IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان ها، کشورها و ملیت ها به زبان ترکی موضوعی است که چه در مکالمات دوستانه و رسمی برای شما پیش خواهد آمد. دانستن نام کشورها و ملیت ها و زبان آن ها به عنوان بالا بردن سطح اطلاعات عمومی برای هر انسان خوشایند است ولی این موضوع در بسیاری از موارد یک نیاز محسوب می شود. وقتی شما با زبان دیگری آشنا می شوید یا قصد یادگیری آن را دارید، لازم است در مورد کشورهایی که به آن زبان صحبت می کنند و همچنین کشور، زبان و ملیت خودتان را به زبان دومی که یاد می گیرید بلد باشید و در مکالمات خود استفاده کنید.
یادگیری مکالمه به زبان ترکی در وب سایت موسسه آموزش زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی همراه آموزش رایگان به وسیله کلیپ و مقالات آموزشی که توسط اساتید برتر موسسه ابراهیمی تهیه و تنظیم شده است برای شما به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای اتفاق خواهد افتاد.
آموزش رایگان زبان ترکی است در اختیار تمامی علاقه مندان قرار داده است. البته این آموزش ها برای زبان های انگلیسی، اسپانیایی، چینی، روسی، آلمانی و عربی نیز محتوای آموزشی تولید کرده است و علاقه مندان زیادی از آن استفاده می کنند.
برای این منظور لازم است برنامه ریزی و تلاش را به خاطر داشته باشید. این موسسه محتوای آموزشی خود را که در این مقاله قصد داریم به شما اسامی بعضی از کشورها، ملیت ها و زبان آن ها و همچنین سوال و جواب هایی در این زمینه به زبان ترکی را آموزش دهیم.

اگر شما بخواهید از شخصی بپرسید که اهل کجا هستید، می توانید با این سوال شروع کنید که حالت دوستانه و غیر رسمی دارد:
?Nerelisin
اهل کجا هستی؟

حال اگر بخواهید این سوال را در موقعیت رسمی از یک نفر بپرسید می توانید این گونه سوال کنید(البته برای مخاطبان خود که بیش از یک نفر باشند هم می توانید از این سوال استفاده کنید):
?Nerelisiniz
شما اهل کجا هستید؟
.Ban Iranlıyım
من ایرانی هستم.

?Hangi dili konuşuyorsun
به چه زبانی صحبت می کنی؟
.Ban Farsça konuşuyorum
من فارسی صحبت می کنم.
.Ban İngilizce konuşuyorum
من انگلیسی صحبت می کنم.
?Sen hangi dilleri biliyorsun
چه زبان هایی را بلد هستی؟
Ben Farsça, Türkçe, İngilizce ve .Çince biliyorum
من فارسی، ترکی، انگلیسی و چینی بلدم.

اکنون می خواهیم نام چند کشور و ملیت و زبان آن ها را به شما عزیزان آموزش دهیم.
İran: کشور ایران
İranlı: ملیت
Farsça: زبان
Türkiye : کشور
Türk : ملیت
Türkçe : زبان
Almanya : کشور آلمان
Almanya : ملیت
Almanca : زبان
Rusya : کشور روسیه
Rus : ملیت
Rusça :زبان

Çin : کشور چین
Çinli : ملیت
Çince : زبان
Fransa : کشور فرانسه
Fransız : ملیت
Fransızca: زبان
Amerika : کشور آمریکا
Amerikan : ملیت
İngilizce : زبان
İspanya : کشور اسپانیا
İspanyol : ملیت
İspanyolca : زبان

Hindistan : کشور هند
Hindistanlı : ملیت
Hintçe : زبان
Pakistan : کشور پاکستان
Pakistanlı : ملیت
Urdu : زبان

برای تلفظ صحیح کلمات و پرسش و پاسخ های آموزش داده شده می توانید به کلیپ مراجعه و شیوه درست بیان آن ها را تمرین کنید.
امیدوارم که با مطالعه این مقاله و کلیپ که تلاشی بوده است در جهت آموزش رایگان زبان ترکی و آموزش مکالمه ترکی به سطح زبانی بالاتری دست پیدا کرده باشید. این محتوا نیز با تلاش اساتید سخت کوش موسسه آموزش زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی است که نوعی از آموزش آنلاین زبان ترکی را در اختیار شما قرار داده است. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان لینک برخی از مقالات آموزشی در این قسمت قرار داده می شود: ساعت و زمان به زبان ترکی، کار های مورد علاقه به زبان ترکی، رنگ ها به زبان ترکی، ماه ها به زبان ترکی، آب و هوا به زبان ترکی، انواع خداحافظی به زبان ترکی، توصیف ظاهر به زبان ترکی، روز های هفته به زبان ترکی
شما می توانید به غیر از یادگیری رایگان زبان ترکی، زبان های آلمانی، چینی، اسپانیایی، عربی، انگلیسی و روسی را نیز در این وب سایت به صورت رایگان یاد بگیرید، همچنین اگر به دلایل خاص خود (شغلی، مهاجرت و …) نیاز به یادگیری زبان ترکی در کوتاه مدت دارید می توانید در دوره های آموزش فشرده زبان ترکی (راکت ترکی) شرکت کنید.
دوره های فشرده آموزش زبان یا راکت که آموزش زبان در ۵۰ روز هستند در طی چندین دوره متوالی در زبان های انگلیسی، آلمانی، روسی، اسپانیایی، چینی و عربی در موسسه ابراهیمی در حال برگزاری است. این دوره ها با هدف گذاری زبانی و برنامه ریزی در کوتاه مدت نتایج بسیار خوبی را در بر داشته است و باعث شده متقاضیان هدفمند یادگیری زبان شرکت در این دوره ها بر دیگر آموزش ها ترجیح دهند. شما هم می توانید از طریق تکمیل فرم زیر یا تماس با شماره های ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ و ۰۳۱۳۷۴۴۵۰۰۱ با مشاورین ما در تماس باشید تا از مشاوره رایگان و راهنمایی جهت شرکت در هر یک از دوره ها بهره مند شوید.