبارت زیر را به کار ببرید.

.Tiene el pelo largo
موهای بلندی داره.

در موقعیت هایی که شما می خواهید رنگ چشم شخصی را بگویید اهنگ چشم او سیاه است باید از عبارت زیر بهره بگیرید.

.Tienes los ojos negros
چشم های مشکی رنگ داره.

اگر شخصی که در مورد او صحبت می کردید عینک میزد باید بگویید:

.Lleva gafas
عینک میزنه.

در صورتی که بخواهید در ادامه صحبت های تان بگویید آن شخص بسیار زیباست باید از عبارت زیر استفاده نمایید.

.Y es muy bonito
و خیلی زیباست.

دو فعل زیر بر اساس ضمیز فاعلی صرف می شوند و سپس استفاده می شوند.

Tener
داشتن

Ser
بودن

 

 

آموزش مکالمه زبان اسپانیایی یکی از نیاز های هر زبان آموزی است که می خواهد زبان اسپانیایی را با روش های اصولی فرا بگیرد. یادگیری این مبحث از این زبان نیازمند تلاش و زمان بسیار است. اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی بی وقفه دانسته های خود را به صورت کلیپ و مقاله در اختیار شما می گذارند.
تیم آموزشی موسسه احمدرضا ابراهیمی هر کدام به بیشتر از سه زبان مسلط هستند و حداقل یک زبان را به شیوه راکت فرا گرفته اند.
اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی به غیر از دوره های آموزش زبان اسپانیایی قادرند به شما دوره های آموزش زبان های انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، فرانسوی، آلمانی، چینی و ژاپنی را نیز آموزش بدهند.
دوره های راکت (آموزش زبان در ۵۰ روز) ویژه علاقه مندانی است که مایل به یادگیری یک زبان در مدت زمان کوتاه می باشند. این دوره ها با بهره گیری از علوم جدید آموزشی و با راهبری اساتید حرفه ای موسسه آنلاین آموزش زبان ابراهیمی برگزار می گردند. برای شرکت در این دوره ها فرم پایین را تکمیل نموده و یا با شماره های ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ و ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل نمایید.
جهت یادگیری مباحث بیشتر به مقالات آموزش زبان اسپانیایی مراجعه کنید.
آب و هوا به زبان اسپانیایی، صحبت کردن در مورد اوقات فراغت به زبان اسپانیایی، برنامه های آینده به زبان اسپانیایی و صحبت کردن در مورد تعطیلات گذشته به زبان اسپانیایی